Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Belphegor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Belphegor

Témanyitás  Belphegor on Szer. Szept. 05, 2012 9:53 am

Név: Kevin Houdson/Belphegor
Születési hely, dátum: Valahol az alvilágban 1712
Kor: 300 év
Kaszt: Démon
Lakhely: Alsó Alvilág
Foglalkozás: Bérgyilkos, legyen a megbízó ember, vagy démon, véghezviszi a feladatot.
Fegyver, varázseszköz: >>Egy tőr<<
Jellem: Megátalkodott, kétszínű. Talán ez a két legmegfelelőbb szó a jellemére, ugyanis úgy csűri csavarja a dolgokat, és hitet el hazugságokat egyesekkel, hogy azt már tanítani kéne. A munkáit szívből végzi el, értsd: szívből öl, legyen a célpont bármi, persze minnél komolyabb a célpont, annál több fizetséget kér. Ennek medállapítása is kedélyállapotától függ. Lojális a Forráshoz és kemény megtorlásban részesíti azokat, akik elárulják, vagy megpróbálják elárulni azt. A bizalmát csak látszólag lehet elnyerni, de amikor nem figyelsz, hátulról fog mellbe szúrni, és ezért ilyen sikeres, és ezért vitte ilyen sokra, bár még feljebb vágyik, akárcsak a többi démon.
Megjelenés:
  • Emberi külső: Barna haj, barna szem, szakáll, ami nagyjából a fél arcán látható. Öltözködése leginkább laza, sportos, és modern szóval élve, néha még kirívó is. Leginkább egy szürke pólót hord, sötétkék, vagy fekete farmerral. Kb 170 centi magas és 70-73 kilo. Az ereje démoni mivolta miatt jóval meghaladja a külsejéről először megállapítható mértéket. Bal karján egy tetoválás is látható
  • >>Démoni alak<<: Démonként nagyjából 200 centi körüli lesz a magassága. Ebben az alakban a teste éjfeketévé válik, a bal karján a tetoválás kissé átalakul, és sárgán izzani kezd, ahogy a szemei is. Haja szintén éjfekete lesz, és hosszú. Könyökéből és hátából tüskék állnak ki, bár ezek semmilyen különleges célt nem szolgálnak. A tetoválások a teste bal oldalának egészén láthatóak, a vége pedig a bal mell környékén van, bár ezt nyilván kevesen látják a ruhák miatt, így leginkább a karján és a szeme körüli részek tűnnek fel.

Előtörténet:
Nem emlékszem semmire. Vagyis lehetne mondani, hogy mégis, de amire emlékszem az semmi más, csak a nagy sötétség. Mintha most kezdték volna teremteni körülöttem a világot. Sötétség volt, majd jött a fény, az érzés, hogy fekszem, és az is, hogy kissé hideg, amin fekszem. Később kiderült, hogy nem más volt, mint egy kőasztal. Fura volt így elsőre megízlelni a világot. Mikor körül néztem, senki nem volt ott. Tompa fény, egy kőfal. Egy fáklya próbálta bevilágítani, illetve kettő, de épp csak annyi fényt adtak együtt, hogy valamit sejtessenek a barlangból, és az ember ne vakoskodjon a sötétben. Felkeltem, és az első ami feltűnt, hogy a bőröm olyan fekete, mintha szénné égett volna, ám cseppet sem fájt. Párszor megszorítottam, majd eleresztettem az öklöm, de egy apró húzódást sem éreztem. Felkeltem eddig fekvőhelyemről és elkezdtem körbe járni a teremben, ahol voltam. Egy oltár volt a kőasztal mellett, amin feküdtem, rajta néhány tárgy. Rituális tárgyak, melyek igen komoly rituálét sejtetnek. Léptek zaja üti meg a fülem, és egyre csak hangosodik, ahogy a kőfalak visszaverik a hangot. Nem sokkal később két alakot pillantok meg, mindkettő csuhát visel. Fekete, de lehet, hogy sötétvörös, a fény sajnos játszik az anyag színével, és nem tudom pontosan kivenni. Mi a fene folyik itt? A két csuhás közelebb jön, és leveszik a csuklyát, amitől láthatóvá válik arcuk. Mindkettő idős, ráncosak, eljárt felettük az idő, mégis erősnek tűnnek, és tiszteletet parancsoló a megjelenésük. Egy néven szólítanak: Belphegor. Ez a nevem, Belphegor. A vének elmondták, hogy miért hoztak létre, és mi a célom. Szóval már célt is adtak nekem. Éjfekete bőrömre, és a bal karomon lévő jelekre csak annyit mondtak, hogy ez szükséges a későbbiekben. Emberi alakom ennél valamivel barátságosabb, bár a felszínen ezt sem teljesen tolerálja pár ember. Fura, mert mindig az ő idejükkel jönnek, hogy mi volt akkor, és mi van most. Sosem figyeltem rájuk igazán. A feladatom az áruló és kevésbé lojális démonok levadászása, amiben egyébként annyira örömöm leltem, hogy átvettem magam a felszínre, és hasonló módon dezintegrátorként működtem közre. Mivel a csuhások elfelejtettek, vagy direkt nem ruháztak fel, csak egyetlen képességgel kellett beérnem, bár ezt tökélyre feljesztettem. Az energia gömböm erősnek bizonyult ahhoz, hogy kicsináljon két boszorkát, a Fényőrük pedig hoppon maradt, mert sajnos elkésett. Addigra már én sem voltam ott. Meglepetés! A fordulópont akkor következett be, amikor egy Xantur nevű démon után küldtek, aki egy kisebb csoportot toborzott össze olyan démonokból, akik megléptek a Forrás elől. A feladat egyszerűnek tűnt: levadászni mindet. Ezzel nem is volt gond, mert először beépültem, majd belülről bomlasztottam szét a szektát, olyan módon, hogy felszítottam közöttük a kedélyeket. Amúgy sem voltak túl bizakodóak egymással szemben, már csak egy apró lökés hiányzott, és zuhantak mindannyian a szakadékba. Mindegyik mellett ott voltam, hogy kiöntse a bánatait, és megbeszélhesse velem a gondjait, és ekkor csaptam le, orvvul, kegyetlenül. Egytől egyig, démonról démonra. Az utolsó nem más volt, mint Xantur, a nagyágyú ezek között. Bár a vége felé már gyanakodott, ezért nem hagyhattam meglépni. Klisés ugyan, de egy régi raktár épületben találtam rá, épp indulni készült. Elteleportálhatott volna, de tudta ő is, hogy követem, így ezt itt és most le kell rendezni. Megdobáltuk egymást energia gömbökkel, bár ennek nem sok értelme volt, mert nagyjából egy szinten álltunk. Eltereltem a figyelmét, a következő energia gömböt nem rá, hanem a mellette felhalmozott doboz kupacra irányítottam, ami így ledőlt, plusz a szikra és a robbanás megzavarta. Ez épp elég volt ahhoz, hogy mellé teleportáljak, és leszúrhassam. Innen vettem át a képességem, vagyis az ő képességét, ami már az enyém: a lélek elszívást. Xantur képes volt kitépni a lelket a testből idő előtt, és így erősíteni magát, valamint így újabb és újabb képességekre szert tenni. Mivel a csuhások nem adtak semmi hasonlót, így majd kezembe veszem a dolgot. Lojális maradok a Forráshoz, de kell a fegyverarzenál, ha később erősebb ellenfelekkel is fel szeretném venni a harcot.

Képességek:

Alapképesség:
Teleportálás: Teleportáláskor pukkanó hang hallatszik, és fekete füst marad utána, a teste körül nagyjából 1-2 méteres körzetben.
Teleport:
Valahogy úgy, mint Nightcrawler-nek az X-Menből

Energia gömb (erős)

Egyedi:
Lélekszívás: Képes emberek, boszorkák, de akár gyengébb démonok/lények lelkét is elszívni és magába olvasztani (már amelyiknek van lelke). Annyit kell tennie, hogy a kezét az áldozat mellkasára helyezi, és egyszerűen csak koncentrál a magába olvasztandó lélekre. Az időtartam, ami a lélek kitépését meghatározza – mert szó szerint kitépi a lelket, nem úgy, mint ahogy a Halál csinálta – az az, hogy mennyire erős az áldozat lelke. Annál tovább tart, minnél erősebb, és nyilván egy nála erősebb démon vagy boszorkány lelkét képtelen kitépni. Ezzel a módszerrel szerez magának képességeket is.
Belphegor
Démon
Démon

Kor : 27

Hozzászólások száma : 11

Vissza az elejére Go down

Re: Belphegor

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 07, 2012 1:51 am

Kedves Bérgyilkos úr!

Szép és alaposan átgondolt karakterrel állok szemben. Pedig felvettem a kritikus szemüvegem is, hátha látok benne hibát, de nem. Az tetszik, hogy nem részletezted mind a 300 évet, bele is őszültél volna, meg feltehetőleg én is. Ez a fontosabb momentumok pont elegendők és kellőképp érdekesek is. Smile
A képességednél azért kicsit gondolkodnom kellett. Ugyebár igyekszünk úgy elfogadni a karikat, hogy ne legyen senkinek sem instant kill-je, szóval eltűnődtem ezen az érintés dolgon és végül arra jutottam, hogy ha van valaki, aki hagyja, hogy a mellkasán tartsd a kezed hosszabb ideig és nem tesz ellene semmit, az meg is érdemli.
Szóval a sok rizsa után én ezt elfogadom! Foglalj avatart és aztán jó játékot kívánok. Smile

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére