Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tom's Pub

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Tom's Pub

Témanyitás  Lupo on Szomb. Feb. 06, 2010 4:41 am

First topic message reminder :

Egy kis füstös kocsma. Minden megtalálható, ami egy nem túl nagy árkategóriás kocsmában.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Tom's Pub

Témanyitás  Vienne on Szomb. Jún. 05, 2010 9:40 pm

- Legalább elkérted a számát? *Vigyorodik el a mellé lépőre, majd a kérdésre vállat von.*
- Gőzöm nincs igazából. *Azt pedig nem reklámozza, hogy közben egy plusz narancslével megdobta a pasas számláját. XD*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 8:58 pm

- Úgy nézett rád, mint valami útszélre vetett kismacska, aki azt kéri, vidd haza. *jegyzi meg elvigyorodva. A szerelemmel kapcsolatban pedig felkacag.*
- Áh, igen, a meló... sose álmodtam semmiről. Ez csak úgy... kialakult. Nem voltam az a Barbie-zós, csajos csaj. Inkább...sportoltam. *Azt nem teszi hozzá, hogy ezek 80%-a küzdősport, és a mai napig űzi őket.
És kifürkészve a másik gondolatait, kérdőn sandít le a macskára, amit nem tud mire félni. Hűűű, ennyire nem gondolta komolyan az iménti poént. Visszapillant Adamre.*
- Lehet, már kérdeztem... de te mivel is foglalkozol?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Jún. 21, 2010 1:15 am

Na ne mondd, én mást hallottam. *Csúszik gonoszkás, halvány mosoly a képemre, ahogy a fiú közli a foglalkozását. Bizony, míg ő kint volt a lánnyal, addig lekértem róla pár adatot a kapitányságtól. Hát... fényes jövő vár az úrra.
De nekem igazán nincs jogomban elítélni bármiért is, én se vagyok sokkalta különb, ha azt vesszük.*
Szóval... mi a helyzet a többi foglalkozással? Meguntad? Vagy csak nem volt elég jó... hüm, álca? *halkítom le hangom és szinte súgom a szavakat felé.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Jún. 28, 2010 10:14 pm

- Rendőr vagyok. *Vonok vállat flegmán, majd pontosítok:*
- Vagyis nyomozó. És nem az a szivaros, Columbos mezei fajta. * És akkor még nem is hazudtam semmit a pasasnak. Persze tudnék azt is, ha kellene. Faarccal, egyenest a képébe. De a képességemet és a mibenlétemet nem fogom lebuktatni.
Ezt a macskát meg, ami itt dörgölőzik a lábaimhoz, lassan felrúgom. Hülye, irritáló dög.*
- Remélem nem vetted sértésnek a kérdést. *Bűbájos mosolyom villan, majd lehuppanok a székről.*
- Viszont az éjszaka nem tart örökké, szóval én most lépek. *Tekintetem egy pillanatig kacéran végigszalad a férfin, és a szemein állapodik meg.*
- További szép estét. *Majd se szó, se beszéd, se fizetés, kilejtek a kocsmából, bele az éjszakába. Hisz van pár démonocska, akik csak arra várnak, hogy eltegyem őket láb alól...*

//Köszi. =)//

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Cheryl on Vas. Júl. 04, 2010 10:11 pm

[fekete macsek képében]

* Lemondó "mrááu"-val adta tudtára a férfinak a véleményét a nő ügyében, majd hagyta, hagy vegyék kézbe. Lapos pillantásokkal, hangosan dorombolva élvezte a kényeztetést... mert hát na. Ki ne szereti, h abajgatják? Ő meg aztán főleg, ez valahogy sokszáz év alatt is megmaradt gyermeki, 19 éves énjéből.

[már nem macsek]

*A sikátorba érve visszaváltozik azzá, aki: ébenszín hajú, kapucsínó bőrű, indián származással bíró fiatal lánnyá.*
- Nem éri meg a csaj... boszorka. *szinte köpi a szavakat, olybá érezhető a megvetés az emlegetett csoport felé.
A férfira emeli szép szemeit.*
- Ha van kérdésed most tedd fel, mert a teleportálás után lehet, kidobod a taccsot és nem tudsz majd értelmes mondatokat kinyögni. *vigyorodik el bájos-gonoszkás mosollyal.*
Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 392

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Cheryl on Szer. Júl. 07, 2010 11:15 pm

- Ez a leggyengébb csajozós szöveg, amit valaha hallottam. *Vetem vissza hasonlóan gúnnyal, csak az a poén, hogy esetemben igaz is a véleményem. Tényleg elég gázos a srác, nem is értem, mit akar Lupo, minek pesztráljam. Hagyjuk megdögölni valami banya által, azt csá! Ha ennyire nem partner, az ő baja lenne.
Minden esetre közelebb lépek és feltekintek rá. Vicces, hogy én tűnök fiatalabbnak, holott...*
- Több tiszteletet az idősebbnek, öcsi! *Ragadom meg a karját, majd ott se vagyunk.*

//Folytatás a pokolban. Smile//
Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 392

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Leah on Csüt. Aug. 12, 2010 3:51 am

*Bátortalanul lép be a helyiségbe. Túl csinoska, túl ártatlan már ránézésre is a többiekhez, vagy magához a helyhez képest.
Körbepillant, majd kiszúrja a férfit, aki a pultnál ül.
Odasétál és feltornázza magát a mellette levő székre.
Majd megkocogtatja a férfi vállát finom, óvatos kis mozdulattal.*

Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Leah on Csüt. Aug. 12, 2010 4:53 am

- Fabritio Everett, nemdebár? *firtatja meglepő nyugodtsággal, ami egész lényéből árad a lánynak. Halvány, pimasz kis mosoly is megjelenik arcán a másik - szerinte - bamba arcába tekintve.*
- Leah Johnson vagyok és... *közelebb hajol, de el is fintorodik, ahogy megcsapja az alkohol szaga. Gyorsan súgja oda, hogy:*
- Az ön új fényőre. *hajol is el édes fintor közepette.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Aug. 12, 2010 5:34 am

*Nagyot nyel és zavartan tekint körbe a teremben, mikor a férfi felkacag.*
- Oké, én is úgy érzem, hogy a helyzet eléggé... irreális, de ennek ellenére még viselkedhetne felnőtt módjára.
*válik komollyá a bájos kis arc.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Aug. 12, 2010 6:06 am

*Felszegi egészen picit az állát a másik szavaira, de végül csak vállat von.*
- Mi nem utasítunk, vagy feladatokat szállítunk. Egyszerűen csak segítünk és irányt mutatunk, ha arra lenne szükség.
*Feleli, mint aki jól megtanulta a leckéjét, mert nyilván így is történt. Egyébként a csapos odaszól neki, hogy ha nem rendel, akkor legyen szíves, ne foglalja a helyet. Erre zavartan elhebegi, hogy csak egy kólát szeretne.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Aug. 12, 2010 6:41 am

- Ahogy óhajtja. *szusszan, majd odanyúl a férfi elé és elveszi azt a poharat, aminek csak az aljában lötyög még valami. Felhajtja, majd keserű fintort vágva le is nyeli.
Torkát marja az alkohol, de meg se nyikkan.
Majd megindul a kijárat felé. Ha minden igaz, akkor távozik is.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 5:46 am

[BÁTYUUUS]

*Logant nagy nehezen ki tudta rángatni a lakásból, hogy kicsit társasági életet is éljen a srác, mert mióta székbe került, nem mondhatni, hogy rajongna az ilyesmiért. De azért egy biliárdasztal és egy kihívás némi téttel elég kecsegtető ajánlat. És kezd és ügyes, ezért övé lesz a teli. És másodjára elhibázza valami beszólás végett, ami tesója felől érkezik.*
Hayley
Halandó
Halandó

Titulus : Répácska, de nem eladó.
Kor : 30

Hozzászólások száma : 134

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 5:51 am

-Nem vagyok ám hülye, tudom, hogy csak ki akartál rángatni a gép mögül, de akkor is dolgoznia is kell valakinek!-*Morog persze csak játékosan és ő is nekiáll célozni.*
-Vagy csak nem bírod Viennet?-*Kuncogja el magát, ahogy eszébe jut a múltkori fegyveres alkalom. Igazán vicces kívülről figyelni ahogy ezek utálják egymást.*
Logan
Halandó
Halandó

Hozzászólások száma : 187

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 5:58 am

- Majd holnap. Tegnap is melóztál, sőt, előtte egész héten. Igazán megérdemelsz egy szabadnapot. *Mily kegyes, hogy engedi a másiknak, hogy pihenjen, nem?*
- Én mondom neked, az a csaj veszélyes. Több szempontból is. *És nekidől a biliárdasztalnak, hagyva lökni a másikat.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 6:05 am

*Jót kuncog lök és sikerül elraknia a sajátját, de sajna a fehér is lemegy. Szóval elgurul a végére.*
-Veszélyes mi? Mert fegyver buzi, és mindenre lő ami nem tetszik neki? Csodálom, hogy nem derült ki még, hogy ő is a húgom.-*Neveti el magát, miközben várakozik.*
-Ugyan már Hayley. A kastélyba neked nem voltak meglepő élményeid a fajtájával? Nem veszélyesek, ők a jók, én mondtam neked!-*Kezdi el mondani mosolyogva.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 6:11 am

- Mert zsaru. Mert boszorkány. És mert totál kezdesz belezúgni. *sorolja az érveit egy lesújtó pillantás után. Még hogy a húga... Hahh, az hiányozna még! Nem osztozik a bátyján senkivel e téren.*
- Figyelj Logan, én nem mondom, hogy annyira rosszak, de azt sem, hogy jók. Ha annyira jók lennének, miért titkolnák a mezei halandók elől a világukat? *von vállat.*
- Hatalmuk van, amivel sokan közülük visszaélnek. És ez nem helyes. Kérsz még sört? *firtatja, ha igen, hoz. Magának mindenképp. Harmadszor is bizonyítva a csaposnak hangos elégedetlenkedéssel, hogy elmúlt már 21 éves.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 6:22 am

-Komolyan féltékenykedsz? És mi van akkor ha belezúgtam ha?-*Hőbörög, hogy komolyan mért kell ezt felhozni. Majd kicsit ingatja a fejét.*
-Jó bakker emberből is van rossz bosziból is lehet. Rájuk küldik a fényőröket az égiek és elintézik. Amúgy meg szerintem elég egyértelmű mért nem mutatják meg az erejüket. Mi is totálisan zakkant család lettünk. Komolyan mond még egy huszonéves testvérpárt akik otthon gubbasztanak. Az egyik egész nap rendőrségi aktákat néz át a másik meg reggeltől estig fegyvert tisztít. Szerinted a normális emberek nem zakkanának meg a démoni fenyegetéstől?-*Érvel erőteljesen, a sört illetően csak bólint és addig lök, két golyót le is rak aztán bukta már.*
-Amúgy meg ha már titkokról beszélünk, nem akarod elmesélni mi is volt múltkor? Mondtam, hogy hagyd békén azt a boszit azt mégis csak elmentél a kínai negyedbe, követtelek a házig.-*Morog a lányra.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 6:28 am

- És mi van akkor, ha féltékenykedek, na? *vág vissza. Neki már nincs senkije a bátyján kívül és furcsa még az ötlet is, hogy a bátyjának esetleg lehetne most más nő is az életében a húgán kívül.*
-De ez... tök normális, nem? *kérdezi naivan és még el is hiszi, mert szerinte teljesen normális dolog, hogy a fegyvert le kell tisztítani a portól, kosztól. Naponta.
Visszaérve leteszi a sört a bátyja elé, majd lökéshez helyezkedik. Gyors kortyol a sajátjából, majd visszahelyezkedik.*
- Oké, belátom, hülyeség volt, mert nem volt már ott, ahogy előre megmondtad. *mellé löki, felpillant a bátyjára.*
- Igazad volt Logaaaan. *szünet.* Remélem megfelel. *Mármint ezt akarta hallani a másik.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 6:46 am

-A normális az lenne ha az éjjel be kéne mennem az őrsre vagy a detoxba érted, nem az, hogy otthon ülsz és magaddal versenyzel, hogy mennyi idő szétszedni és összerakni egy Barettát!-*Rázza a fejét vigyorogva majd megint kicsit mogorva a boszis eset miatt.*
-Én megmondom neked Hayley, többet nem foglalkozok boszikkal és fényőrökkel, csak akiről ők is azt mondják, hogy gonosz. És esküszöm neked is elmondom most már ha még egyszer arra kelek fel éjjel, hogy Viennel fegyvert fogtok egymásra mindkettőtöket seggbe lövöm. Hagyd békén a nőt, és megdumálom vele is ugyanezt, rendben?-*Kérdi mosolyogva, és átveszi a helyét a lánynak hogy most ő is rontson egyet.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 6:50 am

- Most méééért? Ez is egy sport. *von vállat és lelök egy golyót. Elégedett vigyorral sétál át az asztal túlsó felére.*
- Hjó, ha ez a vágyad, kerülni fogom. Azért ilyenkor tudom értékelni azt a megmozdulását, amikor kiütött a kastélyban. *villan gonosz vigyora. Tény, hogy az ő fizikuma kevés lenne hozzá.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 6:56 am

-Nagy a szád kislány, inkább figyeljél, mindjárt nyerek!-*Neveti el magát, és kíváncsian figyel a söre mögül.*
-Apropó te is igazán pasizhatnál, vagy nem tudom. Lehet jót tenne neked, és mikor mosom a gatyákat óvszert találnék a zsebedben nem plusz tárat.-*Neveti el magát.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 7:12 am

- Hol nyersz te? *és lelök egy újabb golyót.* Háh! *vigyorodik el, de a következőt elvéti.*
- A lányok nem a nadrágjukban hordják, jóó? Megjegyzem a pasik nem buknak a szörfdeszkákra. *nyújt nyelvet vigyorogva. Logannel ellentétben őt valahogy nem hozza zavarba a téma, hisz apjuk halála előtt elég csélcsap, bulizós életet élt. Fiúja is akad - fene se hinné el neki.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 7:21 am

-Csak kifogás, igenis van olyan aki az eszed miatt szeretne kislány!-*Gurul oda és öleli meg a lány derekát, majd átveszi helyét két sikeres lökés és nyert.*
-Látod, mondtam hogy nem figyelsz! Nah rakd fel újra.-*Kuncog és közben elmegy a krétáért.*-Amúgy izéé...-*Kezd bele mert neki viszont érdekes kicsit kínos is erről beszélni.*
-Szóval tudom hogy utálod Viennet, de.....de szerinted lenne esélyem?-*Kérdi, mert hát komolyan érdeklődik a nő után. Nyílt titok.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Szer. Okt. 27, 2010 7:29 am

*Az esze miatt, ami nincs. Haha, kösz Logan. Te is tudsz bíztatni... Azért elmosolyodik kisbéka mosolyával az ölelésre.*
- Mizé? *igazgatja még a nyelve hegyét is kidugva azt a háromszöget, benne a golyókkal. Hogy pontosan középen legyen. Majd elégedetten leveszi és a másikra tekint. Kicsit elgondolkozni látszik. - Számol.*
- Már öt éjszaka közepén állított be hozzánk és ebből egyszer maga se tudta miért, csak jött. Tudom, hallottam a lépcső tetejéről mindent. *vigyorodik el. Bizony, arra az estére gondol, mikor a riasztó miatt nem tudott a fél környék aludni, mert a nő az ablakon át szándékozott távozni.*
- Lehet, kellene vennünk egy kutyát, ha már mindenki ki be járkál, nem gondolod?

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Logan on Szer. Okt. 27, 2010 7:40 am

-Jó látom rád se számíthatok nő ügyben...-*Morogja azzal olyan erőből küldi meg a háromszögben elhelyezett golyókat hogy azok hangos csattanás után ide oda cikázva rögtön három megy le, persze utána a következő lökésnél már csak az erő marad meg és a fehér csúszik le.*
-Te jössz!-*Mondja durcázva.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next