Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

13 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 4:59 am

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Amy Nanto on Csüt. Dec. 15, 2011 11:39 am

Az első monológot némán hallgatom, csak sűrűn sokat pislogok közben. Ilyen eset is elég ritkán van, mikor nem tudok hirtelen mit mondani. Egyrészről nem hiszem el, amit hallok, de közben mégis belül, olyan nagyon belül érzem, hogy van igazságtartalma. A tűzgömb hallatán egy kép villan be a régmúltból, a torkom összeszorul, nem kapok levegőt és elkezd úgy isten igazán fájni a mellkasom. Nem értem, hogy mi lehet ez, így igyekszem nem is mutatni, hogy mi zajlik most le bennem. Enyhén le is sápadok, mély levegőket veszek. Hátha sikerül elhitetnem, hogy csak a sok infó miatt kezdett ritkulni az oxigén készletem. Csak sikerül összeszednem maga, és inkább a kérdésekre terelni a gondolataim, addig sem kell a régi, eltemetett képeket visszanéznem.
- Varázshatalom? Na meg én nem lehetek boszorkány, hisz azok csúnyák és ragyásak.
Na most pont olyan voltam, mint egy gyerek. Na de csak ezt a részét ismerem a boszorkányoknak. Én hogy lehetnék már az, hisz nem olvadok el a vízben. De közben lehet, hogy ezért van ez a képességem..
- Harcolnom kellene? Minek? Nekem nincs ilyen feladatom. Fényizém meg biztos nincs, ha lenne tudnék róla. Neki sem kellek.
Az utolsó mondatok csak úgy magamnak mondom egész halkan. Nem is igazán értem, hogy miért is teszem, csak úgy kicsúszik. Az őszinteséggel és az igazsággal sosem volt bajom, nem is zavar, hogy megkaptam. Inkább csak a hirtelen változás, hogy valakiknek kellenék és nagy jövő áll előttem felfoghatatlan hirtelen. Ezért is ágálok a dolgok ellen.
- Jót cselekedni?! Boldog élet? Nekem? Ne röhögtess..
Hangom mintha cserben hagyna, már nem dacos, nem is ellenkező, inkább vágyakozó a szavakkal ellentétben. Ez nem olyan jó, ezért inkább befogom mielőtt túlságosan is elárulna a saját hangom.
Amy Nanto
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 11

Témanyitás  Angel on Csüt. Dec. 15, 2011 12:47 pm

* Angel elégedetten veszi tudomásul hogy Amy most is várt módon reagál. Egy felől testtartása most már harcra kész macskából,egy feszült kislányéba vált és ehhez idomul a viselkedése is. Akár csak más korabeliek ő is lázad ellene és minden gondolkodás nélkül mond ellent szavainak. Hősnőnk, azonban most már végképp nem szándékozik feladni a küzdelmet. A jóra forduló helyzetet kihasználva visszacsúsztatja a kést a zsebébe, majd a harcra készen feszülő izmait is kiengedi így az ő testhelyzete is normálisá válik. Az arcán őszinte mosoly jelenik meg, és egyáltalán nem tűnik annyira idegesítőnek kisugárzása se mint amilyen eddig volt. *
- Igen, képzeld neked is lehet jó és boldog életed csak nem az utcán kéne élet-halál harcot vívnod. Ha saját magaddal szálnál szembe, leküzdöd a dacodat és félelmedet akkor egészen biztosan te is megtalálnád azt amire szükséged van. Ez persze, sokkal keményebb dolog mint itt napról, napra élni és korán meghalni. Én úgy gondolom hogy igazi bátorság azt jelenti hogy felvállaljuk önmagunkat, elismerjük hibáinkat és felelősséget vállalunk magunkért, valamint azokért akik fontosak számunkra. Nem kell persze rögtön másokkal törődni, de macskádról is látszik hogy rendesen gondoskodsz róla. Ha valakinek sikerül feléd bizonyítania, biztosan őt is tudod majd szeretni és akkor majd rá is vigyázni akarsz. Tudom, elég hülye szöveg én se szerettem amikor ezeket nyomatták nekem, de valamilyen szinten igazak, még ha bután is hangzanak sokszor. Azért gondolom sok blabla közül kivágtad a lényeget. Hinned kell magadba és akkor minden sikerülhet amit csak szeretnél. -
* Hallatszik az újabb hosszabb beszédje. Szándékosan az utolsó megszólalására válaszol először. Erre nagyjából fel volt készülve, ezért minden anonim függéségi klub füzetét elolvasta amit csak otthon meglehetett találni. A boszorkányokkal kapcsolatos elméleti kérdések azonban sokkal homályosabbak. A függőségekkel és az önmagával való harcban legalább van tapasztalata, a démonokkal eddig igazán csak elméletbe volt dolga. *
- Hát, bevallom ápolhatnám jobban is az arcbőrömet de kikérem magamnak! A boszorkányokról szóló mesék nem is igazak csak kitalációk de te és én valódi boszorkányok vagyunk. Valódi erővel és hatalommal. Nem láttad soha se szüleidet varázsolni? Én is két éve tudom csak hogy mi vagyok pontosan és mondtam hogy fényőröd később fog jelentkezni. Nem, sokára megismersz egy fekete hajú férfit majd ő megtanít részletekre nekem sok minden magas. -
* Mondja neki most már kicsit közvetlenebb hangnemben. Bár elég egyértelmű hogy nem valami okos, de úgy látszik biztos szavaiban. *
- Amúgy biztos nem ölünk be pitézni? Kezdek fázni és ezt azt hiszen nem az utcán kellene megbeszélni... esetleg tényleg eljöhetnél velem és bemutatnálak Rizának. Szívesen válaszolok a kérdéseidre ha tudok. -
*Próbálja visszaterelni a beszélgetést kiindulási irányba. Remélhetőleg sikerül neki, mert bizony már nagyon elfáradt ebbe sok beszédbe és gondolkozásba. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 25

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Amy Nanto on Csüt. Dec. 15, 2011 1:09 pm

Csak megtalálta és ki is ragadja a pillanatnyi gyengeségét Angel. Még jól meg is támogatja jól hangzó szavakkal, mintha csak könyvből olvasná. A lelkem elkezd remegni, túl jónak hangzik, hogy igaz legyen. Ennyire hirtelen nem szoktak csak úgy jó dolgok történni, nem ütközünk bele az utcasarkon. De a szavai csak gyökeret vernek bennem, egyszerűen minden gondolatom e téma köré fonódik. Bár emellett azért tudom, hogy ez csak egy hiú ábránd, úgysem tudok sehova sem beilleszkedni, hisz mindenhonnan kilógok. Ezért is választottam az utcát, itt csak magamnak kell megfelelnem.
- Magamban hiszek is.
Összegzi ennyivel a nagy monológot. Azt már azért nem teszem hozzá, hogy neked nem, mert ez már nem állná meg teljesen a helyét. De ettől még egy cseppet sem bízok benne jobban, mint ezelőtt. De most már talán egy lehetőséget adhatok neki.
A boszorkányokról alkotott világképemre jól meg is kapom a választ. Egy egészen halvány mosoly kerül az ajkaimra. De ez az ajakgörbület ahogy jött úgy távozik is, ahogy a szüleim kerülnek szóba. Arcom is kemény lesz, ahogy a zöld íriszeim is elfelhősödnek.
- Nem.
Hangom is hideg, ennyivel válaszolok csak. Nem szándékozok semmit sem részletezni a múltamból.
- Miért nem tudod a részleteket? Mi olyan magas bennük?
A hangszínem megmaradt, de azért a kíváncsiság újból felütötte a fejét. A férfire most nem kérdezek rá, hisz az úgysem változtatna a dolgokon, ha nem tetszik a helyzet úgyis odébb állok,
- Egyenlőre maradjunk egy taco - nál. A húst jobban szeretem.
Ha már ennyiszer nyaggat a kajával akkor már olyat együnk, amire régóta ácsingózom.
Amy Nanto
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Hétf. Dec. 19, 2011 11:56 am

* Hősnőnk megkönnyebbülten sóhajt fel, a lány utolsó szavai hallatán. Úgy néz ki ugyan is hogy kettejük szópárbaja nem fog fizikai erőszakba torkolni. Ez igen csak nagy teljesítmény főleg San Francisco legrosszabb kerületének egy sikátorába vagyunk, ahol az ilyen összeszólalkozásoknak többnyire halálos kimenetele van. *
– Jó neked. Néha, magunkba hinni a legnehezebb. Én se nagyon bíztam benne, hogy békésen fogunk beszélgetni. Tudtam hogy mikor és hol bukkansz fel, de attól pillanattól hogy nekem ütköztél már minden olyan bizonytalan volt. Egy-két évvel ezelőtt simán megkéseltelek volna, ha lehetőségem van rá. Ezért is nem tudok mindent elmondani neked. Még teljesen új vagyok a boszorkány szakmába. -
* Mondja, el neki a teljes igazságot a találkozásukról, miközben remélhetőleg elindulnak legközelebbi kis büfébe. Bár ismeri a járást de ennek ellenére Amyre hagyatkozik, hiszen neki jár az étterem választásának a joga. *
~ Hm, remélem nem fog leütni engem vagy elcsalni valami koszos sikátorba hogy a figyelmemet elaltatva végezzen velem. Lehet hogy kicsit korai volt benne megbízni? Nagyon rossz előérzetem van, bár lehet hogy csak azért mert nem számítottam ilyen megoldásra. Valahogy túl könnyűnek, az egész és talán vágytam is harcra. ~
* Gondolkodik, majd mivel még nem érték el Amy által kijelölt helyet, megpróbál újra beszélgetést kezdeményezni. *
- Amúgy, én is jobban szeretem a sós ételeket, édességet nem nagyon szoktam enni főleg azért mert egészségtelen. Amikor az utcán éltem persze nem törődtem ilyennel, de akkor meg drogra és piára kellett a pénz legtöbbször. -
* Mesél továbbra is magáról hát ha Amy nyelve is megered valamicskét. Igaz, legbelül nem igazán érdeklik a lánnyal kapcsolatos miértek, jobban szeretné már biztonságban tudni őt. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amy Nanto on Hétf. Dec. 19, 2011 12:21 pm

Azért is alakulhatott így a helyzet, mert hát a látszat ellenére nem vagyok éppen az a gyilkolászós, vérengzős fajta. Csak hát kicsit hirtelen haragú és önfejű, de azért ha nem muszáj nem bántok senkit. Bár ez elég ritkán szokott előfordulni, de hát minek akarnak haverkodni ha nem bírják a strapát.
- Ha nem úgy jössz oda, mint egy hibbant tyúk talán kedvesebb lettem volna. Megkéselni? Na azt megnéztem volna..
Ami a szívemen az a számon, nem tehetek róla ez van. Majd megszokja a csaj, vagy megszökik, nekem aztán tök mindegy. Bár még mindig nem tervezek hosszú távú kapcsolatot vele, egyenlőre elég lesz a kaja. Egy apró kis szisszenéssel jelzek Kánnak is, hogy jöhet, kaja van, de azért tudja, hogy ha kell gyorsan spurizzon megint. Igaz, hogy alapvetően békés természetű pimasz természettel és nagy szájjal vagyok megáldva, de azért nem egy gyámoltalan csitri. Tudom, így hát ennek megfelelően beszélek. Nem bízom a szőkeségben, de azért kíváncsi is vagyok, hátha valami jó fog kisülni ebből, bár ezt még erősen kétlem. Éppen ezért a kedvenc helyem felé veszem az irány, vissza amerről jöttem. Sarkon fordulok, majd egy apró fejbiccentéssel jelzem, hogy kövessen, majd én mutatom az utat, bár szerintem ezt most kivételesen kiadta magától az esze. Nem kell tartania semmiféle kis utcától, vagy sikátortól, itt van a főúton Don taco bódéja. Már messziről látszik, bár ehhez avatott szemmel kell nézni. Némán hallgatom a beszédet egy egészen aprón felszaladó bal szemöldökkel. Nem szándékozok a szavába vágni, magamról meg pláne nem fogok semmit sem mondani, ettől nem is kell tartania, nem fogok cseverészni. De még mielőtt túl kínos lenne a csönd meg is érkezünk.
- Helló Don! Kettő extra húsos, óriás tacot a titkos recepttel. Ja és amit ő kér, hisz úgyis ő fizet.
Le sem tudom vakarni a képemről az elégedett, de közben mégis gonoszkás vigyort.
Amy Nanto
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Kedd Dec. 27, 2011 9:59 am

* A két lány egy más mellett sétál az utcán, de még nem igazán mennek együtt. Hiába mind a ketten túl sokat tapasztaltak már meg, az élet negatív oldalából és még mindig nem tudták teljesen lebontani falakat, amelyeket hosszú évek alatt emeltek maguk köré. Angel látszólag közvetlen ugyan, de ez is csak egy elhárítómechanizmus igazán senkit se enged közel magához és nem is szokott kötődni az emberekhez. Amy pedig pontosan az ellenkezője magába zárkózik, de mint ahogy macskáját is szereti, ha egyszer valakit szívébe fogad alig ha engedi el többet. Az utcákat is némán róják nincsen túl sok mindenről beszélni valójuk, csak néha-néha vetnek oda a másiknak egy-egy mondatod, vagy gondolat sort. *
- Igen, tényleg beszélhettem volna veled más hogy, de én mindig így szoktam beszélni. Minden barátom is így nyomja, és a tv-ben is ezt látom. Nem értem miért ne beszélhetnék úgy mint az összes többi kamasz? -
* Feleli neki nemes egyszerűséggel miközben elérik a Taco-s bódét. Itt Amy rögtön leadja a rendelést, magának és macskájának amelyen hősnőnk nevet egy jót. Végig, azt hitte hogy a második Taco neki lesz és már épp tiltakozott volna exra húsos ellen. Egy egészet nem biztos hogy megtudott volna most enni, bár amúgy jó étvágya van. *
- Én olyat kérek amibe sok zöldség van és extra sajt. Nem baj ha csípős, csak húsból nem kell sok, ekkora adagot nem bírnék egyszerre meg enni. Ja, és két üdítő is lesz nekem egy kóla és kis hölgy amit még szeretne. -
* Mondja előzékenyen, majd várja hogy megkapja ő is az ételét. Közben felméri a terepet és alaposan megfigyeli a változásokat, amelyek azóta történtek hogy nem lakik itt. *
- Amúgy, te hol szoktad meghúzni magadat? Gondolom nem hajléktalan szállóra mész és nincs is egy pártfogoló férfi vagy nő az életedbe. -
* Kérdezi meg hogy ne unatkozzanak. Még Amy válaszol addig meg is érkezik az első két Taco, amelyet hamarosan az övé követ. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Ápr. 21, 2012 6:11 am

[A könyv nyomában]

*Autóval érkezek a helyszínre, egyedül. Nem tehetem ki Kathet ekkora veszélynek, és Hessék ellen az ereje sem ér semmit, holott nagyon hasznos lenne... A fickó végig mögöttem hajtott, elég őszintének tűnt, de azért rajta fogom tartani a szemem.*
*Kiszállok az autóból és bevárom, közbe abban reménykedem a következő pillanatban feltűnik Dante, nagyon nagy szükségem van az erejére!*

//Dorian ezt a kört kihagyja Very Happy//
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 29

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content