Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tetszőleges étterem

4 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Tetszőleges étterem

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 5:07 am

First topic message reminder :

Random étterem. Itt ki lehet játszani az összeset a leglepukkantabbtól, egészen a legnívósabbig, csak akkor kéretik fejlécezni. Határ csak a csillagos ég és a fantázia. (Kacsalábon ne forogjon és semmi elvadult ötlet)
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Tetszőleges étterem

Témanyitás  Raoul on Szer. Okt. 27, 2010 3:21 am

*Csak egy pillanatra égnek emeli a tekintetét. Mindegy, akkor játszik tovább.*
- Tudom ki ez a fószer és lehet téged is érdekelne. *Továbbra is fojtott hangon beszél, mintha valami nagy titkot szándékozna megosztani a pasassal. A színészkedéssel sosem volt gondja. Valahogy nem akarja ott a fényben porrá égetni a palit. az olyan... barbár munka lenne, ő meg ha valamit, ezesetben valakit, elintéz, akkor azt jól teszi.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 510

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Rafael on Szer. Okt. 27, 2010 3:41 am

*Szomorú fejet vág, egészen szép színpadias alakítás, hiszen minden démon és boszorka elsőrangú előadó is lehetne.*
-Sajnálattal hallom, mindenesetre azért köszönöm, hogy szánt rám némi időt!-*És teljesen normális emberi gesztusként nyújtja kézfogásra a kezét, hiszen ismeretlenek között még ha az nő és férfi között van is azért illedelmes, vagy ha konzervatív nőről van szó akkor a kézcsók.*
-Még egyszer hagy gratuláljak a sikereihez, igazán szeretjük a számait.-*Végig a nő szemébe néz, nehogy elárulhassa bármi is mennyire várja, hogy megérinthesse a puha kezet. Közben már magában leengedte a gátakat amiket erejének szab, hogy így bárki aki hozzáér annak lelke azonnal kiszakadjon testéből.*
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 492

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 27, 2010 4:26 am

- Enyém a megtiszteltetés. *biccent halványan, finom keccsel nyújtva kezét a férfinek, kicsit talán felé is lépve. Ám ekkor megpillantja az ajtó felé akasztott védelmező amulettet, melynek közepén vörösen izzik a kristály. hát bizony megrázó élmény kezet fogni a nővel Rafael számára. Izmain végighaladva az áram szinte görcsbe rántja azokat.*

*Ezzel együtt a sötétben lapuló alak felé is odalép a férfi bizalmatlanul, hogy súgja csak meg, amit akar.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Raoul on Szer. Okt. 27, 2010 5:02 am

*Mikor a férfi végre odalép hozzá és amint kartávolságba kerül, Raoul szinte abban a minutában torkon ragadja a csávót, de úgy, hogy a másik hirtelen levegőt se kapjon.*
- Ne vedd magadra. *Aztán már csak az van hátra, hogy az ismeretlen alak megtapasztalja milyen egy végzetes energiagömb epicentrumában lenni. Konkrétan a nyakánál foga égeti hamuvá a férfit... ha nem jön közbe semmi.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szer. Okt. 27, 2010 5:06 am

*Enyhén meglepődik az áramütéstől, de a görcstől és a fölöttébb nagy erőlködéstől próbálja nem elengedni a nőt. Sok mindenen keresztülesett már így fél évezred alatt, szóval rendesen állja a sarat. Majd minden erejét bedobva megpróbálja kiszakítani a nő rázós kis lelkét a testéből.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 27, 2010 5:13 am

* Bár a nő nem hagyja abba a kellemetlen ténykedését, Rafael sikerrel jár és mintegy varázsütésre hanyatlik karjaiba a nő teste. Róla szó szerint állítható az, amit Gárdonyi sírjára mondanak: "Csak a teste..."*

*Raoul gond nélkül elintézi az ipsét, bár mozgolódást érezni odakintről. A, hiányolják a művésznőt. B, a kékes energiagömbfényre felfigyeltek a biztonságiak.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Szer. Okt. 27, 2010 8:07 am

*Megindító igyekezettel próbálja a folyosó szőnyege alá rugdosni a keletkező hamut. Ennek igazából semmi praktikus oka nincs, csak... mégis csak egy hulla... ne is lássa. Más keze által a hullákkal sincs baja, de ő maga nem egy vérengző állat. Megteszi ha kell szemrebbenés nélkül, csak hát na. Nem véletlenül nem volt végrehajtó 500 éven keresztül.
A biztonságiak mocorgására már azért felkapja a fejét és abban a pillanatban el is teleportál, be a művésznő szobájába.*
- Ideje indulni. *És ha Rafael is benne van, akkor teleportál is le az Alvilágba. Egyébként a nő holteste nem zavarta.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Rafael on Szer. Okt. 27, 2010 8:16 am

*Miután végre kezében érzi a lelkét a nőnek, míg teste holtan hever a padlón lassan feláll. Csodálattal adózik minden léleknek amit elvesz, mert oly gyönyörűek mikor a kezében lebegnek.*
-Várj egy pillanatot!-*Közli nyersen Raoulnak és bal kezét előrenyújtva a jobb kezében lévő kis gömböt lassan kezdi összenyomni, majd a gyűrűhöz nyomja. Kis villanással tűnik el a lélek, és kerül fogságba a gyűrűben. Aztán visszaveszi a karkötőjét megigazítja ruháját, abszolút nem siet.*
-Nah most mehetünk!-*Szólal meg és még mielőtt bárki is beléphetne szép kis lángcsóva kíséretében eltűnnek le az alvilágba.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 27, 2010 8:36 am

*A két démon ahogy jöttek úgy tűnnek is el. Akció teljesítve. Ámen. =)*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 5:00 am

*Szokásos nap mint mindig. Az étteremben vannak páran de nincs nagy tömeg, viszont a feje tele van tömve. Gondolatok halandókról boszikról és démonokról, néha már túlontúl sok. Amikor is új vendég érkezik, szerencsére épp nem csinál kaját, és a pincér is le van foglalva. Remek kis alkalom mivel igazán csinos leányzó ült be hozzájuk, szóval kap az alkalmon, hogy elterelhesse gondolatait. Kiugrik a pult mögött és a pincérgyerekkel verseny futva előbb ér oda a lányhoz.*
-Hello! Dante vagyok a mai pincéred és szakácsod egyben! Mit hozhatok?-*Kérdi kedves mosollyal az arcán, egészen barátias bizalomgerjesztő a kisugárzása.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 30

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 5:19 am

-Ahogy óhajtja kisasszony!-*Biccent és már ott sincs, alig pár pillanattal később már jön is vissza kis tálcával rajta egy pohár és egy üveg bor. Majd mintha mindig is pincér lett volna úgy tölti ki illedelmesen a bort.*
-Ha szabad ajánlanom akkor kóstold meg a rizottómat, az az egyik specialitásom. Persze a pizzák is nagyon finomak, van pár egészen különleges újításom, de a sima egyszerűeket is ínycsiklandóra csinálom meg.-*Persze adja itt a nagymenőt, de hát na tényleg ügyes szakács, a kritikusok is bevallják. Benne boszorkányság utáni kutatás pedig fel sem merül, örül, hogy most végre nem ezzel kell foglalkoznia. Persze figyel a múltkori események után, tekintve mindenki az ő bőrére pályázik újabban. De nem látszik rajta semmi ilyen félelem idegesség szimplán mosolyog és jó kedve van.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 5:39 am

-Rendben máris csinálom!-*Fordul el hogy elinduljon, majd egy lépés után meg is áll. Lassan megfordul és kisfiús zavarhoz hasonló fut át arcán.*
-Öhm ha gondolod odaülhetsz a pulthoz. Akkor látod hogy készítem, és ha akarsz beszélgethetünk is. Persze nem akarok tolakodó lenni, csak felajánlottam.-*Mosolyodik el majd el is indul és visszamegy a helyére a pult mögé. Gyorsan előpakolja a hozzávalókat és már neki is kezd az előkészületeknek. Ha a lány szeretne csatlakozni akkor a pultnál igen kényelmes háttámlás bárszékek fogadják. Előtte egy kellemes falapos pult majd egy üveglap határolja el az étkező részt a konyhai oldaltól. Az üveglap körülbelül nyakmagasságig ér, hogy a vendégek akár kérdezhessenek, vagy akár beszélgethessenek a szakácsokkal, jelen esetben Dantéval.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 5:56 am

*Épp fölrakja a rizst főni és áll neki a többi dolognak mikor a lány végül csatlakozik. Egy kellemes mosollyal fogadja majd előveszi a többi hozzávalót, és aprítani meg szeletelni kezd.*
-Hát úgy durván fél éve. Előtte anyám konyháján dolgoztam otthon Seattleben, de úgy döntöttem egyedül akarom folytatni. Eljöttem ide Friscoba kipróbálni magam. Nem egy hű de felkapott a hely, de azért szeretek itt dolgozni. Jól ellehet beszélgetni a vendégekkel. Kikészülnék, ha be lennék zárva hátra egy konyhába.-*Kuncogja el magát és beleönti az újdonságokat a készülő rizsbe.*
-Nah és téged mi szél hozott Friscoba?-*Kíváncsiskodik miközben serényen készíti a rizottót.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 6:12 am

*És végül minden belekerül a lábosba és elkezdi kavargatni.*
-Hát igen azért kényes kaja az a rizottó, de amúgy nem vészes. Látod én is megtudom csinálni, pedig pasi vagyok.-*Neveti el magát, majd lekapcsolja főzőlapot, legalábbis úgy csinál. Persze, hogy nem azért jó a kajája mert annyira profi. Szimplán csak a varázserejét is beleadja, hogy minden megfelelően megsüljön megfőjön és ne főjön szét vagy szenesedjen el.*
-Ohh hát itt szívesen látunk, ha netán máskor is megéheznél.-*Szedi ki tányérra a főfogást és már tálalja is a pulton megfelelően.*
-Bon apetit! Jó étvágyat!-*Végül is az olasz konyha szakértője a kölök. Míg a lány elkezd enni, ő nekiáll eltakarítani a főzés után ottmaradt dolgokat.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 6:32 am

*Gyorsan befejezi a mosogatnivaló elcipelését, persze a mosogatós srácnak nem fog tetszeni, de ez van. Aztán visszajön a lányhoz és csak törölgeti a pult felé eső oldalát.*
-Tudod, hogy mi a rizotto igazából? Ez a kaja Olaszországból származik és lényegében maradék. Baromi sokféle rizottó van aminek a lényege, hogy rizs és valami más összefőzve. Csak arra kell figyelned, hogy a rizs és a hozzávalók megfelelően főjenek és süljenek is meg egyszerre. Ezért kell kicsit kevesebb vizet hozzárakni. Szóval nem vészes.-*Vigyorodik el.*
-Örülök hogy ízlik, a csinos lányok bókjai mindig sok önbizalmat adnak.-*Bókol kicsit, mert hát azt muszáj, nem tudja megállni, hogy ne adjon pár bókot egy ilyen szépségnek.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 6:56 am

-Van aki a táncban van otthon, van aki az éneklésben, én a konyhában. Anyám szakácsnő és egyedül nevelt. Vasárnaponként nem baseballozni jártam, hanem tanultam valami új receptet.-*Rántja meg a vállát és befejezi a takarítás, majd letámaszkodik a pultra.*
-Valami desszertet vagy egyéb amivel szolgálhatok?-*Kérdi kíváncsian miközben az órára tekint, hála a jó égnek már nincs sok hátra a munkaidejéből.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 7:15 am

-Nem kell félned olyan alapanyagokkal dolgoztam ami csupa egészséges kaja, nem fogsz elhízni tőle.-*Kuncog és mikor a lány végzett elveszi előle a tányért és a mosogatnivalóhoz pakolja.*
-Hát szoktam én mindenfélét játszani, meg szeretek a tűzzel játszani.-*Vigyorog a kis mondatán, ha a lány tudná mennyire szó szerint kell most venni ezt. Persze inkább csak poén.*
-Nah és te? Mivel keresed a kenyered? Talán szupermodell vagy vagy hasonló?-*Vigyorog bátorítóan.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 7:32 am

-Áhh én sose égetem meg magam.-*Kuncogja el magát vigyorogva, majd egészen eltátja száját a bárpultos megszólalásra.*
-Ohh és hol? Csak hogy tudjam legközelebb hova kell mennem inni, ha egy csinos pultost akarok látni.-*Bókolgat továbbra is menthetetlenül. Látja hogy körülbelül még perc van zárásig szóval ki is oldja kötényét és feldobja az akasztóra, hogy úgy beszélgessen tovább a nővel.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Okt. 28, 2010 7:56 am

-Hát ha a pultos lányt akarom egész este stírölni akkor gondolom fogyasztani is kell.-*Neveti el magát mosolyogva. Majd bólint a munkaidejét illetően.*
-Jah épp most járt le. Örülök, hogy beugrottál, remélem amíg a városban vagy párszor eljössz azért. Én is tuti benézek valamelyik este egy sörre, vagy kettőre.-*Vigyorog szélesen.*
-Figyi nekem most sok a dolgom, de akkor remélem még találkozunk. A mocskos anyagiakat pedig annál a nagydarab fickónál tudod rendezni, rendben?-*Vigyorodik el újra és újra és újra, csoda hogy arcizmai bírják.*
-Örülök, hogy találkoztunk!-*Kacsint oda és elindul a hátsó ajtó felé, de még visszafordul egy pillanatra.*
-Tényleg a nevedet nem is tudom még!-*És ha kap választ akkor már lép is le egy intéssel és megy a dolgára.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ashley on Pént. Okt. 29, 2010 10:53 pm

*Hát nem egy álomállás ez a pincérnősködés, de azért muszáj vagyok magamat eltartani valamiből. Szombat délhez képest, pedig egészen nyugodt lehetek, hogy a törzsvendégeken kívül nincs itt sok ember. Csak támasztom a falat a kis fekete köténykémben, amihez egy számomra még nem túl passzentos blúzt kell viselnem. Majd látom, hogy egy fazon belép és helyet is foglal, persze sok kedvem nincs dolgozni, de ha már itt vagyok, csinálok is valamit. Megigazítom a kötényemet majd a hajamat, és egy étlapot elvéve sétálok oda hozzá.*
-Szép jó napot! Ashley vagyok, én fogom ma kiszolgálni! Hozhatok valamit inni?-*Arcomon sugárzó mosoly, ami kivételesen nem is mű. Szeretek jókedvvel fordulni az emberekhez mert akkor ők is azok velem. A bunkókat pedig sose szerettem. Mindeközben lerakom elé az étlapot és már kapom is elő a kis jegyzettömböm és a rózsaszín tollam - nah jó nem az enyém, én tuti narancssárgát választok ha lehetne, nem vagyok egy szőke Barbi- és már írom is hogy mit kér az úr.*
Ashley
Néhai
Néhai

Titulus : Kaméleon

Hozzászólások száma : 35

Témanyitás  Ashley on Pént. Okt. 29, 2010 11:50 pm

*A kérdésre, persze ott van a munkaköri leírásomban, hogy hevesen kell érvelnem a kosztunk mellett, de sose voltam épp jó kislány, aki ismer az tudhatja ezt rólam. De azért sok rosszat se mondhatok a helyről, már sokat ettem itt.*
-Természetesen uram, a szakácsunk remek. Bár fiatal a főztje remek.-*Majd kicsit közelebb hajolva halkabban szólalok meg.*
-De a maga helyében a rizottót inkább elfelejteném, az borzalmas.-*Fejezem be mosolyogva és emelem a tollamat, hogy az esetleges rendelést felvegyem. Egészen szimpatikus az úr, így nem esik nehezemre kicsit dolgozni is. Remélhetőleg persze a borravaló is rendes összeg lesz. Talán ha kicsit kigombolnám a blúzom...*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ashley on Szomb. Okt. 30, 2010 12:09 am

*Egészen el vagyok foglalva az úrral és a rendelés felvételével, hogy elsőre feltűnjön a dolog. De ahogy biccentek és elsietek a borért fura érzelmekre kezdek felfigyelni. Egy pillanatra zavartan figyelek körbe, és minden vendégre rápillantva egyszerűen tudom mit éreznek. De ugyanakkor az amulettem épp csak halványan meleg. Azt hittem, csak felcsavarták a termosztátot, ennél sokkal erősebben szokott jelezni ha egy varázzsal bíró személy van a közelemben. Miközben értetlenül állok a helyzet előtt kénytelen vagyok a munkámat is végezni, mert a főnökömre pillantva olyan érzelmek csapnak meg amik nem sok jót sejtetnek. Szóval már szaladok is azért a borért, és sietek vissza az úrhoz. Most már sokkal jobban odafigyelek a környezetemre is. Ahogy visszaérek, megfigyelem az általam kiszolgált vendég érzéseit, de kicsit még új nekem ez az egész. Mintha figyelne, vagy nem is tudom. De érzem ahogy az amulettem halványan melegebb lesz a közelében. Ezek szerint ő a ludas, vagy mégse? Lehet hogy csak valami bajom? Mindenesetre töltök a borból és kíváncsian fürkészem az érzelmeit.*
-Sikerült választani?-
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ashley on Szomb. Okt. 30, 2010 12:56 am

*Ahogy én figyelem őt úgy kezd el ő figyelni engem, ez kezd kicsit félelmetes lenni.*
-Öhm..persze nagyon finomak. Egy adag pedig általában olyan közepes méretű, hogy jól lakhasson az ember vele, de még legyen hely a desszertnek.-*Válaszolom talán kicsit gépiesebben is mint kéne. Az igazat megvallva még sose ért véletlenül ha egy képességet átvettem. mindig tudtam mindenkiről ki varázsló ki nem. De ebben a pasasban mintha nem stimmelne valami, van ereje de akkor se jelez rendesen az amulettem. Kicsit feszengek de próbálok nyugodt maradni ugyanakkor.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ashley on Szomb. Okt. 30, 2010 1:28 am

*És valóban szinte a frászt hozza rám a pasi ezzel a kérdéssel. Játszik velem vagy mi? Ezt nem hagyhatom, amúgy is boszi vagyok max egy rímmel elintézem. Körbekémlelek és szerencsére a főnököm nem figyel, szóval leülök az asztalhoz előrébb hajolok és halkan kezdem fenyegetni a csávót. Persze nem vagyok épp az a fenyegető típus látszatra, de velem ne szórakozzon senki se.*
-Nah jó ki vele mi maga? Tudom, hogy látja, fogja az érzelmeimet, meg a többiekét is. De maga nem boszi se nem démon, akkor mi a fene maga?-*Fojtott hangon de azért próbálok támadónak tűnni, mintha veszélyes macska lennék. Nagyon reménykedek benne, hogy bejön, ha nem akkor meg max elküldöm a világvégére egy varázslattal.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ashley on Szomb. Okt. 30, 2010 1:50 am

*De a rendőrös válaszra nem tudok dönteni. Nincs gondom a zsarukkal általában, sose volt priuszom nem is zargattak. De egy képességgel rendelkező ember, aki pluszba még zsaru. Nah nekem ez már sok.*
-Huhh ez már kicsit sok nekem. Szóval maga egy ember aki képes kiolvasni mások érzelmét? Ez lehetséges egyáltalán?-*Nyögöm ki hangosan is mintha úgy már el tudnám hinni. Majd egyszerűen felállok, nem tudok mit kezdeni a dologgal, és csak elmegyek a pulthoz. Leadom a férfi rendelését és visszamegyek hozzá. Eszembe jut anyukám aki mesélt valami természetfeletti rendőrségről és tudni akarok erről.*
-Öhm izé, és ha van ilyen képessége, akkor gondolom ön is annak a bizonyos rendőrcsoportnak a tagja? Aki a képességekkel rendelkezőket felügyelik?-*Minden kertelés nélkül kérdezem, most már nem nagyon zavartatom magam, meg leszek diszkrét. Persze a többiek ne hallják, de ez nekem így sok, válaszokat akarok kapni, különben otthon is ezen fogok agyalni.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next