Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Amelia Lane lakása

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Május 17, 2010 11:16 pm

First topic message reminder :

San Francisco szívében, a Belvárosban, a tömblakások rengetegében megbújik egy első látásra teljesen átlagos kis lakás. A második emeleti rejtekhely nem nagy, egy kisebb nappali, egy vérbeli boszorkánykonyha, bordón csempézett fürdőszoba, egy zsúfolt hálószoba található benne. A lakáshoz tartozik továbbá egy kis erkély is, amit azonban gazdája mondhatni ritkán használ - a városi zajok miatt inkább a konyhában issza meg reggeli kávéját.
Első ránézésre teljesen átlagos lakhelynek mondható, de a hozzáértő szemek azonnal kiszúrhatják, hogy nem egy egyszerű halandóval van dolguk.
A szobákban éjjel-nappal terjengő füstölő- és gyertyaillaton kívül szanaszét kristályokat, amuletteket találunk dísztárgyként a polcokra állítva. A konyha sem épp normális, már ha azt a nagyobb fehér szekrényt nyitjuk ki, ami telis-tele van gyógynövényekkel, varázsszerekkel töltött üvegcsékkel. Ha pedig akár csak egyik is ürülésre van kárhoztatva, Amelia már rohan is pótolni azt, ebben nem ismer tréfát. A ház gazdája ritkán főz, időhiány miatt leginkább kávé és varázsitalok készülnek itt.
A hálószoba több funkciós, egyrészt egy hatalmas, narancssárga ágyat foglal magába, másrészt tanulószoba a maga íróasztalával és lámpájával, harmadrészt pedig a boszorkányságának központja. Itt olvasgatja nagymamája jegyzeteit, könyveket, próbálja fejleszteni egyedi erejét, valamint végez rituálékat.
Az egész lakáson uralkodik egy szokatlan hangulat, az antik tárgyak pedig fokozzák ezt. A ház
D É M O N B I Z T O S
már amennyire a nagymama erejéből tellett, de szerencsére eddig még nem volt példa arra, hogy akárki megtámadja otthonában. Még jó. Még.

A hozzászólást Amelia Lane összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 26, 2010 4:34 am-kor.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Vissza az elejére Go down

Re: Amelia Lane lakása

Témanyitás  Dante on Hétf. Dec. 27, 2010 8:13 am

*Neve hallatán már repül is. Fehér kicsit jobban kigombolt ingben és farmerban suhan az ajtóhoz, és már veszi is át a csomagokat.*
-Szia!-*Mosolyodik el, majd kitekint a kocsi felé.*
-Kell még valamit behozni?-*Kérdi miközben a csomagokat beljebb lepakolja.*
-Hogy ment a vizsga?-*Kíváncsiskodik, bár a tippje az, hogy nem túl jól mert olyankor lát nőket ennyit vásárolni, ha gáz van.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Dec. 27, 2010 8:22 am

-Nincs több, így is egy vagyont hagytam ott.. *Mormolja az orra alatt. Hát, nincs jó kedve.*
-Szarul. *Össze is foglalja tömören, milyen volt a vizsgája.* -Nem lesz meg. Mehetek megint. *Vágtat végig a folyosón be, egészen a szobájába. Dantéra oda sem figyel, meg sem kérdi, milyen napja volt - hajlamos ilyenkor csak magával törődni.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Dec. 27, 2010 8:32 am

*Már épp lépne, oda megölelni a nőt mikor az elsuhan. Még beleles a táskákba, hogy kell e valamit hűtőbe vagy egyéb helyre pakolni. Csak utána indul el a szoba felé. Halkan kopogtat az ajtófélfán ahogy belép, és odasétál a másikhoz.*
-Figyelj, sajnálom tegnap enyhén szólva elvettem minden lehetőséged a tanulástól. De a következőre, nyugodtan készülhetsz majd. Már nem kell törődnöd a dolgokkal, főzök mosok takarítok, és ha kell még segítek és ki is kérdezlek. Rendben?-*Simít végig a másik arcán, mosolyogva.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Dec. 27, 2010 8:53 am

-Ne kezdd már, nem a te hibád! *Veszi elő mérgesebbik nézését. Hiába, ilyenkor dúl fúl.* -Egyáltalán nem bánom, hogy végre nem tanulással töltöttem az estém, csak... *Ajkába harap.*
-Utálok kudarcot vallani. *Vallja be kicsit durcásan.* -Tudom, hogy legközelebb sikerülni fog, csak azért bosszant. *Áll fel, amint Dante simogatni kezdi. Őt senki ne simogassa bűntudatból! Inkább kiveszi a fekete miniruhát, amit vásárolt, s maga elé próbálja.*
-A fenébe, boccs, most veled is bunkó vagyok. *Vágja le az ágyra a ruhát, s mint egy ártatlan kiscica, odabújik a férfi mellkasához.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Dec. 27, 2010 8:59 am

-Kudarcot vallani tényleg szar dolog, és olyankor én is mérges szoktam lenni. És nem tudod ezt leküzdeni nem is kell, a lényeg hogy ilyenkor legyen melletted valaki, aki tudja nem direkt bunkózol. Ráadásul, nem is gondolod komolyan. Már pedig neked most itt vagyok én!-*Kuncog és átöleli a lányt. Átlesve a válla fölött megnézi a ruhát, és csak füttyent.*
-Mi tagadás, ha ilyen ruhákat veszel magadnak, gyakrabban is érhetnének kis kudarcok.-*Vigyorodik el, ahogy kisimít egy tincset a másik hajából.*
-Elhoztam pár cuccomat a lakásból, és ledobtam a sporttáskát a nappaliban. Meg nekiálltam új melót keresni. Megpróbálok mielőbb új lakást találni, vagy démonűző cuccokat szerezni, hogy ne legyek azért láb alatt. És mielőtt azt mondanád nem vagyok, jelzem előbb utóbb megunod, hogy valaki mindig van itthon rajtad kívül!-*Vigyorog szélesen.*
-Nah próbáld fel azt a ruhát, látni akarlak benne!-*Indítja meg a lánykát a ruha felé egy kisebb fenékre csapással. Nem bunkós, csak amolyan pezsdítő akar lenni.*

Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Dec. 27, 2010 9:22 am

-Nem kell sietned, tényleg. *Azért megkönnyebbül, hogy Dante könnyen vette az akadályt.*
-Van egy szekrényem kint a folyosón, használd nyugodtan. *Áll fel, miközben reagálgat a férfi szavaira.*
-Héé! *Kiált fel hamiskás mosollyal, mikor átöltözésre biztatják. És ott, helyben, át is öltözik, bravúrosan, hadd csorogjon Dante nyála. Mert ez a ruha bizony olyan ruha.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Dec. 27, 2010 9:29 am

*Bizony csorog is a nyála. Még háttal áll neki a lány és az utolsó simításokat végzi, mikor már odalép mögé. Gyengéden átkarolja egyik kezével, és válla fölött bújik előre a feje.*
-Tudod mi az egyetlen baj az ilyen ruhával? Hogy alig vetted fel, máris leakarom rólad kapni!-*Vigyorog szélesen, ahogy kicsit sem bújtatja tekintetét, ami végigméri a lány minden négyzetcentiméterét.*
-Huhh mintha a playboy villába költöztem volna!-*Fúj egyet, ahogy érzi, hogy már megint kezd agyának az a fele mozogni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Dec. 27, 2010 9:34 am

*Persze, jól esik neki a dícséret. És hát nem véletlenül csinálja, amit csinál. De nem ám.*
-Kikérem magamnak, nem vagyok olyan buta szőke liba. *Fintorodik el.* -Meg ribi sem. *Teszi hozzá, majd a tükör előtt kezd mozgolódni. ~A boltban ez jobban tetszett.~*
-Na sebaj. *Végighúzza kezét a ruhán, majd egy mozdulattal leveszi, s egy fehér pólót húz, fekete nadrággal. Bizony, tanulni fog, mert ma muszáj. Csak nem bukhat meg megint!*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Dec. 27, 2010 9:38 am

*Figyeli a mutatványt és utána újra átöleli a másikat.*
-Nem így gondoltam persze. Te egy gyönyörű vörös démon vagy istennőket megszégyenítő formákkal! És baromi okos is vagy, főleg hozzám képest, aki lusta volt tovább tanulni, inkább elment szakácsnak.-*Kuncog majd lehel egy csókot a másik nyakára.*
-Csináljak valamit neked mielőtt nekiugrassz a könyveknek?-*Kérdi érdeklődve, miközben gyengéden simogatja a másikat.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 12:07 am

*Mosolyogva hallgatja végig Dantét, majd megrázza fejét. Az éjszaka a legjobb hálótársa a vaskos könyve lesz.*

- másnap -

*Nagy hévvel ront be az ajtón, törölhetetlen vigyorral az arcán, kiválóan teljesítette a vizsgáját. Úgyhogy most nem vásárol, eszik. Mert megérdemli.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 12:21 am

-Másnap-
*És jó is , hogy az evést választja a lányka, ugyanis a szakács úr épp főz. A konyhában hangosan szól a zene, valami popos rockos beütésű újdonság. De láthatóan elég rég jött ki, hogy megtanulja a szövegét a konyha mestere is. Így nem csak az énekes, de Dante hangja is megütheti a sikeres vizsgázó fülét, és a konyhába belépve láthatja ahogy rázza a férfi. Kicsit humoros ahogy gyártja a palacsintatortát. Szinte tökéletesen ritmusra dobálja fel a levegőbe a palacsintákat, hogy megfordítsa, és kettő között pedig a töltelékkel bajlódik. Van ott minden ami szem szájnak ingere. A nagy műveletben viszont nem veszi észre, hogy megérkezett a vörös szépség.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 12:29 am

*Bizony, meg is lepődik, amikor a konyha felé érve hangokat hall. És még milyeneket, ~Dante énekel? Na ne.~*
-Azta. *Ennyi hagyja el a száját, amikor belép. Rá sem ismer konyhájára, például nem is tudta, hogy vannak ilyen cuccai, mint krumplinyomó és a többi. Kávéfőzéshez nem használta.*
-Te jó ég. *Alig bírja ki nevetés nélkül. Kezét a szája elé téve nevet a srácon, amint a palacsintával bajlódik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 12:34 am

*Röhejes, de látványos, hogy az egész konyhai műveletet táncba lehet iktatni. És ahogy az utolsó palacsinta is a tetejére kerül, már kapja is fel egyik kezébe a palacsintás tányért, a másikban pedig a megfőtt csokimázat. Majd fordul, hogy szépen öntse rá, amikor megpillantja a kuncogó házigazdát. Abban a pillanatban el is hallgat és meg is áll. Pár pillanatnyi zavart csönd után pedig lassan ráönti a csokimázas cuccot a palacsintatortára.*
-Szia!-*Nyögi elvigyorodva, ahogy lassan lerakja a pultra. Majd a koszosat a mosogatóba rakja. De sokat nem tud mondani, hisz meglepték olyankor amikor senki se szokta, és zavarban van.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 12:39 am

*Eddig nem is járt a fejében, hogy mivel jár az, ha együtt lakik Dantéval. A kapcsolatuk sem volt túl bonyolult, sosem volt az, inkább észbontónak volt mondható. Most viszont, mikor a férfi csak áll előtte, zavartan, előtör belőle valami, aminek következtében táskáját a földre dobja, ő pedig Dante karjaiba veti magát. Nem is érdekli túlságosan a palacsinta sorsa - egyszerűen magához húzza a férfit és vadul megcsókolja. Amolyan " na végre, hogy itt vagyok " csók.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 12:45 am

*Szerencsére a torta idejében épségben landol a konyhapulton, mielőtt még elkapnák arra a csókra. A lány hirtelen letámadásától viszont nevetnie kell. Visszacsókol, de a szünetekben lassan dumál.*
-Héé..hééé...nem biztos...hogy ennyire finom lett!-*Kuncog miközben öleli magához a nőt.*
-Nah, hogy sikerült?-*Kérdi tényleg érdeklődéstől csillogó szemekkel. Habár lehet előre megérezte a sikert, hogy ilyen palacsinta csodát gyártott önkénytelen.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 1:29 am

*Mint eddig sem, most sem hatja meg a palacsinta. Pedig édes szájú. Ez látszik is:P*
-Egész jól. Sőt, mondhatni jól. *Válaszol valamivel kevesebb lelkesedéssel, s felcsüccsen az asztalra.*
-Azon gondolkodtam, hogy mi legyen az év utolsó napjával. Valahogy nincs kedvem itthon ülni. *Von vállat, majd ujját belenyomja a csokikrémbe.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 1:39 am

*Odaáll a másik elé, így hogy felült a lány az asztalra pont egy magasságba került a fejük.*
-Hát én nem tudom mi legyen. Sok ötletem nem volt, nem nagyon hívogattak el sehova. De ha gondolod elmehetünk partyzni valahova. Mármint én szívesen tölteném veled a szilvesztert!-*Teszi hozzá a végét. Mert hát, oké lefeküdtek kétszer, és most épp nála lakik. De senki se mondta, hogy járnak is. Fura a helyzet, bár senki se mondta, hogy ne lenne ínyére, hogy Améliával komolyabb kapcsolata is lehessen.*
-Nah szép, legyártok neked egy egész tortát, és te a csokimázba turkálsz!-*Vigyorodik el és próbál megrovó lenni, de nem megy.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 1:42 am

-Igazából, valami mágikusabbra gondoltam. *Kezdi, miközben már másodjára is a csokimázba nyúlkál, annak ellenére, hogy Dante műmegrovó pillantást lövellt felé.*
-Mostanában alig boszorkánykodtam, valahogy... valami... nem is tudom. *Sóhajt lemondóan. Nyilván nem démonvadászatra gondol.*
-Persze, én is gondoltam rá. *Mosolyodik el, örülne, ha Dantéval tölthetné a szilvesztert. De hogy a srác szóbahozza, mi van éppen köztük... hát ajtóstul fog kirontani a házból.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 1:47 am

*De nem hozza szóba, inkább csak gondolkozik a mágikus dolgon. Nem nagyon érti, mire gondolhat a másik.*
-Hát nem tudom mire gondoltál igazából. Hogy gondoltad, hogy mágikus legyen? Boszorkákat meg fényőröket keresünk bulizni? Vagy randalírozunk? Vagy mi?-*Kérdi miközben jobb tenyerét felfelé tartva kinyújtja kezét. Lassacskán megjelenik benne egy lángnyelv ami sorra vesz fel utána mindenféle alakot. Virág, tűzijáték, állatformák, csillagok.*
-Vagy van valamiféle elképzelésed?-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 2:53 am

-Nincsen. Tényleg nincs. *Mondja a kérdés után.* -Azt nem akarom, hogy David itt legyen, elég... érdekes a kapcsolatunk. Tényleg, te ismered a fényőrödet? *Kíváncsiskodik Dante felől.*
-Azt hiszem, ilyesmire van szükségem. *Nézi végig, ahogy Dante kezében játszanak a lángok.* -Csak éreznem kell, hogy létezik egy ilyen világ is. Mostanában nem jött össze. *Sajnálkozik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 3:01 am

-Ahham, bár nem tudom el szabad e árulnom. De végül is maximum kiszednéd a fejemből. A bálon láthattad esetleg. De ő csak félfényőr, mivel él és virul, de fényőr képességei vannak.-*Válaszol mosolyogva, és próbálja Davidet megkeresni az emlékeiben. De sajna nem volt még hozzá szerencséje.*
-Szóval csak érezned kell, hogy boszorkány vagy? Hát kitalálunk valamit majd. Bár sose szerveztem még varázslatos szilvesztert.-*Kuncog, és közben az utolsó forma egy madár ami két szárnycsapás után szertefoszlik.*
-Ugye az év hátralevő pár napjában már nem kell annyira tanulnod, és kicsit pihensz is? Ha kell kényeztetlek is, de elég borzalmas látni, hogy kapsz egyik kezeddel a kávéért a másikkal meg a tankkönyvért.-*Simít végig a másik karján.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 3:11 am

-Majd kitaláljuk még, mi legyen. *Legyint, igazából nagyon nem hatja meg ez az ünneplés, csak mégis... presztízsből is gondolnia kell erre.*
-Szép. *Mosolyodik el, majd követi tekintetével a madarat.*
-Nem hinném, hogy emlékszem rá. De megerőltethetem magam. *Összeráncolja homlokát, s próbál visszaemlékezni, mikor váratlan dolog történik.*
-Ö... Dante.. ez mi? *Először tapasztalja meg erejének növekedését - az emlékeket immár fizikailag is át tudja élni. Most éppen a bált.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 3:19 am

*Ő is együtt kerül a lánnyal a bálba vissza, és csak pillog körbe.*
-Azt hiszem....a bálos emlékbe kerültünk véletlenül.-*Majd előre pillant és oda mutat ahol saját magát látja kívülről, ahogy köszön Leahnak.*
-Méghozzá az enyémbe, nem voltál ott mikor köszöntem Leahnak. Furi, jó az új erőd! Így akár egy falatnyi emlékből is visszatudod idézni, hogy kik és mik voltak ott!-*Jegyzi meg vigyorogva.*
-Én is fejlődtem amúgy. Megérzem hogy ki kicsoda, vagyis inkább micsoda!-*Mosolyogva tekint a másikra.*
-Megérzem a varázserőt, és tudom, hogy az illető boszorkány fényőr árnyőr vagy démon.-*Magyarázza el, amire alig pár hete derült fény.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Dec. 28, 2010 3:32 am

-Na nee... *Elképedve néz körbe, úgy tűnik, senki nem vette észre, hogy ők mit művelnek. Csak egy emlékben túrkálnak.*
-Ó, értem már... *Ezt csak azután mondja, hogy meglengette kezét az emlék előtt, valamint Leahra is.*
-Milyen fiatal. Szinte kislány. És még él. Fura. *Gondolkodik* -Mármint nem az, hogy él, hanem hogy fényőr. Én csak olyanokat ismerek, akiknek ez túlvilági küldetésük. *Magyarázza.*
-De miért most? Honnan jön ez? Hogy lehet ezt kikapcsolni? *Meg is ijed, hiszen nem tudja kontrollálni. De ahogy kimondja, az emlék szertefoszlik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 28, 2010 3:37 am

-Sokat gondolkoztam, hogy mitől fejlődött tovább a képességem, és ezek szerint a tied is. Lehet, hogy annak köszönhető, hogy annyi mágia volt egy helyen. ÉS, mint ahogy az ember is képességeivel meg külsejével viszonyul dolgokhoz, úgy az erőnk is fejlődött a szükségleteink szerint. Én nap mint nap találkoztam fenyegetéssel, csak nem tudtam róla, ezért most már megérzem. Lehet, hogy te meg nem voltál elégedett, hogy kiless minden információt az emlékekből, vagy csak ez a következő szint.-*Elmélkedik hangosan, miközben szertefoszlik az emlékkép.*
-Tiszta jó! Képzeld el, hogyha esetleg gondban vagy simán tudsz valami emléket keríteni. Mit tudom én ha elmész a grandkanyonhoz és felidézed, akkor az ember azt hiszi elteleportáltad. Mintha illúzió lenne!-*Kuncog nagyokat, ahogy elképzeli.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére