Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Amelia Lane lakása

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Május 17, 2010 11:16 pm

First topic message reminder :

San Francisco szívében, a Belvárosban, a tömblakások rengetegében megbújik egy első látásra teljesen átlagos kis lakás. A második emeleti rejtekhely nem nagy, egy kisebb nappali, egy vérbeli boszorkánykonyha, bordón csempézett fürdőszoba, egy zsúfolt hálószoba található benne. A lakáshoz tartozik továbbá egy kis erkély is, amit azonban gazdája mondhatni ritkán használ - a városi zajok miatt inkább a konyhában issza meg reggeli kávéját.
Első ránézésre teljesen átlagos lakhelynek mondható, de a hozzáértő szemek azonnal kiszúrhatják, hogy nem egy egyszerű halandóval van dolguk.
A szobákban éjjel-nappal terjengő füstölő- és gyertyaillaton kívül szanaszét kristályokat, amuletteket találunk dísztárgyként a polcokra állítva. A konyha sem épp normális, már ha azt a nagyobb fehér szekrényt nyitjuk ki, ami telis-tele van gyógynövényekkel, varázsszerekkel töltött üvegcsékkel. Ha pedig akár csak egyik is ürülésre van kárhoztatva, Amelia már rohan is pótolni azt, ebben nem ismer tréfát. A ház gazdája ritkán főz, időhiány miatt leginkább kávé és varázsitalok készülnek itt.
A hálószoba több funkciós, egyrészt egy hatalmas, narancssárga ágyat foglal magába, másrészt tanulószoba a maga íróasztalával és lámpájával, harmadrészt pedig a boszorkányságának központja. Itt olvasgatja nagymamája jegyzeteit, könyveket, próbálja fejleszteni egyedi erejét, valamint végez rituálékat.
Az egész lakáson uralkodik egy szokatlan hangulat, az antik tárgyak pedig fokozzák ezt. A ház
D É M O N B I Z T O S
már amennyire a nagymama erejéből tellett, de szerencsére eddig még nem volt példa arra, hogy akárki megtámadja otthonában. Még jó. Még.

A hozzászólást Amelia Lane összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 26, 2010 4:34 am-kor.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 264

Vissza az elejére Go down

Re: Amelia Lane lakása

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Júl. 02, 2010 9:50 am

-Nem gondoltam ám komolyan. Vagy ha mégis, titokban fogom csinálni, nehogy azt hidd! *Kacsint a sztiptízes gondolatra.*
-És ha nem tetszik.... majd hozzászoksz! Intim dolgokba nem kutakodok, nem hogy értékelnéd... *Forgatja meg a szemeit.*
-A meccs hülyeség. A zene... na az nem az. A te idődben mi volt a menő? *Kérdi, mivel úgy látja, semmi extra ügy, amiért bekukkantott a fiú.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Pént. Júl. 02, 2010 9:59 am

-Ajánlom is hogy intim dolgokba ne less bele, abból gondjaink lennének!-*Közli teljesen egyszerűen, miközben lesi a tvében a riszáló nőket. Majd elfintorodik.*
-Hetvenkilencben születtem és kétezerben haltam meg, szóval annyira nem más a stílusom. A nyolcvanas években tíz éves koromig nem nagyon érdekelt a zene, utána persze hallgattam a rádiókat, de azt te is ismered. Szóval hagyjuk, hogy mi volt az én időmben. Elég fiatal vagyok még, csak harmincegy vagyok.-*Vigyorodik el, és lop a sósmogyiból. Majd fejében visszavált az előző témára. Lehet óvatlan mikor azokat az emlékeket hívja elő amikben kissé idegesen figyelte amint pasikkal randizik vagy enyeleg a nő.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 38

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Júl. 05, 2010 2:43 am

-Kedves David, valljuk be, nem vagy abban a helyzetben, hogy eldöntesd velem, mennyire mélyen kutakodok az emlékeidben. Másrészt, tudhatnád, hogy nem vagyok bunkó, szóval örüljél, amihez nincs közöm... ahhoz nem nyúlok. *Von vállat*
-Megleptél a koroddal. Azt hittem százötven körül vagy. Már, nem látszik, csak.. érted. *Von ismét vállat, majd berak a mikróba egy popcornt. Úgy látszik, a férfi maradásra készül.*
-Héhéhéééé! Ez mi?! *Ugrik fel, majd összeráncolt homlokkal nézi végig az emléket.*
-Ha nekem semmi közöm az intim emlékeidhez, hát neked sem! Amúgy is, Dante boszorkány volt. A ház pedig démonbiztos. Lazíts már David. Furmányos egy banya vagyok, emlékszel? *Veti le magát a kanapéra. A kukorica meg ég.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Hétf. Júl. 05, 2010 10:12 pm

-Bocsi, hogy ilyen kis suhanc vagyok. Azért néha hallgathatnál az idősebbre, főleg arra aki egyszer már meghalt!-*Mondja kihúzva magát aztán vállat von.*
-Azt mondták figyeljek a védencemre, én csak teszem a dolgom. Amúgy is nem lestem ki hogy az ágyba mit kavartál. Csak azt néztem, kivel futsz össze. Apropó ja, furmányos boszi vagy, és rohadt félős is. Szerencsétlen Dante csak óvatosan akart rávezetni a képességére, erre te előhívtad az élete legrosszabb emlékét! Komolyan egyszer valaki kedvességétől úgy megijedsz, hogy diliházba küldöd.-*Torkolja le a nőt, nem kis örömet okozva ezzel magának.*-Amúgy meg ahhoz képest, hogy démonbiztos Loki jól szétkapta a helyet. És Alexander is könnyűszerrel bejutott. Nem gondolod hogy mégse egy szép fényes páncél véd, hanem egy rozsdás régi vacak?-*Rázza meg a fejét, néha komolyan kiborítja ez a nő.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Júl. 05, 2010 10:35 pm

-David, ha nem nő lennék, most olyat behúznék neked, hogy még az égi segged is megérezné! *Pattan fel, miután végighallgatta a férfi mondandóját.*
-Akkor meg mit papolsz arról, hogy védjem meg magam? Dante képessége marhára nem szokványos. Nem tudom mit szóltál volna, ha démon lett volna én pedig csak bájvigyorgom rá! Neked semmi nem elég jó, David! *Na jó, most kiborult. De hogy pont az őrangyala beszéljen így vele... na azt már nem.*
-És amúgy is Dante... Dante... *Pirul el kissé.* -Most már nagyon jó barátom. Nem azt mondtad mindig, hogy előnyt jelent több boszorka ismerete? *Teszi csípőre a kezét.*
-A ház pedig rohadtul nem az én hibám! Közönséges démonoktól megvéd. Nem tehetek róla, hogy azok a pszichopata izék túltesznek rajtam! *Tárja szét a karját.*
-Tudod mit, David? Húzz el innen. Kérj másik védencet, ha ennyire nullának tartasz! *Jelenti ki egyszerűen.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Hétf. Júl. 05, 2010 10:45 pm

*Feláll a fotelből és elindul a konyha felé nagyot ásítva, mint aki magasról tesz védence szavaira.*
-Mázli hogy a kis barátod nem zakkant meg. Érdekes, engem az első percben lecsekkoltál és rájöttél, hogy fényőr vagyok. De őt nem nézted át, és jöttél rá hogy boszorka. Ellenben beijedtél és felhoztad az emlékét mikor jóformán szénné égette magát gyerekkorában. Na gratulálok! Apropó másik védenc kérése, nehogy azt hidd hogy rajongtam érte, mikor megkaptalak! Nem hallgatsz arra aki segíteni akarsz, nem engeded egyáltalán, hogy segítsenek. De nagyon tudod a mérges kígyókat a kebleden melengetni. Majd szólok Alexandernek, hogy nyugodtan jöjjön, mert a gonoszok fejében nem kajtatsz. Csak azokat szívatod be akik a te oldaladon állnak!-*Nah hát kiadta magából, kezdett kicsit elege lenni arrogáns védencéből. Nem kíváncsi tovább rá.*
-De mázli, hogy csak jófejségből próbáltalak megérteni. És nem kötelező úgy védenem téged, hogy beszélnünk is kell.-*Mondja unott fejjel, majd aranyló fény és eltűnik.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Júl. 05, 2010 10:50 pm

-Ha nem tudnád, Alexander fejébe nem látok, te idióta! *Mérgében még jó pár kukoricát is a fényőr felé dobál.*
-Nem hallgatok senkire? Milyen tanácsokat adtál nekem eddig? *Húzza fel a szemöldökét.* -Hát nem kell csodálkozni, hogy hidegen hagy, amit mondasz... *Legyint flegmán, majd David eltűnik, de még hallhatja, hogy utánakiabálják a "Kérj új védencet, minél hamarabb!" mondatot.*
-Csak tudnám, mi a fenének jöttél ide... *Forgatja meg a szemét, majd levágódik a tévé elé. Van még egy kis ideje, mielőtt az üzletbe kellene mennie.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 6:02 am

*Leállítja a kocsit, kitipeg, kicsit sem óvatosan vágja be az ajtót. Dante nem sokkal utána érkezik.*
-A másodikig nem szoktam gyalogolni. *Von vállat, majd kinyitja a bejárati ajtót.*
-Talán még emlékszel, merre lakom. *Vigyorodik el pimaszul.*
-Azóta kicsit más a lakás, mert egyszer már földig lett rombolva. *Sóhajt. Nem volt szép menet.*
-Érezd otthon magad! *Levágja kulcsait a legközelebbi helyre, majd kardigánját is, a fűtést pedig feljebb csavarja.*
-Van itthon víz meg... víz, kaja pedig semmi, de rendelhetünk kínait, ha az megfelel. *És már öltözik is át, nem zavartatva magát. Utóbbi mondatot már felülről csak egy szál fekete melltartóban kiabálta ki Danténak.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 6:07 am

*Csöndesen mosolyogva követi a nőt a házba, és míg az átöltözni megy, addig ő beles a hűtőbe. A férfiak és a szakácsok rossz szokása, így nála duplán borzalom, hogy üres.*
-Tedd magad kényelembe! Öt percen belül itt vagyok!-*Kiáltja fel és kisiet. Felbőg a Mustang 500 lova és elsuhan, alig tíz perccel később viszont már itt is van. És jön befelé két barna szatyorra a kezében egyenesen a konyhába. Amíg a másik rendbe rakja magát vagy fürdik, vagy épp mit szeretne. Addig ő már neki is lát, telepakolja a hűtőt és kezdi szeletelni a salátába a zöldségeket. Ezen az egy téren halaszthatatlan.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 6:11 am

-Dante! *Kiabál ki a belső szobából, amikor ajtócsapódást hall. Meg is lepődik, mikor tele szatyrokkal tér vissza, s már készíti is a vacsorát.*
-Hű. *Ennyit tud csak kinyögni, mikor a férfi közelébe suhan.*
-Pedig csak egy telefon és nem kell fárasztanod magad. *Mosolyodik el, és egy finom puszit lehel a férfi nyakára. Jól van na, nem minden nap főz a konyhájában egy szexi szakács.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 6:17 am

-És hagyjam, hogy egyed az ócska rendelt kaját? Nem nem, mostantól rendes kaját kapsz, erre gondom lesz!-*Vigyorodik hátra. Ahogy kész a maradék vagdosása is beleönti a tálba amit elővett már. Csak egy kis szem koktélparadicsom maradt meg. Megfogva a háta mögött tartva lép a lány felé.*
-Persze, ettől még lehet kívánságműsör, hogy mit is szeretnél enni!-*Lép egész közel a másikhoz és előretartja a kis finomságot a lány szájához közel.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 6:23 am

*Azt csak nem mondhatja erre, hogy ha ezt tudta volna, ő maga égeti el azt az amúgy jó éttermet, úgyhogy csak hümmög kicsit.*
-Azt hiszem, hozzá tudnék szokni. *Harap a szája szélébe vigyorogva, majd ő is közelebb araszol, s bekapja a felkínált paradicsomot, icipici sebet hagyva a férfi ujjain.*
-De jaj neked, ha hozzászokom! *Figyelmezteti a férfit, majd két kezét a derekára csúsztatja, s arcát egész közel húzza az övéhez.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 6:27 am

-Jobb kanapét nem is tudtam volna találni ahol meghúzhatom magam!-*Kuncog, miközben közvetlen közelről fúrja tekintetét a másikéba. Ő még előrébb lép, a lányt derekát a konyhapultnak nyomva óvatosan.*
-Ugyan mit teszel, ha mégis hozzászoknál egy kis kényeztetéshez?-*Kérdi elmosolyodva, miközben nagyokat szív a lányból áradó édes illatból.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 6:38 am

-Hupsz. *Kicsit megijed, amikor hátánál a pultot érzi. Pedig nem egy ijedős kislány.*
-Ha hozzászokok, kötelességeid lesznek irányomban. *Vigyorodik el.* -És hisztizni fogok, ha nem kapom meg, amit akarok! *Simul oda Dantéhoz, s egész lassan megnyalja a férfi ajkait. Tudja ő, mit szabad és mit nem. Hát, a nem lista elég rövid ez esetben.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 6:43 am

-Óóó értem, hát akkor azt hiszem mindent meg kell adnom a hölgynek!-*Mondja miközben mindkét keze a lány hátát simogatja. De a lány mozzanatára már nem tud nyugodt maradni. Lassan odahajol és belecsókol a másik ajkaiba, miközben kezeivel szorosan magához öleli a nőt.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 6:47 am

-Ma kivételesen semmi kifogás nem jut eszembe. *Suttogja mosolyogva a férfi szájába. Még vet egy utolsó pillantást a férfi szemeire, mielőtt az övéi is lecsukódnak, s édesen belekóstol ajkaiba. Már épp belenyögné a férfi szájába, hogy mennyire hiányzott neki, mikor észbe kap. Amelia Lane nem mond ilyet egyetlen férfinak sem, ezt még a nagyanyja tanította neki! xD. Inkább amennyire tud közelebb húzódik Dantéhoz. Sosem lehet tudni, meddig tart egy pillanat.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 6:53 am

*Hosszan csókolja a lányt, egyre hosszabban. De hát levegőt is kell venni, így egyszer csak vége lesz. Csillogó szemekkel tekint a másikra.*
-Ajajj... Már első nap kavarok a főbérlőmmel, nem lesz ez így jó!-*Vigyorog szélesen, miközben újra végigsimít a másik hátán.*
-Ezek után remeknek kell lennie a salátámnak, hogy ne dobj ki, gondolom én.-*Kuncog, és lassan elengedi a lányt karjaival. De egyik kezével elkapja Amáét, és húzza maga után az asztalhoz. Másik kezében hozva a tányérokat.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 7:02 am

-Ó, nem kell félned, a főbérlőnek nincsenek nagy igényei, nem fog kiabálni veled, meg ilyenek. *Nevet fel, miután elválnak.*
-El sem engednélek, ha nem halnék éhen. *Súgja a férfi füleibe, mikor a tányér felé húzza.*
-Szóval salátázunk? *Néz Dantéra az asztalra könyökölve.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 7:05 am

-Ez volt a leggyorsabb, de ha gondolod összeüthetek valami jobbat is! Kérésed számomra parancs!-*Hajol meg a hölgy előtt és húzza neki ki a székét, ahogy leül alá tolja.*
-Lehet megfogod unni az én kis lelkes főzésemet. Állítólag egy idő után már nagyon kikészíti az embert, hogy én pörgök ha a konyhában vagyok.-*Mosolyodik el, egyelőre szerencsére még nem látta a másik, hogy milyen táncjeleneteket tud levágni egy marhasült mellé. Komoly kiábrándulás lesz a nőnek, mikor először végignézi.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 7:10 am

-Tökéletes! *Csapja össze a tenyerét, majd egy jó nagy adagot tesz a tányérjára.*
-Nézd, azért nincs sok esély arra, hogy megunjam, mert én évente kétszer főzök, akkor is kávét. Tehát nem birtokolod a területemet! *Nevet fel, majd jóízűen belekezd a salátába, s mire Dante leül, már a felét szinte el is pusztítja.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 7:14 am

*Lehuppan Ama melletti székre és nekilát ő is a vacsorának. Örömmel konstatálja a másik étvágyát, így már tudja, hogy kicsit komolyabb reggelivel is készülhet majd. Persze azért nem fog itt mindenféle hízlalót össze vissza csinálni, azokért a feszes combokért kár lenne. De mindenképpen szeretné a lány étvágyát kielégíteni, ha már befogadta. Gyorsan elpusztítják a könnyű kis salátát, és amint a másik is kész, már szedi is le az asztalt egészen háziasan.*
-Kérsz még valamit esetleg?-*Kérdi mielőtt belépne a konyhába.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 7:23 am

-Már csak egy fürdőt. *Nyújtózkodik ki, nem mintha tíz kilóval nehezebb lenne a vacsi után, de azért megadta a módját neki ő is. Kivételesen nem valami műkajával tömte magát.*
-Köszönöm. *Mosolyodik el hálásan, nem is sejtette, hogy ma vacsorát kap, hát még, hogy lakótársat.*
-Mi lenne, ha elkísérnél fürdeni, ha már a mosogatást is magadra vállaltad? *Kérdi kacéran, átölelve a férfi derekát hátulról. Nem akar ő rámászni, csak... de. Azt akarja.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 7:27 am

*MÁr neki is lát a mosogatásnak, és mondaná, hogy rendben menjen a lány. De akkor kap egy ellenállhatatlan meghívást.*
-Hát elég hosszú nap volt. Lehet jót tenne egy forró fürdő.-*Mondja miközben megtörli a kezét, és óvatosan megfordul. Két kezét a lány arcára fekteti és belecsókol ajkaiba.*
-lehet neked nemet mondani?-*Kérdi vigyorogva miközben int, hogy vezessék csak.*
Dante
Boszorka
Boszorka

+18

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 7:32 am

-Nem lehet! *Jelenti ki egyszerűen, vidáman, majd becsukja szemeit, mikor csókot kap.*
-Tádám! *Kapcsol villanyt a fürdőbe, majd vissza is csinálja az egészet, csak a gyertyákat gyújtja meg, hogy kellemes fény legyen a bordó csempés helyiségben. Nem szereti a vakítást, olyan személytelen.
Belekapaszkodik Dante karjaiba, miközben a szőnyegre húzza a hideg padlóról, s szabad kezével lassan megszabadítja felsőjétől.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

18+

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 7:36 am

*A lánynak elég épp az első gyertyát meggyújtania, hogy lássa a többit. Egy csettintésre máris fellobbanjon az összes. Karjai megint a másik köré fonódnak és ahogy róla,úgy a nőről is gyorsan lekerül a felső. Közben csak mosolyogva jegyzi meg.*
-Komolyan, a végén hálát kell adnom annak a démonnak!-*Csókol bele a nő nyakába, miközben kezei tovább vándorolnak puha bőrén, hogy sorra szabadítsák meg a másikat ruháitól.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére