Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

McAvoy nővérek háza

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

McAvoy nővérek háza

Témanyitás  Jenna McAvoy on Vas. Aug. 08, 2010 1:58 am

First topic message reminder :

A ház San Jose külsőbb részén található, egy egészen csendes utcácskában, ahol a gyerekek akár az utakon is játszhatnak, és játszanak is.
A telek az egyik sarkon helyezkedik el. Az egyik utcáról a garázshoz lehet behajtani, a másikról pedig a bejárathoz vezető út húzódik, egészen a veranda lépcsőjéig. Elől hatalmas és gondozott előkert van, gyönyörű zöld pázsittal és színes virágokkal.
A másik veranda a ház oldalán kapott helyet, ott van asztal, és székek is, hintaággyal, ahová bármikor ki lehet ülni. Ha pedig lemegyünk a lépcsőjén, a hátsókertbe jutunk.
A földszinten konyha, otthonosan berendezett nappali, fürdőszoba és egy vendégszoba van, míg az emeleten két hálószoba, egy közös fürdő és egy olyan szoba, ahol a boszorkánysághoz kapcsolódó eszközöket és örökségüket tartják.

A hozzászólást Jenna McAvoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 09, 2010 8:50 am-kor.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Titulus : .::The sweetest princess::.
Kor : 35

Hozzászólások száma : 109

Vissza az elejére Go down

Re: McAvoy nővérek háza

Témanyitás  Jenna McAvoy on Szer. Szept. 01, 2010 4:53 am

-Rendben, nem erőltetem. - mosolyogtam rá. -Örülök, hogy itt maradtál. - jelentettem ki csak úgy mellékesen, és mikor láttam, hogy segít nekem, meg akartam ugyan állítani, de végül nem tettem. Jól esett, hogy ő is ki szeretné venni a részét belőle, ennyivel is látszott, hogy mennyivel különb a mai embereknél. Nem tudom, hogy a férfiak közül, akik az utcán rohangálnak ma, hányan állnának fel csak azért, hogy segítsenek elhordani a koszos edényeket. Szerintem nem sokan, bár kivételeket is ki lehet fogni.
Miközben ezen gondolkoztam, megnyitottam a csapot, és nyomtam egy kis mosogatószert a szivacsra, és a kezemet nyújtottam az egyik tányérért.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jenna McAvoy on Szer. Szept. 01, 2010 5:14 am

-Köszönöm. - vettem el az egyik tányért, és miután tisztára mostam, ráraktam a szárítóra, majd a másikért is nyúltam, és ha ideadta, akkor hamarosan az előző sorsára jutott az is. Ezt követően gyorsan az evőeszközöket is letudtam, majd elzártam a csapot, megtöröltem a kezemet, és bepakoltam a hűtőbe a maradékot, hogy mire jön a húgom, neki is finom legyen még, és ne legyen semmi baja.
-Meddig maradsz itt? - kérdeztem kíváncsian, miután felegyenesedtem, és bezártam a hűtő ajtaját.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jenna McAvoy on Szer. Szept. 01, 2010 5:35 am

Egy darabig csak néztem őt, viszonozva a pillantását. Megint olyan érzésem volt, mintha néhány másodperc erejéig megállt volna az idő, és ezzel sikerült is a világot kizárni teljesen. Néha ez nagyon jó dolog volt, hogy őszinte legyek, most viszont nem tudtam, hogy örülnöm kéne e neki, vagy sem.
-Igen, egy kicsit, azt hiszem. - válaszoltam kisvártatva, amikor eljutott a tudatomig, hogy kérdezett tőlem, és ilyenkor illik válaszolni is, nem csak kukán állni, és pislogni.
-De menj nyugodtan, hogyha szeretnél. - dőltem neki a hűtőnek, és összefontam a két karomat a melleim előtt. -Nem szeretnélek feltartani, ha esetleg valami dolgod van. - magyaráztam neki halkan, a gondolataim viszont azt üvöltötték, hogy nem szeretném, ha elmenne. Nem lehettem olyan önző, hogy itt tartsam, pedig nagyon hajlottam rá.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jenna McAvoy on Szer. Szept. 01, 2010 5:53 am

-Rendben. - bólintottam, és próbáltam leplezni a csalódottságomat egy kedvesnek szánt mosollyal. -Köszönöm, ha bármi baj van, szólok. - jól esett azért, hogy számíthattam rá, habár tudtam, hogy ma már csak azért sem fogom hívni, mert akkor nagyon pofátlannak érezném magam, és azt nem viselném el. Amúgy is túl megalázó lenne, azt hiszem. Én pedig nem szerettem volna ezt a szerepet betölteni. Valahogy nem nekem való...
-Oké, remélem, hogy eszedbe fog jutni valami, de ha nem, az sem baj. - vontam vállat végül, ám amikor odalépett hozzám, meglepődtem ismét, ahogy az előbbi hasonló megnyilvánulásánál is. Ugyan szívem szerint egy darabig még öleltem volna, de mihelyt éreztem, hogy el akar húzódni, nem akadályoztam meg a mozdulatsor befejezésében.
-Vigyázz magadra! - tettem még hozzá, azt hiszem, hogy inkább csak megszokásból. Legalábbis ezzel nyugtattam magamat.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4