Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Raktárépületek

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Raktárépületek

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 5:35 am

*Ahogy megérkeznek körülnéz. Szinte könnyelműen forgolódik, de nem fél azért annyira a fényőrtől, hogy maga alá csináljon. De nem becsüli alá.*
-Te mondd csak, nincsen jó fényőr csajok? *Kérdezősködik még egy kicsit. Nem gyáva, csak szereti ha az ellenfele kellőképpen ideges.*
Elliot
Néhai
Néhai

Titulus : The Animal
Kor : 138

Hozzászólások száma : 121

http://www.hellokitty.com

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 5:49 am

-Akkor ezért van ennyire bamba és ostoba fejed. Valakinek ki kéne csókolni belőled a görcsösséget. Ó jajj bocsánat...hogy ti legfeljebb a cipőnk talpát csókolhatjátok. *Jót nevet a saját idióta poénján.*
-Tudod barátocskám mi a különbség kettőnk között? *Mereszti rá a szemeit kérdően. De nem engedi, hogy válaszoljon.* Az, hogy nekem nem tudsz ártni. De én téged bárhogy a földbe tiporhatlak. *Gonosz mosolyt villant.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Csüt. Okt. 28, 2010 10:33 pm

-Jajj, te kis butus.~ *Veszi fel legcukifiúsabb hanglejtését.* Én most a drága védencedre gondoltam. *Visszatér a hangja normálisra.*
-Jah, igen! *Hátrébb lép kettőt és előkészít egy energiagömböt, de nem vágja hozzá. Csak vigyorog kajánul. Kíváncsi mit lép erre a szöszke.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Csüt. Nov. 25, 2010 4:29 am

-Idehallani, hogy kattog az agyad, kiscsillag. *Nevet fel méregetve a pasast. Szinte látja milyen bosszantó kis tervecskét szövöget a fényőr.
Elég kocsmában fordult meg és eleget fordított fel ahhoz, hogy tudja mi játszódik le az ellenfelek agyában.
Nem hagyhat szünetet, mert akkor neki ront ez a selyemfiú. Hát akkor mit tegyen...
Elkezd szépen körbejárni, miközben tartja a gömböt, nem ereszti el.*
-Ti türelmes népek vagytok, mi? *Nevet fel ördögien.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Csüt. Nov. 25, 2010 5:50 am

*Ásít egyet járkálás közben.*
-Ki tudja meddig...*Rázza meg a fejét fintorogva, majd elereszti az energiagömböt, ő maga pedig arrébb teleportál, hogy ha bármivel is próbálkozik a cukipofa, legyen ideje filózni.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Violet Hargroove on Kedd Márc. 15, 2011 10:19 am

[A Veterán és az Angyal]

Violet nézi az energiagömböt, majd az hirtelen eltűnik, és ezt nem ő csinálta, ebben biztos. Felkapja a fejét a Veteránra, aki épp akkor tűnik el, csak, hogy előle nem olyan könnyű. Lehunyja a szemét, és megfogja Jason karját, szimplán azért, mert ilyen tiszta, és átható energiával való közvetlen érintkezéstől felerősödik a képessége, sokszorosára. Neki meg úgy is rengeteg van, és különben is, túl kéne élniük.
Hirtelen nyitja pilláit, és kiáltana, hogy mögöttük van, vigyázzon Jason, de akkorra már valahogy ugyanaz történik, mint korábban, és eltűnnek, és amikor kinyitja a szemeit, már egészen máshol vannak. De hogy hányan, azt nem tudja.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Kor : 24

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Jason Faraday on Kedd Márc. 15, 2011 11:09 pm

[Violet]

*Egy pillanatig mintha ő is csak fülelne, neszezne arra, hogy van e valaki itt, de úgy fest, Samuel - mára - feladta a dolgot.
Határozott vonásai nem engednek, de tekintete valami megnyugtató szelídséggel pillant a lányra.*
- Minden oké? *Mintha mosoly is bejátszana nála. Mintha.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 697

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Violet Hargroove on Szer. Márc. 16, 2011 4:29 am

[Jason]

Miután felmérte az energiaviszonyokat, amiből Jason jóval többel rendelkezett, viszont a Veteránét nem érzékelte, kiengedte a levegőt, ami valamikor belé szorult. Azután kezdte felfogni, hogy mi is történt, ami kisebb pánikot keltett benne, és akkor még kérdezgeti ez a "srác", hogy jól van e. Gúnyos hördülés fakad ki belőle kezdetnek, aztán meg a következő szavak:
-Nem! Ki vagy te? És ki volt ő? És mi ez az egész?!-
Ellép mellőle, hogy egy raktár melletti felhajtóra rogyjon le, ami nincs olyan nagyon alacsonyan, viszont kellően stabil, hogy ne a betonon kössön ki, és miközben kérdezget, felháborodottan néz, és nagy mozdulatokkal gesztikulál hozzá.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Márc. 16, 2011 6:37 am

*A felcsattanó kijelentésre felvonja a szemöldökét, majd nemes egyszerűséggel nagyot szusszan, égnek emeli tekintetét. Aztán vissza a lányra.
Megszokta már, hogy kifakadnak az első találkozáskor a védencek, mondhatni, rutin munka a dolog. Mégis mindegyik más, minden boszorka másként reagál, éppen ezért magukban rejtik a változatosság szépségét is, és a fényőrök nem tudnak belefásulni a dologba.*
- Felvázolom a képletet... boszorka, *és itt a lányra mutat.* az őt védelmező fényőr, *itt magára.* illetve a fényőr vérére pályázó árnyőr. Vagy nevezzük nevén a gyermeket, Samuel. *ejti meg ezt a nem túl eredeti poént. Az említett tuti díjazná, ő meg közelebb lép a lányhoz. Megkísérel.*
- Egyébként Jason Faraday, szolgálatodra. *Van a tartásában valami előkelő, valami lovagi, ahogy meghajol a lány felé. Ez nem az a fásult pincéres hajlongás...*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Violet Hargroove on Szer. Márc. 16, 2011 6:50 am

Figyeli, de nem csak olyan szemlélődően, hanem igazán. Már, amennyire tudja, ilyen vehemens szívverések közepette, az agya is pörög egyfolytában, percenként ki tudja, hány új gondolatot villantva. Egyszóval: zaklatott. Egészen addig, amíg fel nem vázolja a képletet az Angyal, aztán meghajol. És itt törik meg a jég, Violet zavartan, és halkan elneveti magát erre a mozdulatra. Őszintén szólva, sosem látott ilyet.
-Én pedig Violet vagyok. Violet Hargroove.-
Nem tudja, hogy az Angyal tudja e ezt, meg egyébként is, illik bemutatkozni. De azért a hajlongást kihagyja, és a pukedlizés se a stílusa.
-Mi az a fényőr?-
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Csüt. Márc. 17, 2011 9:57 pm

- Tudom. *Jelenik meg a komolyan kiejtett szócska ellenére is halvány, somolygós mosoly ajkain, majd egyszerűen a lány vállára helyezi tenyerét és finoman "menetirányba" fordítja, hogy aztán léptekre indítsa kettősüket, immáron levéve kezét a finom kis vállról.*
- Gyere. *még indítványoz is, ha a mozdulatból nem értené a lány. A dokk felé tartanak egyébként, szép innen a kilátás a raktárházi környezet ellenére is. Látszik a Golden Gate sejtelmes alakja, a hatalmas házak...
Neki meg volt ideje az ilyen helyeket fellelni pár száz év alatt.*
- A fényőrök a boszorkák segítői. *Igen, ez a jó szó.* Kapcsolatban állnak a Fentiekkel és veletek is, ez által információ szállítók, adatközlők is a két fél között. Meg persze, megesik, hogy ők húznak ki a bajból... *von vállat flegmán, mintha tényleg semmiség lett volna az előbbi.
Tekintete a távolba révedés helyett a lányra siklik, hogy kérdezzen nyugodtan.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Violet Hargroove on Pént. Márc. 18, 2011 6:19 am

Bólint egyet, nyugtázóan, de úgy érzi, szavakkal is muszáj kifejeznie gondolatait.
-Hát persze, hogy tudod.-
Ez inkább egy önmagának szánt gúnyos kijelentés, hogy hogy nem gondolt ő erre, hogy az Angyal egyértelműen tudja, ki is ő. Amikor pedig hozzáér, olyan hatással van rá, mint másra az áramütés, úgyhogy kicsit össze is rezzen. Sosem volt még ekkora, és ilyen tiszta energia fizikai közelében, ráadásul fáradt is a Veterán miatt. Elindul vele, és csak hallgatja a szavait, de nem akar tisztes távolságot tartani. Ha tehetné, akkor hozzáérne, mondjuk fogná a kezét, és úgy menne, olyannyira lenyűgözi ez az energiadömping.
-Gondolom a Fentiek alatt nem Istent és angyalait érted...-
Szúrja közbe, biztos, ami biztos, jobb lenne ezt tisztázni. Úgy tűnik, Violetnek nagyon sokat kell még tanulnia az alapvető dolgokról. Pedig 17 éves, 10 éve már, hogy megkapta az örökségét, de abban csak ennél bonyolultabb dolgok vannak leírva. Így lehetséges az, hogy elég jól ért az igézéshez, és annál is jobban a rituálékhoz. Volt is dolga már démonokkal, nem is egyszer, de Árnyőrről és Fényőrről még nem hallott. Nem, mintha nagyon elbeszélgetett volna valamelyik démonnal is. Jut eszébe a Veterán, és Jason korábbi szavai.
-Na várjunk csak, tehát ő téged akart, nem is engem? Akkor meg minek jöttél? Meg is halhattál volna!-
Kicsit mintha pánikszerű lenne a hangja, miközben rosszallóan néz Jasonre, hiszen olyan nagy kár lett volna érte, ez máris világos a számára. És ha az a Vénség nem is rá pályázott, akkor meg is kaphatta volna, amit akar, mert Jason jött.
-Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél!-
Néz kicsit bűnbánóan az előbbi kifakadásért, mert azért mégis csak hálával tartozik. Megmentette.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Ápr. 11, 2011 9:54 am

- Nem, nem egészen. Inkább csak angyalok... segítők. A legidősebbek és legerősebbek az Égiek, ahogy a köznyelv nevezi őket. *Magyaráz készségesen, érezni rajta, hogy élvezettel teszi mindezt. Szereti még ennyi év után is, amit csinál, noha olykor úgy tűnhet, lázad a rendszere ellen. Ezért nem lett belőle többek között még egy az Égiek közül.
A kislány hirtelen kifakadásán jót kuncog.*
- Ahogy téged is megölhetett volna. *Világít rá eme lényeges pontra.*
- Örülök, ha segíthetek. *Feleli a lány bocsánatkérő megjegyzésére, int neki, hogy foglaljon helyet... ott, az egyik mólónál, bizony. Ő már le is ült könnyed mozdulattal, lábait lelógatva. Alatta játszik a vöröses fényben úszó tenger.*
- Samuellel pedig ne törődj. Amelyik kutya ugat... *tekint a lányra, elvigyorodva, hisz nem kell befejeznie, tudja Violet anélkül is.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Violet Hargroove on Szer. Ápr. 27, 2011 3:57 am

Leül mellé, és nézelődni kezd a vízfelszínen. Közben persze gondolkozik, hiszen van min, egyrészt az eseményeken, másrészt a hallottakon.
-Hát, nem úgy nézett ki, mintha nem harapna.-
Jegyzi meg kétkedve, kicsit talán ironikusan is a másik szavaira.
-Akkor te Égi vagy?-
Annak tudja elképzelni, hiszen elég tapasztaltnak tűnik, bár idősnek nem.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Ápr. 27, 2011 6:11 pm

- Biztos rég jutott már ilyen fiatal és friss húshoz... Mármint... *tarkóját vakarja, zavartan heheg. Hirtelen meglepően emberinek tűnhet pár pillanatra. De a pillanatoknak megvan az a varázsuk, hogy tovatűnnek, így ez is.*
- Nem bántó értelemben gondoltam. *Jegyzi meg, s a kérdésre halvány kis mosoly szökik ajkai szegletébe, melyet el is nyom aztán titokzatos hümmentés keretében.*
- Ez bonyolult történet. Nem kevésbé bonyolult, mint a mágia világa, amit szerintem fontosabb lenne neked megismerni jelen pillanatban. *Azzal többet fog összefutni remélhetőleg, mint vele.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Violet Hargroove on Csüt. Ápr. 28, 2011 5:36 am

Jason szavaira csak kuncogni kezd, sőt, leginkább a zavartságára. Ettől olyan emberinek tűnik egy pillanatra a férfi, olyan elérhetőnek, mint egyébként. Mert egyébként olyan érzése van Violetnek, mintha egy szellemmel beszélgetne.
-Nem kell magyarázkodni. Fiatal, friss, és csodálatos husi vagyok!-
Mondja játszott büszkeséggel, esetleg nagyképűséggel, széles mosollyal nézve a mellette ülőre. Aztán összeráncolja homlokát, felhúzza szemöldökét, és értetlenül néz rá.
-Én ismerem a mágia világát. Persze nem teljesen, de elég jól.-
Állítja határozottan, aztán elgondolkozik, arcára kiül valami kis csintalanság, és már hozzá is teszi.
-Azt például nem tudtam, hogy ha bajban vagyok, és segítséget kérek, akkor ott teremsz.-
Burkolt kérdésként is értelmezhető ez, vagyis, hogy tényleg mindig ott fog teremni? Mert akkor lehet, még sűrűbben kerül bajba ezután.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szomb. Ápr. 30, 2011 7:53 am

- E felől nincsenek kétségeim. *húzódik mosoly arcára a másik játéka láttán. Még adja is alá a lovat, hát ilyet... De igaz, ami tény: a leányzó pontosan az, aminek leírta magát; fiatal, csinos, szemrevaló. Életkorából fakadóan kicsit talán naiv, de egyáltalán nem önbizalomhiányos.*
- Az elég jól nem minden esetben elég a túléléshez. Mi van, ha nem érkezem időben? Ha megsérülsz, vagy esetleg rosszabb történik? *Költői kérdések, nem is kell rájuk felelnie a lánynak, kinek kérdésére felkacag.*
- Valami olyasmi. Vagy a saját fényőröd. *fűzi hozzá, hogy aztán egy szusszanás keretében felálljon a mólóról.*
- Hamarosan megismerheted őt is remélem, de nekem most mennem kell. Hívnak. Oda fel! *mutatja is, vállvonogatva, látszik, inkább maradna és beszélgetne kicsit fesztelen. Ritkán van ilyen könnyed témákhoz szerencséje mostanság.*
- Vigyázz magadra, Violet. *súgja, majd egy cinkos kacsintás, és miután körbepillantott, hogy halandó nem jár e erre, kékes-aranyló derengés közepette tűnik el.*

//Köszi Smile //
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 07, 2011 4:33 am

* Az utca kihaltnak tűnik és csend öleli körül, illetve nem egészen, mert valami egy kis zajt kelt. A forrás alólam jön, egész pontosan a cipőim keltik, ahogy magabiztosan sétálok az elhagyott területen. Nem tudom mi vár rám oda bent, de nagyon remélem, hogy jó üzletet tudok ma is kötni. Nem az a csaj vagyok, aki csak véletlen császkál egy ilyen környéken. A naivok a másik oldalon vannak. A fekete táskámból egy kis papírost húzok elő, melyen csak a cím és egy szám van. Gondolom, a raktár száma lehet, bár egy démonba soha nem lehet megbízni. Az egyik helységre pillantok, de számot nem látok a robusztus ajtón. Vállat vonok, s tovább sétálok az utcán. Fura érzésem támad, mintha valaki figyelne, bár az is lehet, hogy csak a hely „varázsa” teszi. Kizárom a gondolataimat s a raktárakra koncentrálok, melyek sorban jönnek egymás után. Érdekes, hogy egyiken sincs szám, de még egy címet sem látok. Nem tudom, miként azonosítják be, de biztos van rá módszer. Azt hiszem már az ötödik vagy a hatodik helység előtt sétálok el. Aztán feltűnik valami a falon, mely nem más mint az a szám melyet kerestem. Arcom felvirul s egy apró mosoly is megjelenik orcámon. Sejtem, hogy miért csak azt látom. Gondolom valami varázslat vagy azt is el tudom képzelni, hogy csak az a szám jelenik meg, melyet éppen keresünk. A mágiának sok fajtája van, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy megérkeztem. Mielőtt a lépcsőre lépnék szétnézek az utcán. Nem látok semmi szokatlant vagy olyat, mely felkeltené az érdeklődésemet, ezért magabiztosan veszem sorra a lépcsőfokokat. Nem sietek én sehova.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 222

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Adaline on Vas. Aug. 07, 2011 4:40 am

Jó lenne már, ha valaki odafentről válaszokat találna arra a rengeteg "miértre" ami bennem is kavarog már azóta, mióta csak elköltöztem anyáméktól, abban a hitben, hogy itt majd új életet kezdhetek és végre megmutathatom az egész világnak, hogy igen is tudok önállósodni.
És tessék! Mi volt ennek az ára? Annyira sikerült önállósodnom, hogy hibákat hibára halmozok és félek, hogy ennek a balszerencse sorozatnak még koránt sincs vége.
A kórházban egyhetes szabadságot vettem ki, mondván, hogy hazamegyek kicsit és meglátogatom anyát meg a férjét. E helyett most mégis San Jose egyik kihalt területén legyeskedem. Arról senkinek nem kell tudnia, hogy nem a Spanyol tengerparton süttetem most magam. Ha nem kerülök a kórház közelébe és az ott dolgozók szeme elé, akkor nincs mitől tartanom. Attól már annál is inkább jobban, hogy -mondjuk ki az őszintét- fingom sincs arról, hogy hova keveredtem és, hogy teljes legyen a kép, még a hallókészülékemet sem raktam be amikor elindultam. Minek? Csak egy sétára indultam, egy ártatlan kis levegőzésre. Most mégis úgy érzem, hogy rossz helyre tévedtem. A raktárépületnek kinéző kis "házak" között sétálva, szemeimet gyorsan járatom ide-oda, hogy ha már a hallásomra nem, legalább a látásomra hagyatkozhassak. Az időközben megidézett klónom is valahol errefelé járhat, készenlétben állva arra, ha segítségre lenne szükségem. Ha az érzékeim nem csalnak, "Ada kettő", most valahol az egyik raktár mö...
És ahogy tovább lépdelek, megpillantom őt az egyik raktárépület lépcsősorának a legtetején állni, egy jól élezett tőrrel a kezében. Egy idegen nő tart felé.
Ha valaki olyan az az idegen, aki árthat egy boszorkának, akkor talán nem kellene beleavatkoznom túlzottan. A klónom megoldja a helyzetet. Mindenesetre azért nem fog megártani, ha nyomon követem az eseményeket. Ezért is bújok meg egy másik raktár fala mentén ahonnan tökéletesen rájuk látok.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 28

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  James Hawke on Vas. Aug. 07, 2011 4:48 am

~Remek...~ *háborog magában morcosan, miközben tanácstalanul sétál a raktárépületek között.*
~Ennyit a jó tájékozódási képességedről, valamit nagyon elnézhettél..~ *szidja magát, hiszen elvégre városnézni és világotlátni indult, ennek ellenére egy koszos, baljóslatú helyen köt ki és ráadásul azt sem tudja, hogy hogyan jut vissza a 'civilizációba'*
~Ehh... erre a nagyokosok biztosan azt mondanák, hogy 'okkal kerültél ide'~ *elméjében tovább folytatja a szkeptikus gúnyolódást miközben tanácstalanul nézelődik, hátha megpillant egy ismerős tereptárgyat vagy végső soron legalább egy embert, mert már eljutott arra a szintre, hogy mástól kérjen esetleg segítséget. Bolyongás közben meg is pillant egy fiatal hölgyet - Adalinet - és bár nem akarja megijeszteni, de ha egyszer a háta mögül közelít, akkor már tisztes távolságból ráköszön*
- Szép jó napot, elnézést!
James Hawke

Kor : 45

Hozzászólások száma : 37

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 07, 2011 5:02 am

* Amint a lábam érinti, az első lépcsőfokot felpillantok, és a magasba szökken az egyik szemöldököm. Egy nőt látok fent, de a tekintetem inkább a penge csillogásán akad meg. Most elgondolkodhatnék azon, hogy engem vár vagy csak Ő is egy vevő, de nem teszem. Amíg nem fenyeget, addig nem látom veszélyforrásnak. Talán ismét abba a hibába lépek, mint korábban, de nem vagyok tökéletes. Hmmm, nem tudja, hogy nyíltan, vagyis fegyverrel a kézben, nem illik/tanácsos belépni egy ilyen helyre?... A kérdés már csak az, hogy miként közeledjek felé? Ha be akarok jutni, már pedig ez a tervem, el kell mennem előtte, de semmi pénzért nem tartanám felé a hátamat, hogy is ne, még a végén hátba szúr. Tovább lépegetek a lépcsőn, de a kezemet szigorúan magam mellett tartom. Ha kell, a tőrömet előveszem, bár ma nem keresem a bajt. Mondjuk soha, de mindig rám talál. Már egész hozzászoktam s az életem részévé vált.*
- Helló* Pillantok az arcára, majd ismét a tőrre. Talán egy köszönés kezdésnek nem árt, bár van benne valami fura, amit egyelőre még nem tudok megmondani. Egy azonban biztos, hogy nem az én világomba való. Sok démon azt mondja, hogy nincs kisugárzásunk. Lehet, de egymást felismerjük, s én ezt annak nevezem. Most viszont nem érzem az ismerős érzést, mely el szokott fogni. Szóval valami más lesz, de még nem vagyok benne biztos, hogy mi.*
- Van bent valaki?* Szakítom meg gondolataimat s próbálok rájönni, hogy minek van itt. Talán cserfes és el is árulja. Azonban nem vagyok annyira hülye, hogy közvetlen előtte álljak meg, ezért három lépcsőfokot hagyok magunk között.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Adaline on Vas. Aug. 07, 2011 5:46 am

Egy távolabbi raktérépület fala mögött bujdosva kémlelem kettejüket tisztes távolságból, kíváncsian, legbelül mégis érzem, hogy a félelem lassacskán elveti bennem az apró kis magjait, és végül teljesen felül fog kerekedni rajtam. Nem egyszer jártam már pórul azzal, hogy megidéztem az egyik klónomat és végül mégis én mondhattam azt, hogy cumi van és örök vesztesként tértem haza a "csatából". Más boszorkányok könnyen tudják használni a mágiát, mint varázserőt. Fagyasztás, lebegtetés és ehhez hasonló "finomságok", nekem viszont úgy tűnik, hogy már csak egy ilyen selejt képesség jutott. Klónozni tudom magam, egyszerre többet is előtudok "csalogatni", de semmi több.Igazából nagyon is haragszom mélyen, legbelül a természetanyára, hogy nem tudott valami ésszerűbb dologgal "megáldani", ha már tényleg boszorkánynak rendeltettem.
Ada 2, egyenlőre csak áll és néz. Nézi az idegen nőt, aki egészen biztos nem közülünk való, mivel a klónom úgy markolja azt a tőrt, mintha az élete forogna kockán, amivel nem is mondok nagy hülyeséget, ugyanis lehet, hogy tényleg ezek az utolsó percei, hacsak nem kapcsol gyorsan és támad előbb ő, hogy ezzel is helyzeti előnybe keveredjen, még ha nem is sokáig.
-Igazából van... - Olvasom le a klónom szájáról a szavakat. Velük azonban nem tudok többet foglalkozni, ugyanis egy gyenge szellő fuvallat, közvetlen közelről egy ismeretlen férfi illatot repít felém. Megfontoltan fordulok lassan hátra és pillantok eg egy férfit. Még pont időben sikerül ezt a feladatot végrehajtanom. Ha később fordulok meg, már nem tudom elcsípni a köszöntését.
-Jó napot! - Mutogatom a süketek által használt kézjelekkel, aztán mikor tudatosul bennem az, hogy nem biztos, hogy érti is mindezt, inkább csak halkan -megszokásból mutogatva is mellé- köszöntöm őt újra.
Ekkor pillantom csak meg szemem sarkából a klónomat, amint mozgásba lendül. Visszafordulok a két nőnemű felé, ahol "Ada" a tőrrel a kezében, őrült módjára rohamozza meg az ismeretlent. A pi*ába!
Magam mögött hagyva a férfit, elindulok a két nő felé, közben az övemre erősített tőrömet előkapom a helyéről, és meglendítve azt, egyenesen a klónom felé hajítom, aki így az utolsó pillanatban megszűnik létezni. Nem akarom, hogy kárt tegyen bárkiben is addig ameddig az illető nem ad rá okot.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  James Hawke on Vas. Aug. 07, 2011 5:55 am

*Amikor a lány megfordul, konstatálja, hogy egy fiatal, szinte még gyerekkel van dolga. Furcsállja is, hogy mit keres egy ilyen környéken. Bár útmutatáshoz talán ő is megfelel. Amikor mutogatni kezd neki, elhúzza a száját, ugyanis ő ezt nem fogja megérteni, megkönnyebbül azonban, amikor a mutogatást hangok is kísérik. Már éppen nyitná a száját, hogy elmagyarázza helyzetét és segítséget kérjen a holléte felől, ám ekkor Ada igen furcsa dolgot művel. Földbe gyökerezett lábbal nézi végig, ahogy repül a tőr és eltűnik egy másik ember, aki innen messziről eléggé hasonlít a lányra. Összeráncolja szemöldökét, hogy már megint mibe keveredett, majd energikus, nagy léptekkel Adaline után siet. Még reménykedik, hogy semmi mágikus nincs a dologban, de ez egy igen halovány mentsvár. Látott már eleget ahhoz, hogy tudja, hogy milyen társaságba keveredett. A szereplők szándékaira, hovatartozására nem szeretne tippelni vagy elhamarkodottan ítélni.*
- Mi a...?
James Hawke

Kor : 45

Hozzászólások száma : 37

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 07, 2011 6:15 am

* Nem egy beszédes egyén már ha lehet annak nevezni. Fura olyan monoton és úgy markolja azt a tört mintha oda ragasztották volna. Talán érzi, hogy nincs velem minden rendben? Ezt nem tudom, de választ kapok. Nem mintha nem sejtettem volna, hogy nincs bent senki, de valami beszédet ki akartam belőle csikarni és ez meg is történt. Még mindig figyelem a tőrt a kezében, és ha nem ereszti le két perc múlva, lehet megtámadom. Mondjuk, nem érzem a veszély ízét...illetve eddig a percig, mert már támad is és elég sebesen. A korláthoz simulok, amilyen gyorsan csak képes vagyok rá és ha szerencsém van akkor luftot szúr. Szerencse egy démonnál? Ritka, mint egy fehér holló, de nem várom, meg amíg kapcsol és lendítem a kezemet, hogy ki tudjam csavarni kezéből a vágó szerszámot. Mielőtt ezt ténylegesen meg is tenném, szerte foszlik s csak egy tör marad a falon, ami egyébként nincs messze tőlem. Mondhatjuk, hogy dupla szerencse, csak kár, hogy nem hiszek benne. Amint az illetőre nézek már biztos vagyok benne, hogy mi is történt. Az arc, mely a látóteremben van ismerős, hiszen nincs egy perce, hogy megtámadott. Boszorka, hát ez igen nagyszerű dolog! Ahogy látom nem egyedül van, mert egy férfi is követi. Dupla boszi! Ez nem az én napom, nagyon úgy fest. A kérdés, hogy milyen erősek együtt? Vajon képes vagyok legyőzni őket vagy sem? Nos ezt így nem tudnám meg jósolni és jós sem vagyok.*
- Azt hiszem most fel kéne tennem a kérdést neked, nektek, hogy egy lépcsőn akartok elintézni vagy megengeditek, hogy lemásszak?!* Inkább kérdés mint kijelentés. Mondjuk nekem itt sem rossz, de hátrálni nem vagyok képes, hiszen a korlát és fal megakadályoz benne. Ha már harcolni kell, akkor azt nyílt terepen. Igazából nem tudom, miért tüntette el a hasonmást? Talán kiderül és nem célunk a halálom, bár ahhoz nekem is lenne egy-két szavam. A törőmet előhúzom a biztonság kedvéért s felváltva figyelem a két ismeretlent. Nem, nem állok egy helyben, hanem lefelé sétálok a lépcsökőn. Nem félek én és egy kis harc sem árthat meg.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Adaline on Vas. Aug. 07, 2011 10:32 am

Kiszámíthatatlan egy helyzet, de ilyenkor mindig gyorsan kell cselekednem és mentenem ami, vagy éppen aki, menthető. A klónjaim sajnos nem rendelkeznek szabad, csiszolgatott ítélőképességgel, ezért ha démont vagy árnyőrt érzékelnek, vagy tudják a velük szemben állókról azt, hogy az illető a két faj egyikébe tartozik, akkor azt szinte -mint valami berögzült adat a számítógépbe- gondolkodás nélkül támadják meg. Úgy vélik, hogy aki rossz, az mindenféleképp rossz, még akkor is, ha semmi gyanúsat, vagy veszélyeset nem lépett egyenlőre senki ellen. Most is pontosan ez történt. Fejvesztve ugrott neki a hasonmásom a nőnek, én pedig olyan erővel hajítottam Ada 2 felé azt a tőrt, hogy esélye sem lehetett a túlélésre. Meg kellett tennem.
A tőr bele áll a falba és a dobás erejétől sokáig mozog a nyele, mintha valami ismeretlen erő rángatná azt megállás nélkül. Szemeimmel még épp időben sikerült elkapnom a nő ajkainak mozgását, azon belül is az azokkal formált szavait, amik nem a legmegnyugtatóbbak
-Sajnálom azt ami történt! - Kezdek megszeppenve bele egy egyfajta magyarázkodással egybekötött bocsánatkéréssel együtt. Bizonytalan hanggal ejtem ki a szavakat a számon, kezeim pedig valósággal remegnek az idegességtől. Szerintem még a jelbeszédet is elronthattam. Egy hatalmas gombóc csúszik le a torkomon, miközben tekintetemet az -ezek szerint- démon nő és a falból kiálló tőröm között járatom. Két hónap alatt három démon támadásnak voltam részese, abból kettőben ketten is az életüket vesztették. Remélem, hogy így van mire alapoznom a pillanatnyi zavarodottságomat és rémületemet.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next