Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:58 pm

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 584

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Vienne on Szer. Márc. 23, 2011 9:22 am

*Agrael másra is felfigyelhet a tetőn. A szomszédos kis zsákutcában materializálódó démonhölgyre, aki azonban, amint kilép az utca rejtekéből, már egy fiatal, barna hajú lány alakját veszi fel.*
- Szia! *köszön oda lelkesen Danténak.*
- Az Égieknek szüksége lenne a segítségedre. *torpan meg a kocsi mellett, elnézve, ahogy a másik pakol. Egyébként Agrael, ha közelebb merészkedne, már hallhatja a beszélgetést, de odafentről aligha.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Dante on Csüt. Márc. 24, 2011 10:55 am

*A hang felé fordulva elmosolyodik és már lépne is közelebb, megölelni a lányt mikor megtorpan. Hozzászokott a lányból áradó fényőri erőnek, de most más.A kastélyos este után kialakult megérző erejével könnyen azonosítja, hogy ez démoni eredetű. Így megállva gúnyos vigyorra húzza a száját.*
-Nem úgy érted, hogy az alvilági cimboráidnak?-*Pillant körbe, és mivel a főnök lelépett nyugodtan tud egy tűzgolyót gyártani a kezébe. Még nem támad, de jobb félni mint megijedni.*
-Mit akarsz tőlem?-
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Agrael on Vas. Márc. 27, 2011 12:14 am

~Ideje cselekedni, de valami biztos hely kéne. Nocsak, ott egy szemetes. Talán oda bele? Nem annyit nem ér túl büdös leszek.
*Morfondírozik magában, majd döntésre jut. Először is felméri a helyzetet, hogy mi is lesz alkalmas hely odalent. Majd használva a démoni sajátosságot, lángoszloppal körbevéve eltűnik a tetőről, majd a furgon takarásában jelen meg, amiből a férfi pakolt kifelé. Így talán hallani is fog majd valamit.*
Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Vienne on Pént. Ápr. 01, 2011 7:32 pm

- Mindegy, hogy hogy nevezzük őket, egyik sem talált. *Villan gonosz mosolya, mely kifejezetten abszurdnak hathat Leah-külleméből adódóan Dante számára.*
- Megkérni, hogy gyere velem. Olyan nehezedre esett ezt az előbb is felfogni? *von vállat flegmán.

Eközben Agrael érezheti, hogy valaki mögé lép. Egy magas, izmos pasas az, kész hegyomlás. A neve Pointer, alsóbbrendű démon.*
- Mit csinálsz te itt Agrael? *dörmögi csendes, nyugodt hangján, de látszik tekintetén, hogy oda kívánja a Fődémoni csatlóst, ahova való: a pokolba.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Ápr. 02, 2011 4:14 am

*Kifejezetten feltudja magát húzni démonok közelében, de most próbál higgadt maradni. Nem akarja elveszteni az önkontrollt.*
-A kis terved, hogy elhívsz valahova a barátom képében dugába dőlt. Szóval jobb, ha azt mondod mit akarsz valójában, mért kellek én, vagy itt helyben megsütlek.-*Hangja halk és érzelemmentes. Fejében pedig próbál kitalálni olyat ami miatt a démonnal menne, de persze ha csak nincs valaki veszélyben nem fog. Legalábbis más nem jut eszébe.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Hétf. Ápr. 04, 2011 1:18 am

*Néhány szót elkap, a nőtől és a férfitól is. Ezek szerint a nő egy démon lehet, és megakarja kérni a férfit, hogy elmenjen vele valahova. Sajnos a hallgatózását félbeszakítják. Hátra fordul és egy egész megtermett démont lát. Látásból ismeri, és sejti a nézéséből hogy nem igazán örül Agraelnek.*
- Gondolom, azt nem hinnéd el, hogy virágot szedek? Csak a dolgomat teszem, semmi mást. Segíthetsz is akár. Csak gyere velem. *kérdezi egy vigyorral az ajkán. Nagyon Agrael se boldog a megjelent démontól. De nem sok ideje van vele foglalkozni. Sajnos akadályozza az információszerzést. Ezért végső döntésre szánja el magát, de előtte rágyújt. Majd odasétál a férfihoz és a női démonhoz, nekidől a kocsi oldalának.*
- Baj lenne, ha beszállnék a csevegésbe én is?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Ápr. 06, 2011 12:49 am

- Baj. *villan tekintete Agrael felé, mikor materializálódik kékes-aranyló derengés közepette Dante mellett. Eztán tekint csak azon démon felé, akivel védence társalog és bizony elkerekednek szemei.*
- Mi a halál...?! *szalad ki száján meglepetten.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 25

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Vanessa on Vas. Ápr. 10, 2011 9:06 am

[Aidan]

Tartok éppen hazafelé San Fransiscoból, holnap már keményen tanulás ismét, de jól esett ez a kis hétvégi pihenés. A kocsimban ülök és hajtok is a sztrádán Paolo Alto felé. Még egy-kér dolgot át kell néznem, szóval jobb lesz, ha sietek.
Az út során San José elkerülhetetlen ezért most be is hajtok a kis elővárosba. Az utcai élet pezseg, hiszen most éli az éjszaka az idusát. Mindenki bulizik. Valószínűleg az egyetemen is ez fog várni, bár ott inkább a szombat este az, amikor eleresztik magukat az emberek, vasárnap meg tanulnak, mint a kis angyal. Legalábbis a jobbik eset az az, a rosszabbik meg az, hogy megint egy bulit csapnak és a ZH-n meg szépen meghúzzák őket, de ez mindenkinek a maga baja már, az enyém ugyan nem.
Az kocsiban szól a rádió, arcomon mosoly, jó a kedvem. A hétvégém nagyon jól telt és ez látható is rajtam. Egy jó filmet is megnézhettem legalább, szóval minden szép és jó. De egy pillanatra kitekintek az ablakon és ismerős házakat látok. Nem lakik innen messze Milo. De már nem érdekel. Ő nem hozzám való. Ez az egész boszorkányság, meg minden. Ha vele lennék, nem lenne erőm, ami elég sebezhetővé tenne engem. De szerencsére már erőm teljében vagyok, na nem mintha bármi boszorkányos dolgot óhajtanék csinálni. Jól megvagyok én anélkül is, a nyugodt, varázsmentes életemben.
Egy nagyot sóhajtok amikor egy útkereszteződésbe érek, a táblát nem is nézve fordulok el jobbra. HA eltévednék a föld majd segít hazatalálnom, tehát teljes szívnyugalommal fordulok tudtomon kívül az ellentétes irányba, mint amerre mennem kellene. Csak az utat nézem és megyek vele. Egy jobb kanyar, meg egy balkanyar, aztán kikötök egy kisbolt előtt. Remek, úgyis meg akartam állni egy kávéért és egy kis csemegéért, amit majd később kívánok elfogyasztani. A kocsi motorját leállítom és bemegyek a boltba. Gyorsan lerendezem a vásárlást és már megyek is vissza a kocsimhoz, amikor is a szél egy különös lökettel kap hajamba. Valami furcsa sejtelem jár át. Körbenézek, de sehol senki. Megrázom a fejemet, gondolván, hogy csak képzelődök, de az érzés persze nem múlik el. A hátsóülésre berakom a vásárolt kevéske holmit és a vezetőülés felőli ajtó kilincsét fogom meg. Kinyitom és be is szállok a kocsiba, de az érzés nem múlik el éppen ezért nem is figyelem, hogy merre is megyek, csak nézek körbe, hátha mégis észreveszek valamit, de teljesen üres minden. Egy lélek sem jár erre. Egy autó aztán mégis elhajt, de nincs benne semmi különös. Normális itt minden.
Vagyis lenne, ha figyelnék az útra és nem kanyarodnék le egy zsákutcába. Egy utcai lámba világítja meg a háztömbök közötti részt. Én megállok egy kicsit. A kocsit leállítom és kiszállok belőle. Kicsit rá kell koncentrálnom a földre, hogy visszakevergőzzek valahogy a hazafelé vezető útra.
Vanessa

Titulus : Földbűvölő
Kor : 26

Hozzászólások száma : 50

Témanyitás  Aidan on Vas. Ápr. 10, 2011 9:21 am

Úgy tűnik a mai este sem indul másképp, mint unalmas mindennapokkal. Most ez direkt van így? Már nagyon kezdem unni, hogy nagyon régóta sincs senki, akivel eljátszhatok. Jó lenne végre valami használható meló. Az asztalra csapva emelkedek fel a székről, és indulok meg valamerre, tök mindegy, hogy merre. Rajtam van a kedvenc fekete pulcsim, és hozzá a fekete nadrágom, na meg a kedvenc edzőm is. Furcsa módon a mai napig nem változott semmit sem az ízlésem. Úgy döntöttem, bejárom ma San Fransiscot, keresztül, na meg kasul is, és vagy ízlelgetek, vagy csak egyenlőre feljegyzem az agyamban a választékot. Majd ez még kialakul. Kivételes alkalom, hogy rögtön a képességem jut eszembe, mellyel kiszúrhatom az egyedül lévő boszikat, meg a fényőröket. Utóbbiakra fújj. Beleremegek az érzetbe, amikor azon agyalok, hogy bármikor összefuthatok eggyel. Még szerencse, hogy nálam van az alapfelszerelésem. Egy sikátorban kötök ki, legalábbis első benyomásra. Valamelyik előváros lehet, mert a fények valahonnan sokkal messzebbről jönnek, mint kéne, ha a városközpontban lennék. Elrejtőzve nézek szét az utcán, ami nem is oly kihalt. Éppen most közeledik a kocsijához egy nagyjából velem egykorú nő, vagyis kinézetre majdnem egykorú nő. Nocsak, nocsak, a végén még nagyon jó estém lesz. Látszik rajta, hogy érez valamit, valószínűleg a sötétséget, ami körül veszi. De ez engem nem érdekel. Szép lassan lépek ki a fénybe, ami elég halovány. Aztán keresztbe font karral megállok tőle nem is túl messze, de az út másik oldalán.
-Szép jó estét! Csak nem eltévedtünk?
Kérdezek rá nála, s arcomon megjelenik egy gonosz vigyor is. Úgy tűnik egyedüli boszi, se fényőr, se senki. Azt hiszem ez jó móka lesz.
Aidan
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 78

Hozzászólások száma : 20

Témanyitás  Vanessa on Vas. Ápr. 10, 2011 9:45 am

A kocsim mellett állva még mindig az a rossz érzés leng körbe, de igyekszem nem törődni vele, hiszen akkor nem tudok koncentrálni, és egyszer csak valaki megszólít. Én hirtelen riadtan épek egyet hátrébb a váratlan járókelőtől. És csak utána nézek fel rá. AZ arcán gonosz vigyor ül. Ajjaj, ez nem jelenthet semmi jót. Valószínűleg ő volt az akit éreztem. Jaj, Istenem. Leah, ilyenkor meg hol vagy?! Valószínűleg valahol Tonyval.
Egy nagyon nyelek és válaszolok a fiúnak, hátha még valahogy elsimlizhetem, hogy én csak egy egyszerű halandó vagyok, és hagyjon csak engem szépen békén. És persze azt sem tudom, hogy ő mi is, démon, árnyőr? De tulajdonképpen mindegy is, mind a kettő veszélyt jelent rám.
- Szép jó estét önnek is. Igen, egy kicsit, de haza találok. És ha megbocsájt, már indulok is, későre jár és még lenne otthon dolgom. További szép esté! -
Néhány lépésnyire állok az autómtól, ami felé el is indulok. Ha oda beülök ott már biztonságban leszek. Gondoskodtam róla, persze erről mit sem tudhat kívülről a szemben álló illető. Csak érjem el a kocsimat, hogy beülhessek. Ha sikerül elérnem, akkor minél hamarabb igyekszem magamat az autón belül tudni, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog sikerülni. De a remény hal meg utoljára. Az is lehet, hogy ez az alak, csak egy egyszerű halandó, aki kicsi beütéssel rendelkezik. És őszintén remélem, hogy így van. Egy pszichopatával könnyű szerrel el tudok bánni, de egy démonnal vagy egy árnyőrrel már lehet kevésbé.
Vanessa

Témanyitás  Aidan on Vas. Ápr. 10, 2011 10:06 am

Hát már megint elértem, amit szerettem volna. De ennyire hamar, ez így nem jó. Valamit tenni kéne. De mit. A kés nem elég hatásos, na meg persze az íj sem, az már amúgy is a kezemben van. De már az élvezet, hogy látom, él, annak ellenére, hogy szinte nem is csináltam semmit, csak előjöttem onnan. Talán kompenzálhatjuk ezt valahogyan.
-Nekem szép lesz, azt elhiheted.
Helyeslek, mint a jó gyerekek, bár többet nem vagyok hajlandó felfedni magamból. Egyenlőre nem. Inkább csak kéne szórakozni kéne. Valami hihetetlen indoknál fogva a lábaim önálló életre keltek, s már csak pár lépés választott el a lánytól, mikor sikerült megfékeznem a végtagjaimat. Egyik kezem továbbra is magamhoz szorítva, a másikat rátámasztva pedig az államhoz emeltem, és a számon kezdtem zongorázni. Jobbnál jobb ötleteim támadtak, amiből az egyiket mindenképpen meg akartam valósítani.
-Ki a fényőröd?
Tettem fel eme egyszerű, rövidke kérdést, semmitmondó, tőlem telhetően a legcsevegőbb hangnemben, bár ez elég vicces tud néha lenni. Ha pedig megtudom a nevét, onnantól már gyerekjáték lesz a dolog. Még módszereim is lesznek.
Aidan
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vanessa on Vas. Ápr. 10, 2011 10:33 am

Az önelégültséget vélem felfedezni. Azt hiszem ez a félős kislány szerepet jobb lenne hagynom, hiszen látható, hogy nagyon is jól tudja, hogy egy boszorkánnyal áll szemben, azonban rólam semmit sem tud. Tehát ez egy pont az én javamra. Az erőm igaz, hogy még nem a legerősebb, de bárhol tudom használni, ami szintén egy plusz piont. És a szemben álló elég fiatal, de ki tudja persze, ettől független az is lehet, hogy már év századok óta az, ami.
- Ohh, azt rögtön sejtettem az arckifejezésedből. -
Kicsit bátrabb a hangom, de ettől függetlenül az autóm ajtaját próbálom meg kinyitni. De nem úgy, mint aki retteg, hanem úgy, mint aki tényleg el szándékozik innen menni. A férfi azonban utánam ered, hallom a lépteit mögöttem, de aztán megáll tőlem egy karnyújtásnyi távolságra, ami nekem már túlságosan közeli. Gondolkodik, úgy látom. De aztán hirtelen megszólal.
- Annyira naivnak nézel, hogy elmondom? -
Nevetek fel akaratlanul is. Azért ennyire nem vagyok naiv, és nem fogom beköpni a szobatársamat, aki egyben a fényőröm is. Más halálát nem kívánom, én meg úgysem fogok meghalni, azért a bőrömet mindig meg tudom menteni. Szóval gond egy szál sem.
- Tehát akkor te egy árnyőr vagy, ha már a fényőröm felől érdeklődsz. -
Állapítom meg a tényt, hiszen egy démont miért érdekelne a fényőröm kiléte. A démon a boszorkányra, az árnyőr a fényőrre utazik elsősorban, persze mind a ketten szeretnek két legyet egy csapásra ütni. De mi nem vagyunk holmi legyek.
Vanessa

Témanyitás  Vienne on Hétf. Ápr. 11, 2011 8:31 am

[A NAP, AMIKOR A POKOL ELSZABADUL... - AGRAEL, DANTE ÉS LEAH]

- Bántanál egy lányt? Hát ejnye… *somolyodik el a démonhölgy- merthogy nő az istenátka – ahogy Dantéra tekint. Majd flegmán vállat von, szinte unottan, hisz ki a fene szereti ismételgetni magát folyton, nem igaz?*
- Már mondtam. Azt, hogy gyere velem. * És ekkor több dolog is történik, de előbb lessünk be a furgon mögé, ahol a két démoni férfi leledzik…
Agrael szavaira gunyoros fintor jelenik meg a képén.*
- Jah, egy nálad fiatalabb és mihasznább démon hátsóját nyalod. Tényleg vonzó tevékenység… *És ahogy Agrael, úgy ő – nevezzük nevén – Pointer is kilép a furgon mögötti takarásból. Kissé meg nőtt az egy Dantéra jutó démonok száma a négyzetméteren, úgy fest… de nem lehet nagy baj, hisz megjelenik Leah is, már-már védelmezőn morranva rá Agraelre. Szép próbálkozás egy fiatal hölgytől, csak nem lehet komolyan venni. Pointer fel is röhög rajta.*
- Most aztán helyre tett a kiscsaj, öregem… *jegyzi meg Agraelnek mellőle.
Egyébiránt az Ál-Leah csak somolyog, tekintetével Dantét keresi, szuggerálja, mert szeretné letudni a feladatát…*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Ápr. 11, 2011 10:48 am

*Egyik pillanatról a másikra megtriplázódik a démoni erők száma. Körbepillantva azonnal tudja mindháromról, hogy az a mocsok faj szülöttjei. Majd megjelenik Leah is, aki akár dumál akár nem a háta mögé ránt és elkezd hátrálni a hármastól.*
-Fogalmam sincs mért vagyok ennyire csábító nektek. Vannak mások is ilyen képességgel mint én. Sőt tudok egy démont akinek ugyanilyen képessége van, mi lenne ha őt zargatnátok.-*Nyomja a szöveget,és érezhetően megnő a testhőmérséklete, ezt Leah veheti észre. Olyan mintha iszonyatosan lázas lenne a férfi, aki mellesleg a válla fölött súgja át.*
-Még ne teleportálj, csak ha jelt adok, rendben?-*Pillant fél szemmel hátra, majd vissza főleg a női démonra.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Csüt. Ápr. 14, 2011 1:50 am

- Megesik, sajnos most nem azok az idők vannak, amikor az enyémet nyalja valaki. Majd lesz ismét olyan is. Addig is pedig nem panaszkodok, jó a munkahelyi nemi életem, a főnök bas.ogat én pedig szo.ok.
*Kár is már szavakat fecsérelni, ideje cselekedni. Kilépnek a furgon takarásából és felfedik az eddig se nagyon rejteget jelenlétüket. A megjelent kis fényőr reakciójára csak elvigyorodik. A válla felet ránéz Pointerre.*
- Hát igen, teljesen összecsináltam magamat a félelemtől. Szerintem menni is kéne innen mielőtt ez a kis angyalka ránk hozza az égi frászt.
*Jót múlat, kicsit most a démonok vannak túlerőben. Tekintetét a férfira fordítja immár, és a démon hölgyre.*
- Nos, a számbeli fölény nálunk van. És ez csak egy munka semmi más, tehát szépen megkérlek gyere velem és beszélgessünk. Szavamat adom, hogy nem foglak megölni, és a partnerem se fogja bántani a kis barátnődet.
*Mondta nyugodt és barátságos hangon.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Aidan on Pént. Ápr. 15, 2011 3:18 am

Vanessa

Nem is olyan buta, mint ahogy az első benyomásra tűnik. De azért nem is annyira veszélyes. Akkor már rég tett volna valamit. Legalábbis gondolom. Bár el kell ismerni valóban igaza van.
-Aha, nagyon jó megfigyelés.
A hangom gunyoros, mintha ezt nem tudnám letenni magam mellé. Bár tegyük hozzá, nem is akarom. Az már nem én lennék, hanem valami nyálgép, akiket kifejezetten gyűlölök. Látom rajta, hogy nem igazán érti a helyzetet, bár az valamiképpen megnyugvással tölt el, hogy fél. Nem is akármennyire, de sajnos nem túl sokáig marad ez fenn, szerencsére, hiszen akkor nem lenne vigasság, meg egyéb örömteli dolog. Naná, abban szinte biztos voltam, hogy nem fogja nekem elcsiripelni, hogy ki is vigyáz rá. Annál nekem jobb ötletem van. És ez az arcomra is kiül. Igazi fekete fény csillan meg benne, ami a fényviszonyok miatt nem is biztos, hogy annyira látszik. A fenébe. Pedig ez mesterien megy. A kijelentéseire, amiket ezután tesz, kénytelen vagyok helyeselni, ennyi gerinc van még bennem. Sóhajtva bólogatok, és szemforgatva nézek valamerre teljesen más merre, miközben beszél, nagyjából nem is érdekel annyira. De már ez a játék tényleg nagyon kezd untatni.
-És mit szólnál, ha tennénk érte, hogy idereppenjen. Teszem azt véletlenül megsebesülsz, vagy netalántán ami még rosszabb, meghalsz. Szegény nem élné túl, és beleroppanna.
Elő a színészi játékkal. Ez nagyon jól sikerül. Mint aki tényleg aggódni akar, persze erről szó sincs. Csak szimplán idegesít, hogy nem szórakoztam egy jót már évek óta, csak voltam, tengtem, lengtem, valahol az éterben, meg a földön, meg az alvilágban, de nem tudtam semmit csinálni. És ez kikészítő. És sajnos már a türelmem is fogy.
-Nézd kislány. Csinálhatjuk nagyon egyszerűen, de meg is bonyolíthatod. Az pedig, hogy ki kerül ki rosszul belőle, csak rajtad múlik. Mindketten, vagy esetleg te megúszod. És ha nagyon elégedett leszek, talán még a fényőröd is.
Hangom undorodó az utolsó szónál. Eszem ágában sincs életben hagyni, annyira azért nem vagyok hülye, de talán használ valamit a mondókám.

A hozzászólást Aidan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 01, 2011 11:51 am-kor.
Aidan
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vanessa on Vas. Ápr. 17, 2011 12:09 pm

[Aidan]

Mint ahogyan azt sikeresen megállapítottuk szemben álló valaki egy árnyőr, tehát azért mégsem a fő gonosz, ami megnyugvással tölt el. Kitudja, még talán el is bánok vele. Az erőm gyakorlat hiányában nem biztos, hogy a legerősebb, de mindenhol tudom használni szinte és ezt ő nem tudja. Éppen ezért egy önelégült mosoly kerül az arcomra és a félelmem már el is száll. Bár valami baljós csillanás tűnik fel a szemeiben, nos igen, nem szokták szeretni, ha nem mondom el azonnal a fényőröm nevét. De nem is fogja megtudni azért egykönnyen. Leah meg valószínűleg tökéletesen jól elvan, így ő remélhetőleg biztonságban van.
- Csak hajrá. -
Hangomban semmi félelem, hiszen valóban nem félek tőle. A kezemet kicsit ökölbe szorítom, mintha csak dühös lennék, ám ehelyett az alattunk lévő földet mozgatom meg, ami el is kezd mocorogni, amit persze csak én érzek, hiszen a beton elég jól elnyomja ezeket, de hát nem lesz arra is jó, hogy megvédje a szemben álló árnyőrúrfit.
- Mondtam, hogy nem vagyok naiv, nem? És ne hívj kislánynak, mert nem vagyok az. -
Az arcomra egy széles mosoly ül ki és ekkor a földből hirtelen kinyúlik egy nagyon hegyes szikla szerű valami, ami éppen az árnyőr íjt tartó kezébe szúródik bele. Nem számít rá valószínűleg, hiszen a Terrokinézis nem éppen gyakori erő. Nem vagyok a legerősebb, ez igaz, de ennyit tudok még, és még ennél többet is. Mint például, ha a föld valóban átszúrja az árnyőr kezét abból kiesik az íj, ami a földre hullva azonnal a semmivé lesz, hiszen a föld elnyeli, így az árnyőr fegyver nélkül marad.
- Majd meglátjuk kinek is esik itt bántódása... -
Most az én hangom gunyoros. Nem szoktam harcolni sűrűn, de ha megesik akkor a szüleim miatt érzett düh kegyetlenségben nyilvánul meg. Mégpedig elég durva kegyetlenségben, amit most vagy megláthatunk, vagy nem, ezt senki sem tudhatja még előre. Hiszen az események másként is lezajlhatnak.
Vanessa

Témanyitás  Leah on Szer. Ápr. 27, 2011 2:51 am

[A NAP, AMIKOR A POKOL ELSZABADUL]

*Szépen szólva is Dante mögé lesz teremtve, ami annyira ugyan nem tetszik neki, de nem szól érte. Hisz teljesen jogos valahol, hogy ne pattogjon feleslegesen.*
- Nem megy veled sehova! *veti oda újra Agraelnek, nem igen csípi a pasast, aki látszólag valami főnökféle lehet, legalábbis nagyon kezébe kapta most az irányítást látszólag. Dante szavaira aprót biccent. Amint esélye nyílik rá, teleportálni fog.*
- Ne engedd, hogy felhúzzanak... *súgja vissza neki.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Aidan on Szer. Ápr. 27, 2011 6:59 am

Vanessa

Egyszerűen nem megy, hogy a hangsúlyára, és a többire ne lepje el a szám sarkát az a leolvaszthatatlan, gerinctelen, csúfos vigyor, ami eddig nem volt rajta. Úgy néz ki, sikerül kissé felhúzni, ami jó jel, annál előbb csinál meggondolatlanságot. De a fényőrét még sehol nem érzem. A fenébe. Végignézve rajta azt is megfigyelem, hogy viszonylag egészen nyugodt, csak a keze szorul ökölbe, aztán meg a szavai hoznak lázba, amire csak nevetni tudok, de amint befejezem ezt a szösszenetet, beáll a fapofa, a komolyság.
-Honnan tudod? Mennyi idős vagy? 18? Esetleg nagyon maximum 22?
Kérdem tőle a tőlem telhető legmegvetettebb hangon, és durván, elnézően. Nem is én lennék, ha nem így lenne. De azért még mindig élvezhető a helyzet, akármennyire is nem úgy tűnik. A kezem ismételten ölbe fonva, és közben óvatosan megmarkolom az íjat is, ám de nagy meglepetésre valami rögtön a kezemben landol, éles, és fájdalmas lenne, ha nem lennék valamennyire ezekre érzéketlen. Nem mondom, hogy nem érzem meg, hiszen fel is szisszenek, de azért a gyors akció után szinte rögtön beforr a seb, és már nem is látszik a szúrás nyoma. De sajnos az íjamnak is oda, de majd beszerzek egy másikat. de nem most. Még szerencse, hogy van nálam tartalék fegyver.
-Te cica! Amm, nekem ez nem használ, és az íjamat vetted csak el.
Hangom nyugodt, de mégis provokáló, egy elmebeteg hangja is lehetne. És ez a mondatom egyben felelet az övére, miszerint majd meglátjuk, ki a fegyvertelen, és ki nem. És különben is. Ki mondta, hogy mi ennyire szabályszerűek vagyunk? Pfujj, pfujj, pfujj szabályok. Egyszerűen kiráz tőle a hideg. És hogy ezt még be is bizonyítsam, egy gyors mozdulattal nyúlok a hátam mögé, és húzok elő egy szép kis nyilacskát, hiába,, mindig jól jön egy tartalék. És bár a tegez nincs nálam, azért játékszerem még van. Amikor előhúzom, onnantól vigyázok rá, hogy nehogy úgy járjak, mint az íjjal, szóval ha netalántán bármi történne, akkor a szemem ott lesz, hogy kicselezzem azt a valamit. Aztán meg a nyilat kezdem pörgetni, szép egyenletesen, mint ahogy azok az idióta mazsorett lányok szokták. Herótom van tőlük, főleg a színes cuccaikból.
-Na akkor térjünk a tárgyra. Mit tenne a drága őröd, hogyha megsebesülnél?
Vissza a tűzhelyhez. Most ez a célszerű. És addig is csak játszok, fél szemmel figyelve minden tettét.

A hozzászólást Aidan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 01, 2011 11:52 am-kor.
Aidan
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Szer. Ápr. 27, 2011 5:25 pm

*Agrael szavaira ronda, széles mosoly jelenik meg Pointer képén, s csak egy halvány pillantást vált a Leah-nak kinéző társával, miközben mögé lép, karjait leengedve maga mellé.*
- Hallottad, mit mondott a... partnerem. *Ismétli meg Agrael szavait a nő, s látszólag meg se mozdul, a következő pillanatban már teleportál, közvetlen Dante mellé, megragadva kezét. Hogy Leah elég gyors e, és jön e ő is velük, az csak rajta áll.
Én viszont Agrael helyében néha a hátam mögé is néznék, mert Pointer ökle vészesen a képe felé közeledik.*

//Ui: Kérném az itt játszókat, hogy fejlécezzünk, mert engem személy szerint zavar, hogy nem látom át, ki-kivel és merre játszik. Köszönöm! //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Május 01, 2011 7:53 pm

*Épp csak pár pillanat az egész, a hamis Leah eltűnni majd megragadja a kezét. Nem nehéz kitalálni mire készül, így gyorsan hátrébb lép egyet. Beleütközve fényőrébe szabad kezével belekap a karjába, hogy véletlenül se maradjon le.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Hétf. Május 02, 2011 8:05 am

~Ez aztán piszok remek. Szerintem nem nagyon lesz ma itt semmi jó. Mármint számomra semmi jó.
*Száguldanak a gondolatok a fejében, és történnek az események is. A démoni nő teleportál a férfi mellé , hátranézek Pointere hogy csináljon már valamit. De amit látok az csak az a szép megtermett ökle. Szerencse hogy nem urológus, nem lennék a paciense.*
- Mi a pi…?- nem fejeztem be mert hajolnom kellet. Hogy ilyen szemét legyen ez a Pointer. Ha sikerült kitérnek az ütése elől, akkor ennyi volt a finomkodás. Gyorsan kell végeznem, használom az erőmet és egy halom csontkupacot csinálok Pointerből. Ha sikeres volt, akkor jöhet a fényőr és a boszi csávó is, hogy ők mit csinálnak. Itt vannak e egyáltalán? S a démon nővel mi van?*
~Remek, csodás egy nap ez a mai...
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Kedd Május 03, 2011 6:54 am

*Kap ő ,hogyne kapna Dante keze után, de szerencsére a férfi is hasonlóképpen tesz. Aztán fene tudja, mi lesz...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Vienne on Kedd Május 03, 2011 7:01 am

*A két Leah és a tűzgyújtó boszorka eltűnnek szem elől. Agraelnek szerencséje, hogy nem erre, hanem saját magára figyel, így kitérhet Pointer támadása elől.
A démon igencsak csúnyán jár. Úgy is mondhatnám, porból lett és porrá is lesz hamar...
Igen ám, de így a démon nem tudhatja meg, mi terve a démonoknak a boszorkával és a fényőrével. Szerencséjére valami maradt itt... egy szórólap, hátulján a cirkusz elérhetőségeivel.*

//Játéktechnikailag: Dante,Leah, nektek írok a másik témába reagot, Agrael, te nyilván a főbejárat elé érkezel, ha odateleportálsz, szóval akkor írsz, amikor jólesik, nem kell megvárnod a másik két jómadarat ebben a körben. Smile //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Pént. Júl. 15, 2011 2:34 am

[WANTED - WAL VS.EVA]

*Késő délután van, az egyik bolt épp lehúzza a rolót, mikor utolsó vásárlója is eléri a parkolóban árválkodó pickup-ját. És ekkor - szinte a semmiből - tűnik fel egy fekete ruhát viselő, ébenszín hajú, izzóvörös ajkú fiatal lány.*
- Elnézést kisasszony, segíthetek? - firtatja a kicsit pocakos férfi, hanem a lány, ahogy felé lép, csak kinyújtja kezét, s a másik homlokára helyezi, mire a férfi holtan csuklik össze a nyitott hátsójú kocsi és a bevásárlókosár kettőse közé, a betonra.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next