Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Bérlakások

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 7:37 am

First topic message reminder :

Nem messze a Coit Tower épületétől egy új épületű házsoron van egy 8 lakásos bérház, mely mindegyike megegyezik abban, hogy a fürdő, mellékhelyiség, ebédlővel egybevont konyha, nappali mellett két hálószobával és egy-egy kis erkéllyel bír.
Jelenlegi lakók:
- Lilibeth DeGray
- Paul Brandon Fletcher
- Chris Anderson
- Ivy Lockheart
- ?
- ?
- ?
- ?

A hozzászólást Lilith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 12:30 am-kor.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Vissza az elejére Go down

Re: Bérlakások

Témanyitás  Chris on Hétf. Nov. 05, 2012 2:52 am

-Hát persze!-*Vigyorodik el, de kezeit még mindig nem teszi le. Mint akire fegyvert tartanak. Igaz a nő felé lép, és ő nem is hátrál. Hova is hátrálna mikor a vádlija már az ágynak van nyomva. Innentől maximum a hátára tud lefeküdni. De nem lép, nem mozdul. Hagyja, hogy a nő véglegesítse döntését. Ha akarja őt, most legalábbis, akkor ne csak közeledjen kicsit. Döntse el fejben, tegyen félre minden mást és élvezzék ki a dolgot. Így ha a nő mozdul most elsőként legalább tuti nem lesz több megállás. Persze mindehhez pofátlan mosolya dukál. Sejtelemes a dolog, sose volt komoly kapcsolata, nem is tudja hogy mi az. De voltak már olyan nők akikkel elvolt egy ideig. Persze aztán vége a küldetésnek, vagy el kell tűnnie szem elől és viszlát a dolognak. Most először állapodott le egy helyen számára egyelőre véglegesen. De a kapcsolatosdiba bele se gondol. Nem tud olyanra gondolni hogy valakibe beleszeressen. Egyszerűen csak azt tudja, hogy mióta meglátta ezt a szőke csajt mindig valami meglepiben van része. Először csak hogy milyen jól néz ki, aztán milyen jó fej, majd a kis születésnapi ajándék, most hogy igazából ügynök. Fogalma sincs mit akar, azon kívül hogy a nőt.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 33

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Ivy Lockheart on Hétf. Nov. 05, 2012 2:59 am

*Tenyere őrjítő lassúsággal kúszik a másik vállára, tarkójára, hogy kissé pipiskedve csókoljon lágyan, kiélvezve a dolog minden egyes rezdülését, a másik ajkaiba.
Mindeközben szabad tenyere a saját felsője alá szalad - hogy megszabadítsa magát a fegyverétől, majd a következő pillanatban a másikba kapaszkodva forduljon és zuhanjon az ágyra, magára rántva a pasast is ezzel a mozdulattal. A csók megszakad, belevigyorog a másik ajkaiba.*
Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Titulus : Agent (G)lockheart
Kor : 31

Hozzászólások száma : 68

Témanyitás  Chris on Hétf. Nov. 05, 2012 3:04 am

*Leereszti karjait végigsimítva a másik oldalán. Belenevet a csókba ahogy a 9 mm-es is eltűnik a képből. Majd mire észbe kap már a másik fölött fekszik. Egyik karjával támaszkodik a másik pedig már a nő felsője alatt kúszik felfelé végigsimítva bőrét, domborulatait. Újra belecsókol a másik ajkaiba hevesen. Ahogy kinéz a lakás mások azt hihetnék, hogy végig hemperegték már az egészet. De még nem, majd most tesz róla hogy legalább annyira élvezetes legyen. Forrón csókolja a nőt, és közben keze itt ott bele belemarkol a feszes keblekbe.*
-Mondtam már hogy imádom ha egy nő tud bánni a fegyverrel?-*Neveti halkan és folytatja tovább amit elkezdett.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ivy Lockheart on Hétf. Nov. 05, 2012 3:25 am

*Felszakadó sóhajjal adózik a mozdulatnak, főleg, mikor a melltartó kapcsa is feladja a dolgot. Nem bírja itt a túltengő, fojtott feszültséget, ahogy a nő teste, csípője a másikéhoz préselődik csók közben.*
- Nem kellett mondanod... *nyehegi, mikor a másik ajkai nyakát csókolják immáron.* Süt rólad! *szélesedik ki vigyora, a gyomra meg úgy remeg a vágytól, majd leesik a helyéről odabenn. Ujjaival a felsőjébe markol a pasasnak, széles hátán és úgy fejti le róla mint csirkéről a bőrt. *

Ivy Lockheart
Halandó
Halandó

Titulus : Agent (G)lockheart

Hozzászólások száma : 68

Témanyitás  Chris on Hétf. Nov. 05, 2012 3:35 am

*Belevigyorog a csókokba a másik válaszát hallva. Kibújik a pólóból, ahogyan a másik húzza le róla. Majd picit felülteti a másikat hogy őt is megszabadítsa derék fölött mindentől. Visszafektetve a nőt ajkai egészen lekúsznak a farmer szegélyéhez. Lassan mély csókokkal halad felfelé. A másik köldökénél hosszan elidőzik. Újra és újra belecsókol, de itt ott picit harap is. Majd mikor kijátszotta magát tovább halad felfelé egy újabb körre. A kebleinél hosszan eltud lenni, nem siet sehova az biztos. Fene tudja mikor megy el újra a nő esze és enged neki. Így mindenképpen kiélvezi a helyzetet és tesz róla hogy a másik az agyát is eldobja lehetőleg.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 2:33 pm

[Mackayla] 18+

*A lányt kezénél fogva húzza be az ajtón, és ahogy csukódik már nyomja is vissza rá. Nem mert kilökné, hanem mert elkapja a csípőjét és felkapja az ölébe. Majd nekinyomja az ajtónak ahogy ajkaiba csókol, majd a nyakába. Ha a lány ügyes és nyilván az ahogy az eddig is látszott, körbeöleli formás lábaival. Így lassan az ajtótól ellökve magát már a háló felé sétál a nővel. Nem rohan de nem is lassú léptekkel, pont hogy közben tudja élvezni a másik ajkainak cirógatását vagy éppen harapását. Egészen az ágyig sétál vele ahol kissé agresszívabban a nőt az ágyra dobja de mire feleszmélhetne már fölötte van. Kemény farka a boxeron és a farmeron át a nő lába közé nyomódik. Csípője is mozog ritmusosan újra és újra lökve a másikon. Közben pedig csak csókolja és csókolja az ajkait és a nyakát vagy a fülét.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Vas. Dec. 02, 2012 3:18 pm

+18-as tartalom olvasható nyomokban!

Ahelyett, hogy félrehúzódna felgyorsítja a tempót gázt adva rá. Ahogy a csípője meg-megmozdul alattam, még rá is teszek egy lapáttal, ahogy hozzá dörgölőzöm kicsit én is. A nyakának minden négyzetcentiméretét bejárom, miközben érzem a fenekemet markolászó kezét. Sürget vele, de nem foglalkozom most ezzel. A saját tempómban haladok, s arra játszom, hogy a vágy eszét vegye szépen lassan. Ha gyorsan elsül nekem itt a kocsiban akkor oda a szórakozás meg a pénzkeresés. Már pedig mostanra elég sok munkám van abban, hogy elérjem a lakására vigyen és ott döngessük meg a Mennyeknek kapuit. Azért meg kell kapaszkodnom a nyakában, amikor hirtelen áll meg, keresztben a parkoló két helyén. Kicsit muszáj szusszannom, mert megijedtem.

- Tudom. - Felelem ravaszkás mosollyal, s hagyom magam odébb húzni. A csókja meglep, de nem ellenkezem. Az pedig, hogy még harapdál is csak még jobban hevíti a vágyamat. Begerjeszt még inkább. Belenyögök ajkába, amikor megmarkol immáron két kezével. - Menjünk! - Hagyom jóvá, de el nem eresztem; csak odalent, hogy összeszedhesse magát. Amint bent vagyunk az ajtón, máris nekinyom amint becsukta mögöttem. Érzem, ahogy a csípőmön a keze és felemel. Lábaim köré fonódnak, támaszt keresve, miközben kezeimmel kapaszkodom nyakába és vállaiba. Nem akarok leesni. Ilyenkor persze előjön a mazochizmusom, ahogy az ajtónak nyom. Ha lehet, most még jobban felizgat ezzel, s ezt halk nyögésem is igazolni látszik.

Kapaszkodom, mert érzem megindul velem. Nem figyelem merre megy, inkább csak csókolom rendületlenül továbbra is lehunyt szemmel. Élvezettel játszom én is ajkaival a csókok közben, különösen ez a harapdálás jön be nagyon. Viszonozom is egyszer kétszer a dolgot, s alsó ajkát karcolgatom a fogammal, majd el-elkalandozok a nyaka másik oldalára, ahol eddig még nem jártam. Felnyögök, ahogy az ágyra hajít, de egyet pislogok és már felettem is van megint. Erre muszáj elvigyorodnom, úgy tűnik nagyon érti a dolgát. Elakad a lélegzetem, ahogy nekem nyomja magát a ruhán keresztül. Még a farmerja vastag anyagán át is érzem a lüktető mozgását. Kíván, nem is akárhogy. És ez tetszik, élvezem hogy ezt váltom ki belőle.

Amikor mozogni kezd ruhával rajtam, én se fogom vissza magam. Bár csókjaival halmoz el, én mégis többet és többet akarok. Nem is kell sokat várnom, otthagyja a számat, hogy aztán a kocsiban kapott kölcsönt visszaadhassa. Ő is a nyakamat, meg a fülemet veszi célba. Nem is tudja, hogy milyen érzékeny területre tévedt ezzel. A verejték sós izzadsága vékony réteget von bőrömre, miközben ficergek, mocorgok alatta. De nem szabadulok, mert fölöttem van. Szinte az ágynak szegez, de élvezem dolgot. Nem is kicsit. Nem tudom, hogy a mocorgásomat minek veszi, de remélem elég kanos hozzá, hogy ne hagyjon nagyon ellenkezni. Csalódott lennék, ha ezek után elengedne. Inkább abban reménykedek, hogy még keményebb lesz. Mert én ezt úgy szeretem.
Mackayla Sullivan

Titulus : sochiopathic rainbow girl

Hozzászólások száma : 34

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 3:30 pm

18+

*Egészen rádől a másikra, hogy ne is igazán tudjon kimozdulni, és főleg csípőjével szegezi az ágyhoz. Kezei már a felső szegélyénél matatna. Alányúlnak simogatóan de közben húzza is felfelé szabadul meg tőle. Minél gyorsabban intenzívebben, a melltartótól is gyorsan elbúcsúzhat a másik. Ekkor feje szinte rá vetődik a melleire. Csókolva szopogatva a mellbimbóit, mivel csak egyik oldalon tudja, a másikon ujjaival kezdi csavargatni. Hol csavargat hol egészen rámarkol masszírozva. Valóban nem bír már magával és a saját felsőjét is csak ledobja. Így előkerül izmos válla és mellkasa, itt ott látni egy két sebet. Valamelyik közelharcból vágás, valamelyik bizony golyó ütötte nyom. Egészen a másikhoz simul az ágyba nyomva a nőt ahol nyalogatja. Ajkai körbejárják a hasát majd fel visszatérnek az ajkaihoz. Keményen csatázik nyelvük és nem egyszer erősebben harap, épp csak annyira hogy ne fájjon, de borzalmasan izgató és szenvedélyes legyen. Persze szinte mindent ő csinált hirtelen de nem bír magával és már keze odalent matat hogy megoldja a farmert és lehetőleg egyszerre tüntesse el a bugyival együtt.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Hétf. Dec. 03, 2012 2:36 pm

+18-as tartalom olvasható nyomokban!

Érzem, ahogy a csípője az enyémnek nyomódik s vágyának kőkemény bizonyítéka dörgölődik hozzám. Igazából jelenleg nem nagyon férek hozzá, de úgy tűnik ez őt most nem is zavarja. Így továbbra is mocorgok, miközben ő már a felsőmtől szabadítana meg. Én készségesen bújok is ki belőle, s ha segít fejemen is át tudja húzni a vékony anyagot. Egy pillanatra megemel a hátam alá nyúlva, majd mire ismét az ágyra érkezek, már a melltartómtól is megszabadított. Még fel se fogtam, de már fürgén bukik is a mellemre. Ahogy megérzem a nyelvét a mellbimbómmal játszadozni felnyögök megint. Esküszöm, az őrületbe akar kergetni ezzel vagy tudom is én. Hajába túr kezem, miközben a szájával és kezével is kényeztet egyszerre.

Élvezem, hogy hol erősebben, hogy gyengédebben masszírozza az "ikreimet". Amikor eltávolodik tőlem, panaszosan szusszanok egyet, de csakhamar kiderül mindösszesen a felsőjét vette le magáról. Így pedig megcsodálhattam az izmos testét, melyeket itt-ott sebek tarkítanak. Tudom, sokaknak ez nem jönne be, de én kifejezetten vonzónak és erotikusnak találom e harci sebeket. Kinyújtom kezemet, hogy végigsimítsak rajtuk, de máris egészen hozzám simult megint. Így pedig megint csak belenyom az ágyba, s esélyem sincsen végigtapizni. Úgy tűnik ő is az a fajta, aki szereti a másikat tetőtől talpig végigcsókolgatni. Nem ellenkezek, inkább élvezem a helyzetet. Bár a hasamnál kicsit röhögcsélek, mert csikiz a dolog, de aztán abbahagyja és visszatér ajkaimhoz.

Amikor harapdál, forróság önt el odalent hullámokban. Viszonozom hát a szívességet remélve, őt is hasonlóan feltüzeli a dolog, mint engem. Amikor a farmeremet letolja rólam, csak akkor kapcsolok, hogy eddig nem a saját gatyájával volt elfoglalva, hanem az enyémmel. A falatnyi fekete, csipkés tanga még rajtam van. Amilyen nedves vagyok, nem is csoda, hogy hozzám tapadt. A Niagarát megszégyenítő nedvességet vagyok képes produkálni, ha valaki éri a dolgát és felizgat alaposan. Bár az is igaz, hogy engem elég könnyű felizgatni. Nem véletlenül Bujaságnak tudok legkevésbé ellenállni a 7 bűn közül. Kezeimmel megragadom a farmer korcánál fogva a farkát és magam felé húzom. Tudom, hogy így ez nem fáj neki, hisz a vastag anyag inkább ingerlővé tompítja a dolgot.

Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Kedd Dec. 04, 2012 1:12 am

A következő Postot kiskorú nézőink csak nagykorú felügyelete mellett olvashatják!

*Élvezettel tekint végig a lányon ahogy csak a csurom nedves bugyi maradt rajta. Így nem csoda ha a keze rögtön oda kell nyúljon. Egészen rásimul a lány csiklójára és masszírozza kicsit még. Majd ahogy a másik fölé magasodik, mivel feltérdelt és kiegyenesedett, elvigyorodik. A látvány is tetszik neki, fú de még mennyire. Ugyanakkor a gondolat hogy milyen rosszaságokat, és mocskos dolgokat művelhetnek majd......egészen lázba hozza újra és újra. Persze azok a buja kicsapongó energiák továbbra se hagyták el, sőt a fantáziájának fűtőanyagaként szolgálnak. Így lassan nekiáll a sliccét lehúzni. élvezi ahogy a másik kívánkozik a hímtagja iránt és a farmeron át fogdossa. Meg is adja neki a lehetőséget máris, hogy többet kezdjen vele. Letolja a farmert a boxerrel együtt, így kemény farka szinte előugrik a textilek mélyéről. De egyelőre nem tesz vele semmit, csak hagyja, hogy a lány érte nyúljon ha szeretne. Nem enged ám sokat, mert még van ötlete. Ami nem más mint a másikkal ellentétesen való elfekvés. Majd Mackaylat a csípőjénél fogva maga fölé fordítani. És már ajkai le is csapnak. Annyira nedves a másik bugyija sőt csordogál a belső combjain. Így először szinte végignyalja mindkét combját a nőnek. Itt ott csókok, de kisebb harapásokat is érezhet, mert bizony eléggé beindult már a férfi. Majd nem is vesződik a kis fehérneműn keresztüli játékkal, jól belekapaszkodva leráncigálja a nőről és ajkai rátapadnak a csiklójára. Nyelve pedig megállíthatatlanul kezd ficánkolni a nő clitorisán izgatva. Néha ahogy rátapanda szája kicsit szívja is vákumot képezve. Máskor nyelvét amennyire csak tudja a lány hüvelyébe is csúsztatja és virgoncan mozgatja, hogy lehetőleg megőrjítse a másikat.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Kedd Dec. 04, 2012 3:39 pm

+18-as tartalom, megtekintése csakis saját felelősségre!

Szinte még hozzám se ért, de máris megrándult az alfelem az eljövendő dolgok ígéretétől ami ott lógott a levegőben. De csak néz, vigyorog és nem csinál semmit. Felsóhajtok, amikor kikapcsolja a nadrágján gombot, majd a cipzárt is lehúzza. Ajkaim elnyílnak és szemérmetlenül megnyalom a szám szélét, mintha valami finom édesség érkezne számomra. Bár kezdetben szokatlan volt és még ódzkodtam is tőle néha, mára már semmi bajom az orális szexszel. Sőt, kifejezetten élvezem, ha a partneremet felhúzhatom vele. Bár se a mély torok, se a lenyelés híve nem vagyok; mégis eddig még nem érkezett panasz a mutatványaimra. Mohón kapnék az ágaskodó farka után, amikor előveszi a farmerja rejtekéből. De nem adja oda, pedig nyilván látja mennyire vágyom rá.

Várnám, hogy most fölém helyezkedik és végre belén hatol, de semmi. Helyette vár, de fogalmam sincsen mire. Minden esetre úgy döntök, hogy a kezembe - pontosabban a számba - veszem az irányítást. Előre nyúlok az ágyon, s rámarkolom a férfiasságára. Nem túl erősen, de nem is finomkodom vele. Épp csak megfogtam, mikor a csípőmre téved a keze megragad, magával fordítva. Így én kerülök fölülre, s addig ügyeskedik, míg el is fordít éppen ellentétes irányba, mint ahogy ő van. Amikor leesik, hogy mire is készül már én is segítek neki. Megkérem, hogy picit csússzon előre, majd a feje fölé térdelek, a vállának támaszkodva és elnyújtózom. Persze a farkát nem eresztem, ha már megfogtam az enyém. Így járt, törődjön bele.

Amikor úgy tűnik, hogy sikerült megtalálnom a lehetőségekhez képest legkényelmesebb pózt a farkára hajolok. Először csak épp hogy megnyalom, az ízét akarom érezni. Ezt még párszor eljátszom vele, majd lassan az elnyíló számba engedem. Eközben érzem, hogy ő sem rest, velem egy időben csap le ajkaival a puncimra. A bugyimtól megszabadul, majd a csiklómra veti magát. Én sem vagyok rest, erősebben és mélyebben engedem a számba, miközben fejemmel bólogató kutya üzemmódba kapcsolva kezdek ritmikus mozgásba, miközben idővel kezem is bekapcsolódik az egészbe. Néha a tövétől kiindulva nyelvemmel a farkán élvő eret végigkövetve egészen a makkjáig haladok végig, apró, körkörös mozdulatokkal ingerlem egyre jobban.

Majd ismét a számba veszem és erőteljesebben kezdem kényeztetni őt. Érzem, hogy ő is beindult, nem csak én. Bár nem vagyok az a mély torkos illető, mégis magamhoz képest mélyen beveszem őt a számba és úgy kezdek ritmikus mozgásba megint. Közben kezem továbbra is fel-le húzogatja a bőrét. Néha meg-megrándul alfelem a kéjes vágytól, amit okoz nyelvével nekem. Időnként meg is kell állnom, számból is kiveszem Chris férfiasságát, nehogy beleharapjak a hímtagba. Ugyanis ahogy közeledik az orgazmusom, úgy egyre inkább remegni kezd a testem. Néha felnyögök, mikor erősebben megszívj a csiklómat vagy csak pergő nyelvvel izgat. Végül nem bírom már, ficánkolva, remegve élem át az orgazmust, miközben felsikoltok a beteljesülés intenzív érzésétől. Még azután is, hogy már elélveztem remegek. Nagyon mozdulni se tudok, de nem is merek.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szer. Dec. 05, 2012 7:04 am

Már nem is 18as hanem szinte 21es karika!

*A nyelvével és ujjaival folyamatosan izgatja a lányt, ahogy egészen felsikolt és elkezd remegni az orgazmustól nem hagyja abba. Próbálja minél hosszabban elhúzni a dolgot, hogy bizony igencsak megőrjítse ezzel a másikat. Majd ahogy a másik szinte remegve marad fölötte elvigyorodik. Akadnak ötletei hogyan is folytassák tovább. Lassan eldönti a másikat az ágyon, hogy pihenhessen kicsit, ahogy kimászott alóla a lány hason fekve pihenhet picit. Addig ő feltérdel meglepi egy kis gyengédséggel.
Ajkai a másik vádlijára csókolnak majd lassan kúsznak felfelé. Orra hegye néhol ajkai épp csak érintik simítják a másik bőrét, gyakori a csók is. Minden hova kap a másik. Feneke az első megálló ahol elidőzik. Még fogai is megsúrolják a feszes feneket, mintha beleharapna legszívesebben. Majd halad fel direkt a gerince mentén. Minden egyes csigolya megérdemel egy könnyed csókot egészen fel a tarkójáig. Ekkor picit odanyomja csípőjét mire a jó nedvesen maradt hímtagja elnyúlik a lány fenekén. Szépen beillik a két kis domborulat közé. Még pár lágy csók a vállaira majd a fülébe búgja halkan ércesen rezgőn.*
-Még nincs vége!-*Vigyorodik el, majd lemászik az ágyról. Mielőtt még a másik észbe kaphatja, megfogja a két lábát és az ágy szélére húzza. Pont úgy hogy a nedvességtől gyöngyöző csiklója már látsszon, lábai is lelógjanak az ágyról, de még kényelmesen feküdjön felsőteste a puha matracon.
A másik mögött áll meg és először csak előre hátra ringatva csípőjét, farkát azon a kis völgyön csúsztatja fel le ahol az előbb is megtalálható volt. Majd megfogja és lassan behelyezi épp csak a hegyét. Nem hatol be de elég csak előredőlnie kicsit. Végül ezt meg is teszi és mindkét kezét megfogja a lánynak, méghozzá hátra fogja őket. Kezei mint valami bilincs újfent rájuk zárnak, nem bántja őt, csak nem engedi elmozdulni. És így hátrafogva a lány kezeit mint valami rab csípője megindul hogy keményen és mélyre behatoljon. Kayla legfeljebb a lábait tudja szétnyitni ennyi szabadságot hagy neki. Így esetleg szabályozhatja mennyire mélyen hatoljon bele a férfi. De kezeit fogja, így nem hogy azokat nem tudja mozdítani de megfordulni se tud. Így kapja magába a férfit erősen és mélyen egyre gyorsabban és gyorsabban.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Dec. 05, 2012 11:35 am

+18-as +21-es karika?! Rolling Eyes

Szinte ráesek az arcára az orgazmus közben, már megtartani se tudom magam, csak remeg az egész testem. De Chris nem hagyja abba, én meg csak nyögök, remegek, néha már egy-egy hangosabb sikkantás is kicsúszik a számon. Most egyáltalán nem foglalkozok azzal, hogy esetleg ki hallja meg amit produlákok vagy hogy a szomszédok holnap mit fognak a fiú fejére olvasni. Még a hangomat se találom, pedig szeretném nagyon Chris tudtára adni, hogy ő megvolt köszöni szépen.
- Chriiisss... aaahh... neee... eeellééégg... - Nyögöm erőtlen hangon, miközben már szinte csak a számon veszem a levegőt kapkodva. Ez a fiú az őrületbe fog kergetni az tuti. Megkönnyebbülök, mikor végre a másik elenged ajkaival, és legördít magáról.

Néhány pillanatig az oldalamra fekve pihegek, majd aztán hasra fordulok. Én jelentem kérem szépen kész vagyok. Úgy érzem moccanni se bírok. Pedig Chris még nem volt meg és tisztában vagyok vele, hogy egy pasinak ennél azért több kell. A csókokat és a kényeztetést somolyogva fogadom, s kis híján el is alszom tőle olyan jól esik. Igazi léleksimogató a dolog. A gerincem mentén is simogató az érzés, kellemesen borzongok is tőle. A lélegzetem el-elakad, ahogy megérzem a fenekemnek nyomódó férfiasságát. Nagyon merem remélni, hogy nem másik lukat nézett ki magának; mert akkor rosszban leszünk, ha képes leszek összeszedni magam. De semmi erőm nincsen. Így ellenkezni se ellenkezek, mikor a lábamnál fogva húzni kezd maga felé.

A fülembe súgó érces hangjától megremegek, de már a lábamon is a keze. Egészen az ágy széléig húz, én pedig neheztelő szuszogással díjazom amit művel velem. Így pedig a lábam lelóg az ágyról, míg én félig rajta maradok. Ekkor már kezdem sejteni, hogy itt valami baj van. Mármint, ha bevadul. De kíváncsi vagyok, hogy mire is készülhet pontosabban, így kivárok. Mert akár lehet, hogy én tévedek vele és elsőre nem hátulról akarja éppen ebben a szögben és pózban. Érzem, ahogy hozzám simul hátulról és ezt még élvezném is. Csakhogy a lassú és kellemes kezdeti behatolást valami egészen más váltja fel. Elkapja a két kezemet, hátul fogja őket össze. Így már hiába szabadulnék, nem megy. Erősebb nálam jóval, hiába feszülök neki, csak magammal szúrok ki.

Némi húzódó, összegyűrődő bőr és fájdalom árán felhagyok vele. Ezt megszívtam, s úgy tűnik elég keményen. Egy hangos, fájdalommal vegyes nyögést csikar ki belőlem elsőre, ahogy belém hatol. Hüvelyem összeszűkül attól, hogy ezt most nem így akarom. Lábaimmal ficergek meg csípőmmel csupán, más mozgástér nem marad nekem. Próbálok úgy helyezkedni, hogy minél elviselhetőbb legyen ez az egész, amibe belecsöppentem. Nem telik el sok idő és már enyhül a korábbi szorító érzés a hüvelyemben, s a hirtelen jött kiszáradásra a Niagara nedvességáradata jön, felváltva azt. Már koránt sem attól nyögök minden második lélegzetvételtől, mert kellemetlen súrlódást érzek. Inkább mámorító érzéssel tölt el, ahogy feszítve tölt ki minden egyes lökéssel, ahogy mélyebbre jut bennem.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szer. Dec. 05, 2012 12:20 pm

18 plusz plusz plusz plusz plusz minusz pluszos reag!

*Eleinte önző módon magára figyel és csak élvezi a hüvelyt, bár neki se jó elsőre ennyi súrlódás. Ahogy a lány hüvelye újra jó nedves lesz úgy dönt vált a helyzeten. Talán ez a túl sok szexuális energia késztette arra, hogy ne érdekelje a nő, csak a saját jó léte. De eszébe jut és mit is szeret és hogy szeret csinálni. Szóval bár a lány érezhetően kezdi élvezni hogy belé hatolnak, de a helyzettel nincs kibékülve.

A lány lábait megfogja és lassan átfordítja a hátára. Lüktető farka végig tövig bent van a lányba a fordulat közben, és izgatóan körbe fordul más érzést nyújtva a nőnek. Ahogy a lány hátára érkezik és ő felülről megcsodálhatja meztelen testét elvigyorodik. Kissé széttárva a gyönyörű lábakat előrehajol és bocsánatkérően csókol a másik ajkaiba. Jobb szereti a szenvedélyes szexet amiben nem csak a testi kontakt van, de ég a kettejük közötti új kapcsolat. A másik alá csúszik keze, picit megemeli és feljebb húzza az ágyon, így már mindketten fent vannak. A lány letudja rakni lábait, ő pedig rá tud térdelni az ágyra, csípőből mozogni. Eleinte lassan mozog hogy ajkaival ne csak a másikét de nyakát fülét és mellét is csókolhasssa ahol csak éri. Próbál kifejezetten szenvedélyes érzelmes szexet alkotni. Egyrészt kicsit elfeledtetni hogy milyen durva volt előbb. Persze nem veti meg az afféle csak testi örömökre épülő együttléteket, de az talán olyannal jó akivel már volt az ember. Így most próbálja a lányt egész érzékien elvarázsolni, hogy bizony később is kérjen repetát, szereti azokat a jó vendégeket akik szeretnek visszatérni.

Mindent is megtesz ezért, míg ajkai csókolják ahol érik a nőt főleg ajkait és fülénél, mert ez az a magasság ami igazán kényelmes tempózás közben. Kezei hol biztosan rámarkolnak a másik mellére, vagy oldalára, hol épp csak hozzáér, hogy az a finom érintés egészen erős impulzusokat küldjön. Néha lenyúl és amellett hogy kemény farkát kibe csúsztatja a másikba, még kezével elkezdi simogatni a másik csiklóját, clitorisát.
Összesítésben mindent megtesz hogy a nő újfent hatalmasat élvezhessen.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Dec. 05, 2012 1:15 pm

+18-as tartalommal tűzdelve!

Már épp kezdeném élvezni a dolgot, amikor abbahagyja. Hát komolyan az őrület szélére lök, ha így folytatja. Bujaságot ezúttal rászabadítanám, de félek nem lennék képes visszafogni magam. Jobban mondva őt. Akkor pedig olyan orgiát rendeznénk, hogy másnap reggelig lábra se tudok állni. Pedig én ma még dolgozni akartam. Meglepődöm, amikor elereszti kezeimet és a hátamra fordít úgy, hogy végig bennem marad. Érdekes érzés, az már biztos. Lábaim önkéntelenül is széjjelebb nyílnak, mikor hozzájuk ér, így mikor előre hajol, könnyedén megteheti. A csókját bizonytalanul fogadom, nem vagyok oly szenvedélyesen vad, mint korábban. Közben megérzem a kezét csípőm alatt, közelebb is húz magához, felkerülök ismét az ágyra.

Eleinte lassan mozog bennem, miközben ajkai a nyakamon vándorolnak, néha a fülemen elidőzve. Borzongok, ahogy a nyakamon lévő érzékeny bőrfelületet kényezteti, de nem elégszik meg ennyivel. A melleimet is célba veszi, s miközben ki-be jár bennem azokat se hagyja ki a jóból. Már koránt sem emlékeztet az iménti, vágyával nem bíró durva fickóra. Néha kezével a csiklómon is végigsimít, ezzel pedig még tovább szítja vágyamat. De ennyi nem elég. Most már nem elég, többet és többet akarok. Lábaimat a dereka köré csavarom, kezem a feszes fenekére csúszik és ezzel is erőteljesebb mozgásra próbálom ingerelni. Ám ő még mindig nem gyorsul vissza, így kénytelen vagyok bevetni Bujaságot. Érzem, ahogy szétárad testemben a forróságáradattal együtt.

Miközben ismét szenvedélyes csókban forrunk össze, már Chrisbe is átáramlik e hatalmas erőből.
- Chriiissss... aaahhh... mmmééég... iiiggeeen... erőőősebbeeen... mmmééég... - Nyögöm, biztatva. Tudom, hogy mi fog következni, de nem érdekel. Kívánom, és most úgy érzem képtelen leszek elélvezni, ha nem dug meg keményen. Úgy, ahogy szeretem. Igaz, hogy dolgozni már valószínűleg nem fogok tudni elmenni, amennyiben Bujaságot nem tudom visszazárni. De még nem aggódok, hiszen még semmi sem történt. Kár lenne az ördögöt a falra festeni. Pláne, amikor nem élvezett el se ő, se én újra. Azt akarom, hogy fogjon le, tegyen a magáévá pont úgy, ahogy szeretem. Bujaságnak nem kell mondani kétszer, pontosan tudja mit szeretek és rávezeti majd őt is erre.

Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Csüt. Dec. 06, 2012 5:12 am

(2 a négyzeten szorozva hattal mínusz 2 a köbön meg gyök 4) plusszos játék! (Ha nem jössz rá mennyi az akkor se olvasd el!)

*Újfent ez a különös érzés, még úgyis hogy merev férfiasság már a nedves meleg környezetet élvezi, még így is kanosabbá válik. Mintha csak súgnák a fülébe mit is tegyen, és amint meghallja ő is akarja. Kezei végigsimulnak a másik oldalán, rá a karjaira. Gyengéd simítás közben irányítja a másik karjait hogy lassan a nő feje fölé nyújtsák őket. Ujjaikat mindkét kezükön összekulcsolja és alkarjaival le is támaszkodik a lány feje mellett. Így egyszerre tud támaszkodni, és ugyanakkor fogja is a nőt, hogy ne tudja őt simogatni, kicsit lefogja. Mégis az hogy ujjaikat összekulcsolta az egésznek elveszi a harciasságát, és egészen érzéki varázsolja a helyzetet.

Emellett csípője új erőre kap és sokkal gyorsabban és erősebben kezdi lökni a nőt. Az a tipikus sprint gyakorlat mikor hirtelen a lehető leggyorsabbá válik az ember, még ha tudja is hogy ez nem fog sokáig tartani. Mindent beleadva gyömöszöli a nőt maga alatt bele az ágyba. Néha ajkai belecsókolnak a másikéba vagy a vállába. Itt ott kicsit harap is játékosan, de legtöbbször csak a nő nyakába liheg bele. Nagyon nyomja neki ahogy csak kitelik a férfitól. És ez bizony olyan tempó ami mellett nem lehet érzékenykedni, nincs ideje és ereje oda koncentrálni még. Csak teljes erejéből hajtja a nőt. A fülébe liheg és érzi hogy neki lassan érkezik a vége. Csak azt reméli hogy sikerül még idejébe eljuttatni a nőt újra a csúcsra. Ehhez pedig annyira tempózik hogy biza lehet a lány nem hogy melóba de innen se fog elmenni még egy pár óráig.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Pént. Dec. 07, 2012 11:51 am

+18-as tartalmat is felvonultató hozzászólás!

Érzem, hogy a karjait az enyémekre simulni. Vigyorogva figyelem, ahogy a fejem fölé viszi őket lassan. Pont ahogy szeretem. Az ujjai az enyémekre kulcsolódnak, s alkarjaival a fejem mellett keres támaszt. Kicsit ficergek, mocorgok, de nem viszem azért túlzásba. Épp csak annyira feszülök neki az nekem nyomódó testének, hogy még jobban csigázzam mindhármunkat. Mert ezt Bujaság is élvezi, nem csak én. Ott ég mindkettőnkben, szenvedélyünket maximumra kapcsolva. Hagyom egyenlőre a palackba ráérek visszazárni a szellemet még később is. Tegye a dolgát, szítsa a tüzünket még tovább. Nem is kell sok és Chris mint valami hosszútávfutó sprint be kezd. De olyan vágtába, amit nem vagyok képes nyögések nélkül elviselni.

Kezeim a kezeibe kapaszkodnak, ahogy ujjaink összekulcsolódva vannak. Szorítom, mivel mást nem nagyon tudok tenni. Még lábaimat tudom ki a dereka köré fonni, s ezzel is szabályozni kicsit, mert valljuk be kezdi túlteljesíteni a dolgot. És ebből nem egy oltári nagy, intenzív dugás lesz, hanem gyakorlatilag már erőszakot vesz rajtam. Amit, ha normálisan tesz, nem túl vadul még irtóra erotikusnak is találnék. Csakhogy Bujaságról se szabad elfeledkezni. Ő még beleköphet a levesembe. ahogy szokott. Szinte belesüppedek az ágyba, miközben vadul pumpálva mozog bennem. Egyre inkább bevadul, már harap is. Bár nem bánom, s csókjait is egy-egy játékos harapdálással szakítom meg végül, amikor alsó ajkát veszem a számra játékosan megszívva, megkarcolgatva fogaimmal. Csak, mert én is tudok olyan vad lenni, mint Ő.

Hamarosan érzem, hogy megfeszül a teste, miközben minden eddiginél vadabban, már-már állatiasan közösül velem. És bármennyire is gondoltam úgy alig fél perce, hogy nem tetszene, ha megerőszakolna, most hogy a közelében jár a dolognak néhány másodperc alatt a csúcsra érek tőle.
- Chriiissss... miindjááárrt... ééén.... mooossttt... mooossttt... ooohhh... iiigeeeen.... aaahhh... - Hát, a mondatot nem bírtam befejezni, mert egyszerűen olyan erővel taglózott le az élvezet. Testem megfeszül, ahogy vonaglik alatta, de ő még mindig vadul döfköd. Kissé ernyedten fekszem az ágyon, igazából mozdulni se tudok már. Lábaim is lecsúsznak derekáról, s az összekulcsolt kezeim szorítása is megszűnik. Lihegve kapkodom a levegőt, de Chris még nem végzett. Csak remélni merem, hogy hamarosan követ. Sokáig nem fogom tudni elviselni már így ezt.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Pént. Dec. 07, 2012 1:38 pm

Tizenny8888888888lcas

*Egészen gyors és kemény tempó így nem csoda ha már homlokán is izmain gyöngyözik a verejték. Persze mindig megadja a módját, de ilyen erőbedobással még senkit se döngetett. Főleg nem a legelső alkalommal. Már ő is érzi ám, hogy közel a vége, nem kell félni. De a lány orgazmusa, a szavai, a sikítása egyszerűen mennyi, ahogy hüvelye összehúzódik újra és újra rászorítva a farkára. A mennyországig dobják. Egészen mélyre hatol be még párszor, ahogy izmai megfeszülnek és éltető testnedvét a nőbe fecskendezi. Szája elnyílik, néma szerető de sóhajokat és lihegést azt kiváltottak belőle. Mi tagadás régen fáradt meg ennyire a szextől. De annyira intenzív volt és az az energia ami átmászott az agyán újra, és újra. Még egy kevés most is van benne. Nem is veszi ki férfiasságát a nőből. Csak ahogy lágyan belecsókol ajkaiba borzalmasan lassan csúszkál csípője, így farka még odabent mozog.
Hosszan édesen csókol, majd kihúzva magát a nőből oldalra fordul és át a hátára. A másik mellett fekszik a hátán, liheg és a szíve még mindig majd kiugrik.*
-Ez....fergete...ges....volt....-*Nyögdécseli, és nem is tudja mit tehetne most. Első alkalom random egymásra mászás és hatalmas szex után. Hát marasztalná a nőt, nagyon jól dolgozott az ajkaival és a nyelvével. Talán.....talán késő este mikor már mozdulni is képesek akkor megmutathatná lovagló tudományát is.
Igaz valahol az agyában szöget ütött az a természetellenes energia ami át és átfutott rajta. De most képtelen ezzel is foglalkozni. Túl fáradt és túl kielégült, és még mindig van mellette egy csodás nő, aki a látszat szerint ugyan így van.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Csüt. Dec. 13, 2012 10:23 am

+18-as hozzászólást tartalmaz nyomokban!

Szerencsére nem kell aggódni, Chris hamarosan követ és egy hangja is jelzi, mikor ér fel a csúcsra. Nekem még párszor elakad a lélegzetem, olyan mélyre hatol belém, de aztán nem mozdul többet. Nem húzódik ki belőlem, inkább csókért hajol, amit nincs okom ne viszonozni. Fáradtan pihegek, félig lesütött pilláim alól tekintve csak rá. Ám neki úgy tűnik ennyi nem elég, ugyanis csípője ismét, ám ezúttal lassú mozgásba kezd. Már épp tiltakoznék, hogy ennyi elsőre elég lesz... de elnyíló ajkaimba csókol, s csakhamar már a nyelvét érzem a számban játszani. Egy hosszú és nagyon édes csókot követően aztán megkegyelmez nekem és kihúzva a férfiasságát belőlem oldalra, majd a hátára fordul át. Én fekszem ott, ahol vagyok. Úgy érzem mozdulni se tudok, nem is akarok.

Alig tud megszólalni, mégis elégedett mosolyt csal arcomra a dolog. Nehézkesen, de átfordulok az oldalamra, így felé fordulva fekszem mellette. Nem bújok hozzá, nem mintha nem lennék bújós. Egyszerűen csak nem vagyok az a rögtön tapadós liba, aki az első csók és kézfogás (no meg szex) után már a közös gyerekeket, házat tervezi a mellette fekvővel.
- Igen... az... - Helyeselek én is pihegve, majd magzatpózba gömbölyödöm össze. Érzem, hogy szemeim fáradtan le-lecsukódnak és ebből bizony alvás lesz nekem is, ha akarom, ha nem. Persze próbálok ébren maradni, de a fáradtság ~Vagy épp Lustaság?!~ győzedelmeskedik felettem és mikor teljesen lehunyom a szemem pilláim többet nem emelkednek fel és elalszom.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Csüt. Dec. 13, 2012 10:39 am

*Elmosolyodva fordul oldalra figyeli a másikat. Habár ő se az a típus aki rögtön akár hetekig tartó járásra gondolna egy menet után. Azért szereti élvezni a másik érintését. Ezt most csak annyiban teszi meg hogy egyik kezét a másikhoz érinti. Behajtott kezének épp csak a hátuljával ér a másikhoz, gyengéden simogatja kicsit. Látja a másikon hogy borzalmasan belefáradt a dologba, mi tagadás neki is eléggé az volt. De inkább feláll az ágyról. A lerugdosott plédet felveszi és betakarja a lányt, aki igaz keresztbe fekszik az ágyon, de elfér és ez a lényeg. Szépen ráteríti a plédet és még nyom egy kis csókot a vállára, majd oda is felhajtja a takarót. Nehogy itten megfázzon az új partnere. Ő meg halkan felöltözik és kimegy a konyhába. Kell valami jó kis energia dús kaja, meg egy kávé mindenképpen. Nem sietteti a lányt, aludjon nyugodtan míg kedve tartja, sőt majd később ha felkel, hát meglátjuk mi lesz. Ő biztosan nem fogja kifelé tessékelni, inkább szeretné kicsit közelebbről megismerni. Sok egy éjszakás, vagy jelen esetben délutános, kalandja volt már. De egyik se volt ilyen intenzív és ezt mindenképpen szeretné megtartani későbbre. Talán összehozható egy barátság extrákkal kapcsolat, vagy hasonló dolog.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Hétf. Dec. 17, 2012 8:47 am

Elsomolyodom, amikor gyengéden cirógatni kezd. Ritka az ilyen szex utáni levezető kényeztetés, így kiélvezem teljes mértékben. Ha tehetném békésen dorombolnék most a jóllakottságtól. De mégse vagyok macska, így a purrogás elmarad ezúttal. Helyette egyre békésebb szuszogás vesz rajtam erőt, ahogy a fáradtság, no meg Lustaság hatására lassan elalszom. Nem álmodom semmi különlegeset, de néha mocorogva forgolódom az ágyban. Igazi izgő-mozgó kukac vagyok még akkor is, ha alszom. Nem hiába mondják, hogy hiperaktív vagyok. Kész szerencse, hogy Chris nincs mellettem, bár akkor meg a közelsége miatt nem mozognék annyit, mint ha egyedül alszom.

*5-6 óra múlva*

Nagyot nyújtózkodva ébredek fel, a korábban Chris által rám terített takarót már réges rég lerúgtam magamról félig a forgolódásom közben. Már épp az álomport törlöm ki a szememből, amikor leesik Chris nem fekszik mellettem. Kicsit rosszul érzem magam, mert ennek nem így kellett volna történnie. Hanem fordítva, hogy tudjak kutakodni a pénztárcájában. ~Fene!~ Remélhetőleg nem turkált a holmimban. Persze magamból indulok ki, de más alapom nincsen nagyon. Az idő persze eljárt, de még koránt sincs későn munkába menni. Viszont ahhoz előbb haza kellene mennem. Meg egy zuhany se ártana azt hiszem. Érzem, hogy kissé kidörzsölődött a bőröm itt-ott mert hát valljuk be Chris igencsak heves volt. Na nem, mintha nem élveztem volna.
- Jó reg... délutánt. - Kapcsolok, miközben még kissé álomittasan köszöntöm a férfit.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szer. Dec. 19, 2012 9:12 am

*Az úr épp a konyhában tevékenykedik. És elsőre ijesztő lehet de bizony vagy nyolc darab pisztoly van kipakolva elé. Még szerencse hogy nem vette elő a nagyobbakat, azokat már nehezebben magyarázná ki. Az asztal leterítve egy itt ott olajtól koszos törölközővel azon vannak szépen sorba a fegyverek. Ép az egyiket rakja össze, és szegény Mackayla arra jön be hogy épp felhúzza a fegyvert és a szán visszaugrik a helyére. Az a tipikus mozis mozdulat mikor épp csőre töltenek egy fegyvert gyilkolás előtt. De nem kell aggódni, nincs benne töltény, szimplán csak végzett a tisztításával és most megnézte minden rendben működik e.*
-Estét!-*Vigyorodik el mert ami azt illeti rég besötétedett és lassan fél nyolc felé járnak már. De nem volt szíve felkelteni az alvó csajt, hogy munkába elküldje. Inkább feküdjön és forgolódjon még meztelenül az ágyában.*
-Kávét?-*Kérdi miközben lerakja a fegyvert megfordul és előveszi a frissen lefőzött kávét. Még látszik hogy gőzölög olyan jó meleg, és az illata is vonzó.*
-Vagy kérsz valami vacsit esetleg?-*Ha nagyon érdekli a lányt még akkor a tárca egyébként látóhatárban van neki a nappaliban a dohányzóasztalon. Chris konyhában való tevékenykedésével semmit se látna a lenyúlásból. Igaz neki is volt ideje utánanézni a lánynak, csak úgy unalmában lekereste az adatait. Az vicces kérdés hogy mit is talált, mindenesetre a neve az megvan.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Csüt. Dec. 20, 2012 8:02 am

Egy pillanat alatt kiveri az álmot a szememből a filmekből is ismert kattanás hangja. Valaki épp csőre töltötte a fegyverét. A lelkiismeretem ~Van nekem olyanom egyáltalán?!~ persze nem tiszta, hiszen ki akartam rabolni a srácot. No meg boszorkányságomat is titkolni igyekeznék, de nem szokásom. Ha pedig a srác valami árnyvadász vagy fene se tudja megszívom én is, meg a fényőröm is. Bár őszintén szólva nem igazán tartja velem a kapcsolatot. Nem is vagyok rá kíváncsi. ~Meg kellett volna mentenie anyuékat!~ Igen, neheztelek az égiekre, nem is kicsit. De azt hiszem ez jogos és más is ugyanígy érezne, ha lett volna rá mód, hogy megmentsék őket és mégis mindezek ellenére meghalnának a szeretteik.

Döbbenten veszem tudomásul a fegyver tényét, valamint hogy sokkal később is van, mint ahogy én azt éreztem. Próbálok neszezés nélkül felkelni és a ruháimat összeszedve felöltözni. Amikor megvagyok a tekintetemmel a táskámat keresem meg, nem emlékszem már hová is lett téve érkezésem pillanatában tegnap. Ettől kicsit megnyugodom, hogy megvan... majd a köves gyűrűre tekintek. De az makacsul tartja eredeti színét. ~Vagyis engem nem akar bántani a jelek szerint... De akkor mégis mire készül?!~ Lábujjhegyen, csizmával a kezemben settenkedek oda a konyhához. Kérdésére úgy nézek, mint aki gyagyás. A kezét nézem, amiből eltűnik a fegyver és kávé kerül a helyébe. Jó illata van, de ennyivel nem fog lekenyerezni azt tuti.

- Mi az ott? - Kérdezem fejemmel felé bökve. Pontosan tudja, hogy nem a kezében lévő kávéra célzom, hanem a kis fegyverarzenálra, amit kipakolt. Nem tudom, hogy így akart-e felszedni, de rém rosszul csinálja az fix. ~Pedig jó volt vele az ágyban. Kár érte.~ Valahogy a pénztárcáról is elfelejtkeztem, pedig simán lenyúlhattam volna, amíg itt rabló-pandúrosat játszott. - Ööö... izé... azt hiszem nekem haza kell most mennem. Szia. - Búcsúzok, hogy aztán zoknistul, kabát nélkül, kezemben a csizmákkal elinduljak a bejárati ajtó felé és távozzam. Ha nem állít meg akkor kimegyek, majd miután becsuktam magam mögött az ajtót kicsit neki is dőlök.

Utána villámgyorsan felhúzom a csizmákat magamra és ekkor jön a fekete leves. Ugyanis a kabátom és a táskám a lakáskulccsal Chrisnél maradt. Kellemetlen, de becsöngetek hozzá, mivel kizártam magam a lakásából. Én okos.
- Ööö... szia ismét. Azt hiszem a nagy sietségben... szóval itt hagytam a fele cuccomat. - Mondom, majd beviharzok és összeszedem a kabátomat, meg a táskát. - Hát én... izé... megyek is, mielőtt elkésem. - Hozom ismét, ezúttal a bénán távozás 2.0-s verzióját. Amennyiben nem tart vissza elindulok és fogok egy taxit ami hazavisz. Otthon bevágom magam a kádba, utána pedig valami kaját veszek útközben a sarki Mekiben. Mire beérek a munkahelyemre meg is eszem.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Csüt. Dec. 20, 2012 8:33 am

-Ohh bocsi, gondoltam végzek mire felkelsz. Mondtam hogy katona voltam, és hát főleg a vagyon és személyvédelemben szoktam beugró munkákat kapni, aztán van ilyen kis kollekció amit illik karbantartani.-*Mosolyodik el és ő magának tölt kávét, egy kis tej cukor majd megfordul, derekával nekidől a konyhabútornak. Szabad kezét a mellkasán teszi keresztbe, és ha épp nem kortyolgat arra hajtja a bögrefogós karját is. Csak figyeli ezt a gyors kiiszkolást. Nem áll szándékában megállítani a nőt. Elsősorban mert még most is látja a fele cuccát a nappaliban. Mi tagadás elég hevesen vetkőztek. Ő meg lusta volt még azokat felkapkodni. Másrészt mert nem az a fajta aki marasztal bármilyen hip hop kufircot. Nagyon kedves és aranyos teremtés mikor egy lány hajlandó feljönni kielégíteni vágyait, és nem szokása kidobni senkit. De marasztalni egyáltalán nem szokott, meg aztán tudja hogy a lány hol lakik meg egyéb adatok, bár a bosziságot nem jegyezte fel senki róla, szóval az titok még.
Ahogy visszaérkezik újra a lány, csak int a kávéval némán, hogy nyugodtan. Megvárja míg összeszedi magát a lány és mikor újra a távozás mellett dönt akkor halkan megszólal.*

-Ahogy jónak látod.-*Mosolyog tök kellemesen és újra a kávéjába kortyol, neki most ez nagyon jól esik. Ki tudja hogy este bejön e egy újabb vadászat. Mindig akkora találnak ki mindent ezek a hülye Cale félék. Majd csak tekinget az ajtó felé, hogy tényleg kisétál e újra Mac, vagy nem. Illetve ha kisétál akkor nem jön e vissza még harmadik kört futni a lakásban.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8