Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Bérlakások

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Bérlakások

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 02, 2010 7:37 am

First topic message reminder :

Nem messze a Coit Tower épületétől egy új épületű házsoron van egy 8 lakásos bérház, mely mindegyike megegyezik abban, hogy a fürdő, mellékhelyiség, ebédlővel egybevont konyha, nappali mellett két hálószobával és egy-egy kis erkéllyel bír.
Jelenlegi lakók:
- Lilibeth DeGray
- Paul Brandon Fletcher
- Chris Anderson
- Ivy Lockheart
- ?
- ?
- ?
- ?

A hozzászólást Lilith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 12:30 am-kor.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 32

Hozzászólások száma : 214

Vissza az elejére Go down

Re: Bérlakások

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 11:03 am

*Tátott szájjal hallgatja a pasast majd a végén hatásszünetet követően csak biccent és kurtán megjegyzi.*
-Jah eddig stimmel!-*Majd kicsit utánagondol, hogy akkor most vajon ebből mi fog kisülni.*
- Most akkor végül is mit szeretnél ebből kihozni? Kiképeztek, vaaagy kapok egy fényőrt? Vagy nem tudom, nincs több ötletem. De abban százszázalékosan egyetértek, hogy gondjaim vannak. Például lakik két nem tudom mi a házban, az egyik a falakon tud áthaladni a másik meg az álmokkal tud valamit kezdeni.-*A végét szinte suttogja, mint valami flúgos olyan a csaj.*
Ashley
Néhai
Néhai

Titulus : Kaméleon
Kor : 29

Hozzászólások száma : 35

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 11:15 am

- Mindenkinek van fényőre születésétől fogva. Aki elég szerencsés, meg is tart egyet élete végéig. *Persze, bakik mindig akadnak, akárcsak elhalálozások.*
- Lily Elizabeth... *szusszan biccentve a falakat illetően, de a nő folytatja.*
- Paul Fletcher. A pasas nehéz eset, a nőt pedig kerüld el. *Baráti jó tanács, a lány ha akarja megfogadja, ha nem, akkor az az ő gondja.*
- Mennyire tudatosan használod a képességedet? *kérdezi szúrópróba szerűen.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 696

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 11:20 am

-Hurrá jó kis szomszédok...-*Nyögi elhalóan, majd most már egészen jó kislány módjára figyel.*
-Hát általában, miután tudom hogy valami a közelembe került, mert jelez a medálom. Utána szoktam magamban keresgélni a képességet. Most hogy egyre gyakrabban találkozom mágiával egyre könnyebb megtalálni. És ha rájövök mi az akkor gyorsan kiismerem már. Szóval ha megfogtam akkor tartom és elég jól használom. Persze nem annyira mint az igazi tulajdonosa.-*Válaszol gyorsan, de nem hadarva. Próbál az elején lévő kis feszültségből és rossz "imidzs"ből lefaragni, hogy mutassa rendes kislány ő. Csak hát nah, ne ijesztegessék már folyton, még megáll a kis szíve.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 11:27 am

- És mi a helyzet azzal, ha nem akarod befogni a képességeket? Ki tudod őket zárni? *tekint komolyan a nőre, újra a félfának dőlve lazán. Fene se hinné el, hogy nem egy huszonéves, fiatal pasas, hanem már a 69. évtizedét kezdte a minap a földön.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 11:34 am

*Elgondolkozik, hogy volt e eset, amikor szánt szándékkal megpróbált kizárni egy képességet. De nem nagyon talál.*
-Nem tudom. Igazából, olyankor arra figyelek, hogy mit vettem át. Ha olyan ami kontrollálható akkor persze egyszerűen nem használom. De ha ilyen passzív képesség, mit tudom én múltkor egy fazon miatt igazat mondott mindenki. És azt átvettem, de nem tudtam kikapcsolni. De nem is próbáltam még, hogy valami képességet ne vegyek át. Annyira ritka amúgy, hogy nem is nagyon tudok gyakorolni. Bár az új szomszédokkal azt hiszem megpróbálhatok majd.-*Fejezi be és kíváncsian tekinget a férfira. Nem nagyon érti, hogy ennek a beszélgetésnek mi köze ahhoz, hogy nem éppen harcos típus.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 11:39 am

- Jó lenne. Egyszerű az oka. Ha nem veszed át, az olyan, mintha nem is lenne képességed. Mintha egyszerű halandó lennél és a démonok nem lesznek képesek, hogy úgy mondjam... befogni a mágiádat ez által, hacsak nem tudják, kit is keresnek konkrétan. *Mert a mágia köröttük van, érezhető annak jó és rossz volta. Csak a boszorkák szenzorai kevésbé kifinomultak erre. Ezért (is) kapnak fényőrt.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Dec. 01, 2010 11:42 am

-Ohh értem...- ~Nem lehetett volna annyiban lezárni, hogy ha nem veszed át őket nehezebben találnak meg? Szeret dumálni... mint a nagyapa.~*Szaladnak el gondolatai kicsit más vizekre. Sose tudta értékelni, ha valamit 10 oldalon át magyaráznak és két szóban össze lehetne foglalni amúgy. Nem mintha annyira sietne. Csak hát akkor is szereti.*
-Valami egyéb jó tanács?-
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Dec. 01, 2010 11:44 am

*Inkább körültekintő, hogy ne lehessen belekötni, hogy nem mondta. Mondja. Legfeljebb nem figyelnek, vagy nem fogják fel.*
- Ne add be a kulcsot, míg előkerítjük a fényőrödet. *Jah, hogy mégsem említette volna, hogy miért ő jött és nem a fényőre. Részlet kérdés. A cinkos kacsintásban van némi irónia, de inkább ön, mintsem a lányt illető. Ő pedig tovatűnik.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ashley on Szer. Jan. 05, 2011 5:32 am

*Befordulva a két várakozó látóterébe elég érdekes kis csajnak tűnik. Bár nem látja a két illetőt, ha tudná, hogy figyelik ahogy fülhallgatóval a fülében riszálja a csípőjét, nos akkor se valószínű, hogy abbahagyná. Imádja a számot, és imád táncolni, és ez itt a lényeg. És amúgy is a pasiknak bejön mikor rázza a fenekét. Mindig meg dicsérik, dolgozik is érte rendesen. Aztán csak csak észreveszi a páratlan párost, mert el kell mellettük haladnia. Bár nyaklánca jelez, hogy mágia van a közelben, már nem is tudja komolyan venni. Hisz két boszorkány a két szomszédja. Kiveszi a fülhallgatót és odamosolyog.*
-Hello! Csak nem a lakást jöttek kibérelni?-*Érdeklődik elsősorban a nőtől. A pasi nem épp az esete, de a nők mindig jól eldumálnak egymással, még ismeretlenül is.*
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ashley on Szer. Jan. 05, 2011 9:13 pm

-Igen igen, a következő utáni az enyém!-*Válaszol elmosolyodva, majd csípőre tett kézzel hallgatja a másik kettőt. Elsőre azt hitte együtt vannak, de ezek szerint csak sikerült összejönni egy időpontra.*
-Ami azt illeti én mikor megjöttem, fél órás késéssel érkeztem. De még így is előbb értem ide mint a tulaj. Szóval sok jót nem tudok mesélni. De amennyire tudom több lakás is kiadó, mert nemrég lett felújítva. Nagyon jó kis lakások, és a tulajnak sincs nagyon sok megkötése.-*Bájos mosollyal ecseteli, hogy a férfinak, hogy a nőnek tapasztalatait.*
-Amennyire tudom a legtöbb lakás ugyanolyan, csak a sarokrészen levők nagyobbak valamivel, de azok drágábbak is picivel.-*Vonja meg a vállát, mert sokkal többet nem is tudja mit mondhatna.*
-Tudok még valamiben segíteni esetleg?-
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ashley on Csüt. Jan. 06, 2011 1:45 am

-Öhm hát gyere nyugodtan. Igazából tánc edzésre megyek, de amíg összeszedem a cuccomat addig meglesheted.-*Fordul Talita felé, majd biccent a férfinak. Azzal elkíséri a lányt az lakásához. Öt vagy tíz perccel később pedig már lépnek is ki mert a kislány siet az időközben beszerzett sporttáskával.*
-Magának pedig sok sikert a tulajhoz!-*Mosolyog rá a férfira bájosan, majd ő részéről le is lép.*

//Bocsánat ez a karakterem mostanság nagyon nyögvenyelősen sikerül. Köszi a játékot.//
Ashley
Néhai
Néhai

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 6:26 am

[DeGray Lakás]

*Kora hajnal van, alig láttam a lépcsőházban kettőig, de a szomszédokra való tekintettel nem gyújtottam fel a villanyt. Idebenn jobb, ide besüt kintről a lámpák fénye.
Egyszerű farmert viselek, kihívóan dekoltált mélylila felsővel. Hajam kiengedve, vadóc hullámokba, kicsit még talán kócosan is, jelezve az "átmulatott" estét.
Ahogy kattan a lakás ajtaja, úgy keresem meg a villanykapcsolót, és hacsak másba nem ütközök, fel is kapcsolom azt.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Jan. 18, 2011 6:51 am

*Már bent várakozik a szobában. Egy székben foglal helyet az ajtótól kicsit jobbra az asztal túloldalán. Ahogy nyílik az ajtó már szólal is meg a lámpakapcsolás előtt.*
-Azt hittem már sose érsz vissza.-*Nyugodt közömbös hangon beszél. Bár nincs szándékában alkut kötni, szeret beszélni. Sajna néha túlzottan is, pedig mennyivel egyszerűbb lenne a sötétség leple alatt a nő mögé teleportálni és kipattintani lelkeit egy kis időre.*
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 491

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 6:55 am

*Lopva rezzenek össze, de mikor felkapcsolom a villanyt, már nyoma sincs határozatlanságnak rajtam. Negédes mosollyal az arcomon tekintek a férfira, de nem mozdulok az ajtótól. Fő az elővigyázatosság.*
- Én is. Igazán leköteleznél, ha így is lenne. *Jegyzem meg csípősen.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Jan. 18, 2011 7:02 am

*Karjai a karfán, kezei öle fölött egymásnak támasztva ujjanként. Így figyeli a nőt, majd bólint csak úgy magának.*
-Szóval múltkor egy kicsit megzavartak minket. Egész kis ügyes féldémon, épphogy megúszta.-*Mosolyog gúnyolódva. Bárcsak megfogta volna a kezét és máris semmi gond nem lenne.*
-Szóval valahol ott tartottam, hogy a titkod vagy a Templeton család. Igaz? Bár ami azt illeti nem tart semeddig a kis imádóidat is levadászni.-*Mosolya továbbra is gúnyos, de teljesen úgy ül ott és beszélget, mintha csak az alkukötés lenne a cél.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 7:09 am

- Felesleges lett volna belekeverned! *vetem oda neki, majd fordítok egyet a záron - nekem úgyse akadály, ha zárva van - majd beljebb lépve táskámat az egyik üres fotelba ejtem.*
- Ahogy másokat sem kellene. *Játszanti nyugodtságot erőltetek magamra. Mert kell, mert muszáj.*
- Nem tudsz velük zsarolni Rafael, fogd már fel... *csóválom meg lenézőn a fejem kicsit.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Jan. 18, 2011 7:18 am

*Kezeit leengedi a szék két oldalára, így jobb kezébe pont belelóg az ónixkő. Csak figyeli a nőt.*
-A Templeton család még elhiszem hogy nem hat meg, félig démon vagy. De hogy a kis kovened se érdekel. A híveid se hatnak meg?-*Közben már az ónix kő a nőre van rácélozva, és kifigyeli a nyakán azt a pontot amit a legkönnyebb elkapni. Sietnie kell, nehogy sérüljön a két lélek szét ne ugorjon. Így fejben sorra is veszi a dolgokat. A szobájában egy kristály elhelyezésével egy erősített erőtér vár rájuk. Illetve a széke alatt egy régen általa készített doboz, mely képes teljes védelmet nyújtani a benne tárolt léleknek.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 7:26 am

*Csak egy apró, kékes villanást láthat a "híveid" kifejezésre tekintetemben a férfi. Naná, hogy meghatnak, de nem kellene ezt most kimutatni látványosan, mert akkor máris azt hiszi, megfogott. Megállok vele szemben, mozdulatom természetes, ahogy lepillantok rá.*
- Arra nem gondoltál még, hogy egyszerűbb lenne szépen kérni?
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Jan. 18, 2011 7:35 am

*Elmosolyodik a nő szavain és rámarkol a kőre. Minek következtében a teleportálásnál is gyorsabban kerül a háta mögé. Körbenyúlva a keze a nő nyakára és dekoltázsára simul. Még nem történik semmi, de a kontakt megvan.*
-Lennél szíves elmondani, hogy voltál képes egybeolvasztani a két lelket anélkül, hogy ne ugornának szét, vagy az egyik ne ölné meg a másikat?-**Láthatóan eleget próbálkozott. Ajkai egészen a nő fülei mellett, és valamennyire megmozdul benne a pasi is. De inkább a démon irányít most.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 7:52 am

*Ahogy egy szempillantás alatt eltűnik, akaratlanul is hátrálok, minek következében hátam a másik mellkasának simul. Szívverésem megugrik, mellkasom fel-le jár és állkapcsom megfeszül egy pillanatra, mikor Rafael simító tenyere testemhez ér.*
- Hosszas tervezés eredménye. Mesteri lett, nem igaz? *fordítom oldalt fejem (már amennyire nyakam engedi), és a szemét, tekintetét keresem. Veszélyes a játék, amit űzök, pezseg is bőröm alatt az adrenalin rendesen.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Jan. 18, 2011 8:00 am

*Arca egészen ellágyul a nő tekintetétől. De csak színészkedés, már már hajolna oda, mintha csókot akarna. De aztán elkomorodik és sötéten annyit szól.*
-Rossz válasz!-*És azonnal elengedi a mágiáját, hogy kihúzza az összetapadt lelkeket a testből. Míg jobb kezében a lelkeket tartja ballal fogja szorosan a nő testét, jobb lenne ha az se sérülne.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 9:09 am

- Rafael, kérlek... *súgom, hogy várjon, nem csak a csókkal, de a másikkal is. Hisz érzem, én ne érezném, hogy minden egyes mozdulata megjátszott, ámító parázs csak, gyönyörű, hevítő lángoknak álcázva.
Ám nem áll meg mozdulatában, így ernyedten hullok karjaiba. A világ megszűnik köröttem...*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Kedd Jan. 18, 2011 9:26 am

*Mivel alig telt el pár másodperc még a nő lelkéből tud kémlelni a világra. Láthatja az ernyedt testet a férfi karjában, illetve a férfit. A férfit aki most elmosolyodva csókol a bele az élettelen ajkakba. Csak a show kedvéért, hogy kicsit dühítse a boszorkát és a démont egy személyben. A testét ezután a gyengédnél kicsit durvábban fekteti el. Annál óvatosabb a lelkeivel. Amint másik keze is szabad mindkettővel tartja és lassan kezd el letérdelni. Kinyitva a dobozt belehelyezi majd ráhajtja a fedelet és régi kelta nyelven morog valamit, ami aktiválja a varázslatos védelmet. Sietve kapja ölébe a dobozt, és kezét újra a nő dekoltázsára helyezi. Majd már teleportál is a saját lakhelyére.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Szer. Feb. 02, 2011 6:32 am

[Előzmény: Rafael otthona]

*Amint megérkeznek, nemes egyszerűséggel lép el a férfi mellől, meg se szólalva. Fogja magát, átsétál a falon, át a fürdőbe, ahol a csapot megnyitva hűs, hideg vizet folyat csuklóira. Szisszen egyet, de jólesőn fagyos hőmérsékletű a víz. Szépen fel fognak hólyagosodni holnapra csuklói... Majd szól annak az ajdebáj fényőrnek, hogy tegye helyre. Jelenleg törni-zúzni-ordítani, vagy épp bőgni lenne kedve.
Egy nőnek szüksége van néha pár perc érzelemkitörésre, hogy az élet menjen a sínjén tovább, mintha semmi se történt volna...*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Szer. Feb. 02, 2011 6:45 am

*Némán figyeli az eltűnő nőt, majd teleportál, de pillanatok múlva újra megjelenik. Egy kis ajándékot hagyva az asztalon mosolyogva megy haza, nekilátni a következő lépésnek. Az ajándék pedig nem más, mint egy igen csak ritka borkülönlegesség. Rajta kis cetlivel: Köszönöm az együttműködést! Rafael*

//Köszöntem:D//
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content