Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Zachary Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Zachary Sanders

Témanyitás  Zach on Hétf. Nov. 15, 2010 12:09 am

Név: Zachary Sanders
Születési hely, dátum: 1983. november 11.
Kor: 28 év
Kaszt: Halandó
Lakhely: San Francisco, Belváros
Foglalkozás: Eladó egy videotéka és hanglemezboltban.
Fegyver, varázseszköz: -

Jellem
Sokan titokzatosnak vagy épp furának tartanak, csak mert magamról nem szeretek túl sokat elárulni egy-egy beszélgetés alkalmával. Nem vagyok egy érdekes fazon, hidd el nekem...
Ellenben engem érdekelnek a titkok, szeretnék belelátni a dolgok mélyére, hinni azt, hogy különleges vagyok. Mert különben mi a f*sz értelme lenne ennek az életnek, he?!
Felszínes ismeretség alapján nem igazán kötök barátságot.
Rengeteg energiával bírok, állandóan muszáj valamit tennem, pakolásznom, nem tudok egyetlen percre sem leállni. Mondják, hiába áll a nap 24 órából, én azt is megdupláznám, ha lehetne. De mivel nem én vagyok Chuck Norris...
Még ha egy helyben ücsörgök, akkor is forognak a fogaskerekek a fejemben, kavarognak a gondolataim... Kreatív személynek tartom magamat egyébként, képzelőm nem ismer határokat. Meglepődnél, ha tudnád, de felettébb érdekelnek a misztikus, elvont dolgok. Nagy szenvedélyeim a szuperhősök például.
Egyébként a stresszhelyzeteket jól bírom, mondhatni. Tudod, van az a helyzet, mikor az exed, aki nem is tudja magáról, hogy az exed, előbb ér haza, mint vártátok volna az esti partiban felszedett csajjal... Mindegy is! A lényeg, hogy bírom a terhelést. Nem riadok meg egy kis veszélytől, sőt ha nem is mindig tudatosan, de keresem is azt. Vagy ő engem!
Szeretem a kihívásokat, hatalmas kitartásom van és bevallom, néha kissé önfejű is vagyok. Meg borzasztóan makacs, ha az általam igaznak vélt dologról van szó. - Legalábbis apám mindig ezt mondja. A cél mindig is első a számomra, és vélem, hogy ami nem öl meg, az megerősít.

Megjelenés
Magasságom 180 centi körülire tehető, testalkatom relatíve sportos, izmos, hála az állandó mozgásnak. Hajam színe szőkésbarna, szemeim barnák. Arcvonásaim jellegzetesen férfiasak, képemet megesik, hogy több napos borosta borítja. A csajoknak bejön, de komolyan!
Öltözködésem meglepő módon... átlagos. A keresetemből csak néhanap telik márkás ruhákra, akkor is csak azt veszem meg, ami nélkül úgy érzem, igazán nem tudnék meglenni. Fan-merchandise cuccokra ellenben sokkalta többet költök. Megvan már neki a teljes fantasztikus négyes akciófigurában! Még a láthatatlan lány is, csak ő most éppen, öhm… láthatatlan.

Előtörténet
Friscoban születtem, szüleim Peter és Yvonne Sanders, egyszerű, idősödő emberek. Kései gyerek voltam, már nem is igazán hitték anyámék, hogy valaha gyermekük születhet. Éppen ezért nagyon féltettek, kényeztettek engem, az egy szem kicsi fiukat. Édesapám egyébként autószerelő – ennek révén én is konyítok a dologhoz valamennyire - , édesanyám bolti eladónő egy áruház ruházati osztályán.
Nem voltunk sosem dúsgazdagok, de nélkülöznöm sem kellett gyerekkoromban. Ha szorult is a családunkon a nadrág, a szüleim remek érzékkel találták meg azokat a dolgokat, ahol a kiadást csökkenteni lehetett úgy, hogy én a magam gyerekfejével semmit sem érzékeltem szinte a dologból. Boldog, gyermeki tudatlanság…
A szomszéd sráccal, Eric-kel rengeteget jártunk bandázni, sportoltunk, és sülve-főve együtt voltunk, lévén nekem, kis taknyos hülyegyereknek a nagyobb srác volt a példaképem. Egészen az egyetemig.
Akkor ugyanis a másfél évvel idősebb barátom jogi szakra ment és a fejébe vette, hogy népszerű, elismert jogász, esetleg politikus válik majd egy nap belőle.
Vele ellentétben nekem nem voltak ilyen nagyszabású terveim. Nem jelentkeztem az egyetemre, szimplán csak önálló életet akartam, munkával és a saját kis kreálmányaimmal. Ugyanis elég magának való tinédzserré nőttem ki magam az évek során, legalábbis anyu így meséli. A társaság mellett hangsúlyos szerepet kapott nálam a rajzolás, alkotás, történetek kitalálása. Képregény- és fantasy-mániám a végtelenségig fajult és ma is tart – szeretnék egyszer egy sajátot is alkotni, de sztorim sincs és olyan embert se találok, aki felkarolna ez ügyben.
Szóval ő az egyetem helyett munkát kerestem, egy darabig szüleivel éltem és szinte mindent elvállaltam kutyasétáltatástól a felolvasásig. Azért 27 évesen már kezdtem cikinek érezni, hogy a barátaim mind komoly felnőttek, Eric karrierje is az eltervezett felé halad, míg én még mindig a szüleimnél dekkolok.
Így hát beköltöztem Frisco belvárosába, egy kis lakásba. A lakbért nem kell fizetnem, pusztán eladóként kell kisegítenem a főbérlő kis üzletében, mely videotéka és képregénybolt is egyben. Kész mennyország mondhatni! Még ha ingyen is melózok...
Egyszer már lett volna alkalmam rajzolóként betörni a képregény iparba, legalábbis hitegettek minden jóval… aztán a sztorimat mégsem vették meg. Helyette Chuck Surley ötletét kapták fel. Igen, a Winchester tesókról szólót! Nem rossz sztori amúgy. De látom te, topon vagy a témában. Csípem az ilyet… nem iszunk meg valamit, ha végeztem?
Igazából már csak annyi mondandóm van, hogy ennek köszönhetően a mai napig maradtam a fenekemen, a kis ábrándjaimmal a szuperhősökről és a komoly, felelősségteljes karrierről. Jelenleg a lakhatásért való bolti kisegítés mellett alkalmi melókból élek.

A hozzászólást Zach összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 03, 2012 12:00 am-kor.
Zach
Halandó
Halandó

Titulus : Everyday Hero
Kor : 34

Hozzászólások száma : 22

Vissza az elejére Go down

Re: Zachary Sanders

Témanyitás  Lupo on Hétf. Nov. 15, 2010 4:15 am

Üdv te nagyra nőtt gyerek! Very Happy Nem igazán tudok belekötni sem az előtörténetbe, sem a karakterbe. Kreatív és nagyon tetszetős, így nincs más dolgom, mint hogy elfogadom! Jó játékot!

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Témanyitás  Zach on Kedd Júl. 03, 2012 12:05 am

Barátok, kedveltek

Ellenségek, riválisok

Szerelem, kalandok, exek
* Adaline Cortez - néhai barátnő, nem számolom, hanyadik. Arra pontosan emlékszem vele kapcsolatban, hogy akaratlanul csesztem el a dolgot. Így jár az, aki beb*szva hívja fel a kedvest, miközben egy másik nő ül rajta. Khm...

Egyéb

Zach
Halandó
Halandó

Titulus : Everyday Hero

Hozzászólások száma : 22

Témanyitás  Vienne on Csüt. Dec. 13, 2012 6:01 am

A karakter jelenleg nem tartózkodik San Franciscoban.
NJK (nem játékos karakter)-ekkel való játékot Admintól kérhetsz PM-ben! Smile

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content