Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Dante's Inferno

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dante's Inferno

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 06, 2011 2:39 am

Patinás étterem, tánctérrel, élő zenével és remek fogásokkal. A felsőbb rétegek kedvelt szórakozó és találkahelye, ha igényes kikapcsolódásra vágynak.
A szeszügynökök nem találtak rajta még sose fogást, noha jó pénzért lehet kapni itt is fű alatt a drága nedűből...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Dante's Inferno

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 13, 2011 8:55 pm

*Teltház van, az egyik pincér épp most rohant be ijedten a konyhára, hogy a szeszt tegyék el, mert sanszos, hogy beépülve egy ügynök is akad a vendégek között.
Odakinn előzene szól, egy-két fiatalabb páros táncra is perdül.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Szer. Szept. 14, 2011 5:06 am

*Az egyik félreeső asztalnál ül. Tök egyedül, riadtan tekintve körbe. Az előbb még a belvárosban sétált, a húgával mentek volna vásárolni és a Union Square-n találkoztak volna...
Erre itt ül, mintha valami maffiafilmbe csöppent volna. Még a haja is fel van tűzve és a ruházata is korhű. Hát ez ijesztő. Olyannyira, hogy mikor egy férfi odajön felkérni, kapásból rábólint ideges zavartságában. A tánccal szerencsére nincs baja, bár a lépések nincsenek teljesen meg neki.
Azért igyekszik nem totál szerencsétlenül előadni.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 32

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Dante on Szer. Szept. 14, 2011 9:25 pm

*Nagyban forgatja a pizzatésztát mikor valami különös villanással megváltozik a környezete. A pizza is eltűnik, és ahogy körbepillant értetlenül találja magát egy igazi belevaló konyhában. Tuti valami luxus étterem, de vajon ki teleportálta át? De ekkor több pincér rohan oda hozzá és kezd el neki jajgatni. "Főnök úr, főnök úr! Két úrnál mintha jelvényt láttam volna. Már szóltam, hogy pakolják el az alkoholt." Először csak némán kissé ijedten pillant a férfira majd rábólint, hátha akkor megnyugszik. És be is válik a pasas otthagyja és elkezdi sürgetni a népet. Ekkor veszi észre, hogy ruhája mennyivel másabb mint volt. A konyhában túl sok változás nem látszik, csak hogy kevesebb elektromos felszerelés van. Így inkább elindul kifelé a konyhából, a forgó ajtón kilépve pedig elámul. Nah nem csak azért, mert remekbe szabott étteremben találja magát. Hanem a körülötte levők ruhái, viselkedése olyan régies. És mindemellé rengetegen szólnak oda neki elismerően, és köszönnek. És ezekben csak az a fontos, hogy mindenki Séfnek szólítja, és úgy kezelik mint valami közismert személyt. Csak idegesen bólogat mosolyogva nekik, és így tekint körbe ismerős arcért.*~Mi a fenébe keveredtem én bele?~
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Szept. 15, 2011 12:13 am

*Ahogy épp perdül, engedve, hogy vezessék, tekintete ismerős pillantással találkozik. Egy pillanat alatt felszalad az adrenalin szintje. Nem beszéltek a férfival az óta a mozis eset óta, s lám, most egy ilyen hülye helyzetben sikerül találkozniuk.
Vagyis... a következő pillanatban, mikor partnerét követve el kell, hogy forduljon, aztán vissza, már nem látja ott a férfit, ahol eddig. Értetlenül, kicsit meglepetten és némi csalódottsággal pislog, keresi tekintetével, hogy a szám végéhez érve bájos mosollyal köszönje meg a másik férfinak a táncot.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Szept. 15, 2011 12:26 am

*Elkapja a másik pillantását, és akármennyire is értetlenül áll a helyzetük előtt, mégis mosolyt csal az arcára. A második pillantást csak azért nem látja mert megindul oldalra hogy a táncparkettre jusson. Így mire véget ér a szám már a hölgy háta mögé érkezik, és a férfira pillant.*
-Ha szabad, akkor elkérném a hölgyet a következő táncra!-*Úgy tűnik tényleg szeretik a séfet, mert bizony a férfi egy kézrázás következtében távozik is, és ő könnyedén tud odalépni a nőhöz.*
-Szia! Van valami ötleted, hogy mi folyik itt?-*És persze nem ácsorog tétlenül, megfogja a lány kezét és derekára hajtja a másikat, hogy ahogy elindul a szám már táncoljanak is.*
-Mintha valami múlt század eleji filmbe csöppentünk volna.-*Pillant végig a nőn.*
-Bár ami azt illeti nagyon jó kis szituáció. Gyönyörű vagy!-
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Szept. 15, 2011 12:35 am

*Meglepetten tapasztalja, hogy mögötte áll a másik. Még biccent egyet elköszönésképp a néhai táncpartner felé, majd szembefordul Dantéval, s elmosolyodik.*
- Szia. *mintha kicsit zavarban lenne. És tényleg, a bók pedig nem segít a helyzetén.*
- Te sem panaszkodhatsz, Don Corleone... *Villan apró vigyora.*
- Egyébként fogalmam sincs, hogy kerültünk ide, de határozottan egyre jobban tetszik a helyzet. *súgja.* Épp a belvárosban tartottam a Union Square felé. Mirandával mentem volna vásárolni, ehelyett itt vagyok. *Mozdulatai követik a férfiéit.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Szept. 15, 2011 12:48 am

*Kicsit hümmög ahogy a másik elmeséli ő hogy került ide, közben szeme a társaságot is pásztázza, de végül visszasiklik a nőre.*
-Én egyszerűen dolgoztam aztán egy másik konyhában találtam magam. És úgy tűnik én fagyok a főszakács itt. Bár nem értem akkor is miért köszöngetnek annyira nek....-*Áll meg a táncban ahogy pillantása a a főbejáratra szegeződik.*
-Asszem van egy éttermem...-*Nyögi zavarosan mert bizony a Szép kanyarított betűkkel van felírva a főbejáratnál egy táblára, hogy "Dante's Inferno Mai menü:..."*
-Hát nem gondoltam volna, hogy így látlak viszont a múltkori este után.-*Mosolyodik el és mozog tovább, így a nő is láthatja majd azt amit ő.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Szept. 15, 2011 12:56 am

- Oh... *tekintete próbálja követni a férfiét, mikor fordulnak. És elmosolyodik.*
- Gratulálok. *pillant vissza Dantéra kuncogva, de az gyorsan leolvad arcáról és helyét édes zavar veszi át. A maximalista, komolykodós dokinéni is csak egy gyenge, megmentésre váró nő a lelke mélyén, no.*
- Őszintén szólva én sem. *Várta, hogy hívják. A kis naiv.*
- Nem igazán van tudományos alapja a reinkarnációnak, de így elsőre azt tippelném be, hogy valami előző élet féleségben lehetünk. *Az alternatív idősík benne fel se merül. Pszichológus.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Szept. 15, 2011 1:07 am

-Őszinte leszek, tényleg érdekel hol és mikor és miért vagyunk. De amíg nem támadnak démonok lenne valami ami jobban érdekel. Az a múltkori éjszaka....-*Kezd bele majd ajkába harap. Csak lesi a másik tekintetét. Némasága, hogy nem tud mit mondani már talán zavaró lehet, de nem találja a szavakat. Így végül inkább odahajol a másikhoz és más módszerrel próbálja ajkaival előadni az igazságot. Mégpedig egy csókkal, egy édes kis csókkal.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Szept. 15, 2011 1:13 am

*Kérdőn pillant fel a másikra, s bizony, megtorpan a táncban, mikor elkezdi a mondatot. Aprót nyel; úgy érzi, mintha izzadna a tenyere, pedig nem is, és különben is le kéne ülnie, mert lehet összeesik kínjában.
A csók olyannyira meglepi, hogy visszacsókolni is elfelejt, csak buján-bután elnyílt ajkakkal, zavarban levő tekintettel pislog fel a srácra.*
- Én... nem bántam meg. De nem szeretném, hogy Ryan azt higgye, bármi közöd is van ahhoz, hogy... az a kettőnk dolga. *szusszan, s mivel a szám is véget ér, asztala felé lépdel, kezét összefonva a másikéval.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Szept. 15, 2011 1:20 am

-Én se bántam meg. És bár furdal a lelkiismeret, mert valahol úgy érzem közöm van azért ahhoz, hogy ti szétmentek. De...de egyszerűen csak boldoggá szeretnélek tenni.-*Válaszolja halkan miközben leülnek, közvetlen a nő mellé húz egy széket és gyengéden simogatja ujjával a kézfejét.*
-Nem nagyon tudom mi lenne most jó. Hagyni hogy elrendezd egyedül ezt az egészet, vagy örülnél ha melletted állnék?-*Eléggé ismeretlen helyzetbe került. Sose volt dolga olyannal aki épp csak kiesett egy kapcsolatból. Vajon vágyik e egy kis szabadságra, vagy nem lenne e gond átkerülnie egy másikba, egy sokkal jobba.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Szept. 15, 2011 1:25 am

- Dante... *szusszan, elmosolyodva aprón. Nem szeretné megbántani a férfit, de van, amit az embernek egyedül kell véghez vinnie.*
- Amióta a szüleink elváltak és apám jutott nekem, önálló vagyok. Mióta anya meghalt, a hugomat is próbálom nevelni, bár nem mindig engedi... szerintem megbírkózok vele. *fonja össze ujjaikat.*
- Azért jólesik, hogy aggódsz.
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Szept. 15, 2011 1:31 am

-Hát alapvetően jó fiúnak érzem magam. De elég új érzéseket sikerült keltened bennem. Még nem nagyon szerettem meg így senkit, pedig már azelőtt az éjszaka előtt is így éreztem.-*Mosolyodik el, és felemelve a leányzó kezét rácsókol.*
-Nos viszont ahhoz hogy a jelenünk problémáit megoldjuk vissza kell jutnunk majd oda. Szóval egyelőre élvezzük ki kettesben ezt a helyzetet miközben rájövünk, mi a franc folyik itt. Mit szólsz?-*Kérdi mosolyogva, mert azért zavarja ez a hirtelen jött idősík akármi változás.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Csüt. Szept. 15, 2011 5:17 am

[Jessica, Dante]

Mivel most pont nem volt semmilyen dolgom, és Jessica is szabadnapos volt, ezért úgy döntöttünk, hogy elmegyünk egy kicsit várásolgatni. Természetessen lassan öltöztem fel mint mindig, úgyanis azóta, hogy énekes lettem, kicsit jobban figyelek a kinézetemre. Ezután gyorsan elindultunk, és egy fél óra alatt már a boltok előtt is voltunk. Bár nem tartott sokáig az örömünk, úgyanis hirtelen minden megváltozott, és ezt most nem képletesen értettem. Hirtelen olyan lett minden, mintha belecsöppentünk volna az 1900-as évekbe, de ez még semmi..Jessica is eltűnt mellőlem. Én egy öltözőhelyiségben találtam magam, ahol szólongadtak, hogy siessek már, mert mindjárt kezdődik az előadásom. Én ettől persze egyből berezeltem, még akkor is ha a mágia az életemben mindennapos. A ruhám is érdekes volt, és nem a "koromba" illő. Mivel meg akartam keresni Jess-t, ezért gyorsan kimendtem az öltözőből, és elindultam a főhelység felé. Persze közben mindenki szólongatott, hogy siessek, mert kezdődik a műsorom, de én nem is figyeltem rájuk, mivel engem csak a nővérem érdekellt. A keresést sajnos abba kellett hagynom, amikor egy erős markú férfi megragadta a vállamat, és kirántott a színpadra. A szemem elé egy gyönyörű étterem tárul, meg egy mikrofon ami csak engem várt. Lassan odasétáltam eléje, és elkezdtem énekelni egy régi Jazz számot, amit nem tudtam ,hogy honnan ismerek. Közben a szememmel kerestem Jessica-t, és hirtelen meg is pilantottam amint egy férfival táncolt. Közben már vártam, hogy vége legyen a dalnak, hogy oda tudjak hozzá menni, de a Show még csak most kezdődött..
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Little Sister
Kor : 27

Hozzászólások száma : 31

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Szept. 16, 2011 10:55 pm

*A belváros felé csordogáltam a forgalommal, ami még a szokásosnál is nagyobb volt. Ebédelni indultam abba az olasz étterembe, ahol legutóbb megismertem Dantét. Remek szakács és mivel az egyik tárgyalást elnapolták akadt időm, hogy egy kis kitérőt téve meglátogassam. A dugó miatt fél órás csúszással érkeztem meg, szinte már kopogott a szemem. Aztán, ahogy lehajoltam, hogy kivegyem a táskám különös dolog történt... Mintha egy színes villanás siklott volna át a szemem előtt. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, ám felegyenesedve bevallom, egy kisebb sikoly hagyta el a számat. Már nem az én Chevroletemben ültem.
*Ijedten ugrottam ki, de még az ajtónyitó se ott volt, ahol én azt vártam volna. Végül mégis csak sikerült kijutnom, de az államat azt hiszem benn hagytam, helyette a táskát szorongattam, ami ráadásul szintén nem az enyém volt.*
*Ha csak nem bolondultam meg, akkor egy Rollsroyce az, ami az én autóm helyén áll. Még pedig legalább 80 éves.*
~ Hogy kerültem bele és hol van az én Corvettem... és mi ez a ruha rajtam?! ~ *Meresztem a szemem kétségbeesetten, ahogy végigmérem magam. A ruházatom még mindig elegáns, de én nem ezt vettem fel reggel, ráadásul - lévén értek a divathoz - egy 1920as Oxfordban feszítek, ami ugye már több mint 90 éve volt. Tekintetemet a múltszázadi járgány ablakára függesztettem, de azonnal el is kaptam.*
- Fekete? - *Mondom elhűlve, a hajamra célozva, s meg is érintem, mert nem akarom elhinni.* - Mi a fene folyik itt? - *Kérdezem fennhangon, hol ott már sejtem a választ, csak képtelen vagyok felfogni. Időm se jut rá, mert 2 ficsúr rohan felém a főnök szót kiáltozva. Azt hiszem rossz emberhez jöttek... Ám ők továbbra is kitartóan közelednek. Mikor aztán odaérnek zihálva kezdenek makogni ellenőrökről, eldugott piákról, meg Dantéról.*
- Dante is itt van? - *Csapok le rögtön a névre. Majd mikor látom, hogy hevesen bólogatnak csak annyit mondok hirtelen, megköszörülve torkomat.* - Vezessetek hozzá!
*Egy elmélet kezd körvonalazódni bennem, de persze ez csak találgatás. Rollsroyce, Oxford, szesztilalom. Az 1920as évekbe csöppenhettem, de, hogy hogy, arról fogalmam sincs és csak amiatt nem kaptam még sokkot, hogy Dante is itt van. De vajon ő az én korombeli Dante? Vagy csak egy figura, akit ugyanúgy hívnak, mint őt? Egyáltalán miért hívnak engem főnöknek ezek a fickók? Áh, inkább megpróbálok nem gondolni semmire mert már a fejem fájdul bele.*
*Egy fél perces séta után egy étterem előtt állnak meg, amely fölött a Dante's Inferno névtábla áll, alatta kisebb betűvel: D&W.*
~ Az a 'W' én lennék? ~ *A kérdést azonban nem követi gondolatmenet, mert már vezetnek is be.*
*Odabenn, mindenki ismerősként, szívélyesen üdvözöl én meg csak pislogok bután, s jobb ötlet híján csak mosolygok és fogadom a kézfogásokat. Végül megpillantom Dantét szintén korhű öltözetben egy nő társaságában. Más szituációban nem zavarnék, de most gondolkodás nélkül indulok meg feléjük és nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy ő az a Dante, akire számítottam.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Jessica Wilson on Szer. Szept. 21, 2011 3:35 am

- Jól hangzik. Bár fogalmam sincs, hol lehetünk és mit vétettünk, hogy ide kerültünk... *szusszan, közben pedig bemondják, hogy következik egy ifjú tehetség, aki csak pár hónapja lép fel az étteremben, de láthatóan a közönség rajong érte.
Hát arra tekint, megnézi már, ki az a csaj és... és felnyög kínjában.*
- Az ott az én hugom! *kerekedik el Dantéra pillantva, mire a mögötte levő kis asztaltól átszól egy férfi, hogy igazán büszke lehet a lányra. Büszke is, de... de hogy kerül ő ide?!*
- Merre van a konyha? *pillant Dantéra, mint akinek ötlete is van, noha csak menne ki innét. Hugostól, Dantéstól... Itt túl sok ember van, nem tud gondolkozni!*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Szer. Szept. 21, 2011 3:43 am

*Felpillant az érdekes megszólaláson és tényleg felismeri a lányt a színpadon. Nah nem mert személyesen találkoztak, csak mert látta a képeken a lakásban. Tétován pillant körbe, hogy mit is lehetne csinálni. Ekkor pillantja meg Walenthynt.*
-Remek, úgy tűnik már négyen vagyunk.-* Int Walnak hogy jöjjön utánuk, ő maga felállva pedig a főpincér felé igyekszik. Mert hát mindig is akart olyat és már rég kiszúrta. Az persze jóformán hajbókolva üdvözli a főnököt.*
-Milyen más előadásunk van még?-*Kérdi, és kis megbeszélés után sikerül rábírni a férfit, hogy Miranda a szám után lejöhessen hozzájuk. Helyette pedig mindenféle csinos hölgyek táncoljanak. Közben szemével megkeresi a Walenthynt is, de szavait Jessicához intézi.*
-Az irodámban nyugodtan leülhetünk. Hisz ha főnök vagyok, akkor csak van.-*Persze elég fura a helyzet, mivel az egész hely olyan mint álmaiban, több kevesebb eltéréssel. Így van egy tippje merre lehet.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Szomb. Szept. 24, 2011 12:52 am

A zene szól, és a közönségnek tetszik. Nagyon örültem, hogy megtörtént az első koncertem, de annak nem, hogy a múltban. Közben Jessica is észrevett, és a barátjával egyből elkezdtek intézkedni, hogy lekerülhessek a színpadról. Miután vége lett a dalnak, meghajoltam, és odamentem Jess-ékhez.
-Jessica? Te is? És már tudjátok hogyan? -Kezdtem el kérdezgetni, de Jess barátja előtte beinvitált az irodájába, mivel ott nyugodtabban beszélhetünk, úgyanis mégsem lenne biztonságos ennyi ember előtt a mágiáról beszélni.
-Szi..szia! Miranda Wilson vagyok, Jess húga. És te, akarom mondani ti kik vagytok? -Kezdtem neki az ismerkedésnek, mivel közben egy másik férfi is bejött hozzánk, és úgy tűnt ő is boszorkány.
~Ez egyre jobb lesz..~ -Gondoltam magamban.
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Szept. 24, 2011 1:58 am

*Oda sem értem hozzájuk, mikor már észrevett Dante, s intett, hogy kövessem őket. Nem tudtam eldönteni, hogy ő tudja e mi történik itt, de egészen otthonosan mozog a falak közt, azt kiszúrtam.*
*Időközben még egy hölgy csatlakozott hozzájuk, aki nemrég még a színpadon énekelt. Egy irodába léptek be végül, ahova kicsit később én is bejutottam átkeveredve a tömegen.*

- Dante, azt hiszem van egy éttermünk - *Mondom neki, még mindig elképedve, mihelyst belépek és becsukom magam mögött az ajtót. Csak azután pillantok a két, számomra idegen nőre.* - Üdvözletem - *Biccentek feléjük, s rögtön a lényegre térek.*
- Tudja valaki mi folyik itt?
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Szept. 25, 2011 5:13 am

*Biccent Danténak és bár meglepi, hogy hugának nem esik le, ki is a pasas. Hisz elméletileg láthatta, mikor érte jött moziba... Mindegy, megragadja Miranda csuklóját és egy "Majd az irodában megbeszéljük." keretében arrafelé tartanak.*

[IRODA]

- Hasonlókat! *köszön a belépő Walenthynnek, felé kapva pillantását, hogy aztán szusszanva lökje el magát az asztaltól.*
- A haverod? *ezt Danténak, Walt illetően. Mégiscsak nem ártana tudni, ki fia borja a pasas. ^^"*
- Nos, épp azon vagyunk, hogy kiderítsük. Ha jól tippelek, utaztunk az időben. Esetleg másik síkon vagyunk, gőzöm sincs... Nem én vagyok a nagy boszorkány a családban. *sandít húgára, hátha neki van jobb ötlete.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Szept. 25, 2011 6:31 am

*Beérve az irodában Jessica mellett köt ki, és átkarolja a derekát, majd Miranda felé mosolyog.*
-Dante vagyok! A nővéred új....-**Itt kicsit elakad, mondhat már pasit vagy nem. Mindegy végül is kivágja magát.*-..udvarlója!-* Majd körbepillant láthatóan a két oldal nem ismeri egymást így bemutatósdit játszik. Először a hölgyeket a férfinak majd vissza.*
-Miranda és Jessica Wilson! Ő pedig Walenthyn Bennett. Jah és mindenki boszi, erről ennyit. Szóval van bármi ötlete bárkinek, miért kerültünk ide?-*Majd körbepillant és elképed, az irodája egy az egyben olyan mint ahogy elképzelte, csak a képet régebbi időket idéznek.*
-Bár ami azt illeti szívesen maradnék.-*Nyammogja el mellé.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Pént. Okt. 14, 2011 6:49 pm

-Jessica, ez izgi..még nem maradtál le sohasem egy pasinál! -Dugtam ki a nyelvem, hogy egy kicsit beégessem a nővéremet, de aztán itt abba is hagytam. A más idősiktól, vagy a múlttól kiakadtam. Már-már arra is rágondoltam, hogy örökké itt kell maradnuk, bár nagyon nem bánnám, hiszen itt már úgy tűnik énekesnő vagyok, a való életemben pedig csak egy feltörekvő. Bár ki tudja?
-Szerintem ha mi ide kerültünk, akkor más boszorkányok is lesznek itt, jó lenne őket is megkeresni..na de hogyan? Nem állhatunk meg minden embernél, hogy "szia, te boszi vagy?" Szerintem egyből elvinnének minket a diliházba! -Mosolyodtam el, bár a kedves mosoly alatt, egy kiakadt lány hisztis belseje lapult.
-Esetleg valaki tarsolyában lapul egy izgi varázsige?-Gondolkodott el, aztán hirtelen elő ugrott egy ötlete.
-Ha nem látjuk, hogy kivel van dolgunk, segíts rajtunk, had kutassunk. Lássuk ki való közénk, hogy ki áll a boszorkák közé!-Mondtam ki egy varázsigét, aminek igazából nem tudom mi lesz a következménye, de remélem, így könnyebben megfogjuk ismerni a többieket..közben várom a többiek reagálását.
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Pént. Okt. 14, 2011 9:53 pm

*Miranda varázslatának hatására a lány hirtelen mintha valami aranyló derengésszerűt kezdene el látni a többiek között. Mintha csak az aurájukat észlelné, esetleg belőlük, magukból áradna a fény nagyon finom, halvány rezgéssel. Ha letekint, magára, ott is ezt tapasztalhatja. De ezt bizony csak ő látja.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Okt. 19, 2011 8:15 pm

- Mindenki boszi, remek! De még mindig nem tudjuk pontosan hol vagyunk. - *Nagyon tud zavarni, ha valamit nem értek.* - A divatból és stílusból ítélve az 1920as években lehetünk - *Miközben beszélek körbejárom a helyiséget és mikor egy ajtóra bukkanok benyitok és egy fél perc erejéig eltűnök mögötte.*
- Az a másik az én irodám - *Mondom kissé zavart illetődöttséggel mikor visszatérek a helyiségbe azon az ajtón, amin eredetileg mind a négyen bejöttünk. Kezemben egy bekeretezett hivatalos engedély van.* - Ez alapján ez az étterem a miénk - *S átnyújtom Dantének ő is hagy nézze meg.* - Egész jó munkát végeztünk...
*Miranda aztán rákezd egy varázsigére, aminek én speciel semmilyen hatását nem érzem, de ez még nem jelenti azt, hogy nem történt semmi...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 2 oldal 1, 2  Next