Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Grace Cathedral

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Grace Cathedral

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 4:42 am

Notre Dame mintájára épült katedrális, keresztény épület.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Grace Cathedral

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 4:34 am

*Előbb csak finoman hozzáérinti a lábát a küszöbhöz. Aztán megkoccintja cipője orrával az ajtót, várva a tragédiát, de semmi. Egy árnyőr úgy látszik, nyugodtan léphet Isten házába, már, ha elbírja a gyomra. És Tony Shaw gyomra de még mennyire, hogy elbírja. Egy zakót visel, feketét, alatta zöld pólót, sötét farmernadrágot és egy egyszerűbb, márkátlan cipőt. Ékszer nuku.*
-Wáó, ezért megéri hinni. *Néz fel az épület tetejére, mire néhány ember megbotránkozó pillantását vonja magára.*
-Na, mi van? *Húzza fel a szemöldökét egy idősödő nő láttán, majd lazán leveti magát egy középső padba, ahol a környéken senki nem ül. Félredob pár papírt, majd egy könyvecskét vesz a
kezébe. Lerí róla, hogy mindenhova illik, csak ide nem. Pedig fiatalabb korában, a másik században, bizony látogatta ezt a helyet.*
~Hát a dizájn is veletek öregedett, ti mocskok. Pfujj.~
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 121

Hozzászólások száma : 105

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 4:46 am

*Harper könnyedén lépdel be a katedrálisba. Noha ahogy ő öltözködik hamarabb nézik őt ki, mint hogy egy imát elmormoljon. Édesanya szavai csengenek a fülében, miszerint ha úgy érzi képtelen folytani menjen imádkozni és csak higyjen. Egy tapadósabb fehér blúz, fekete miniszoknya és az elmaradhatatlan bokacsizma az viselete. Ahogy lépdel előre a cipősarkának kopogása pár idősebb hölgy rosszalló tekintetét eredményezi, így amennyire csak tud odaoson üres padhoz és lehuppan. Láthatóan feszélyeve érzi magát. Hogy talál ő magában annyi hitet, hogy kényelmesen érezze magát itt valaha is? Hangosan felsóhajt, majd szemforgatva összekulcsolja a kezeit és csendesen imádkozni kezd.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Titulus : Boszorkányos fizikus
Kor : 32

Hozzászólások száma : 377

http://disturbedrpg.hungarianforum.net/

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 5:02 am

*Mikor ahhoz a részhez ér, hogy 2012ben eljön a világvége, modortalanul felvihog. ~Itt egyedül én hozhatom el a világvégét, ezt senki nem veheti el tőlem. Én erre születtem.~
Ekkor feltűnik az a nő, akit még látásból sem ismer, tehát egyből stírölni kezdi, le is pontozza magában, csajozós kedvében nincs, pedig helybevágna.*
-Héé. *Ül arrébb a lány mellé, majd villant rá egy kedves mosolyt, hátsószándékok ezreivel.*
-Tony vagyok. *Moderálja magát, elég konszolidáltan viselkedik, hiszen valószínűleg kirepítenék, ha nem ezt tenné.*
-Remélem nem zavartalak meg. *Suttogja.* -Még sosem láttalak itt, pedig én minden nap itt vagyok. *Hazudja szemrebbenés nélkül.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 5:08 am

*El kell nyomnia egy nevetést a 2012-es résznél.*
~Akkor hiszem el ha egy asztrofizikus a képembe vágja a bizonyító számításokat.~
*Ekkor érzi, hogy valaki közeledik felé és oldalra sandít. Meglátja a srácot és egy apró mosolyt erőltet az arcára.*
- Szia. Harper. *Bemutatkozás letudva. Óvatosan körbesandít és egy fejcsóváló-fintorgó idős nénit lát. El is pirul.*
~Jesszus, Harper, mit csinálsz te egy templomban? Beszélgetsz?~
-Dehogy. *Csóválja meg picit a fejét.* Palo Alto-ból jöttem. Csak...benéztem ide. *Egy pillanatra a fiú szemébe néz.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 5:55 am

-Örvendek,... Harper. Fura a keresztneved. *Húzza fel a szemöldökét.*
-Ó, értelek. Csak benéztél. *Visszhangozza a nő szavait, majd oldalra sandít, hogy hányan figyelik. Gondolkozik, vajon mit kezdjen ezzel a nővel. Ma estéje foglalt, a holnap is, viszont ha áldozatnak nem is, egy vicces alanynak megtarthatná. Úgyis régen színészkedett utoljára.*
-Én mindig ide jövök, ha lelki békére vágyom vagy gyónnom kell.
Az utóbbi időben pedig csak Isten hívó szavának engedelmeskedem, ha belépek ide egy imára. *Mondja rezzenéstelen arccal, még keresztet is vet átszellemülten.*
-Ó... a hit. Csodás dolog. *Sóhajt fel ünnepélyesen, csak egy apró, rejtőző kis mosoly utal igazi énjére szája alsó szegletében.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 6:00 am

-Ez a vezetéknevem. *Fintorog a srácra. Esze ágában sincs tudatni vele a keresztnevét.*
*Szinte lángol a tarkója a rengeteg rájuk szegeződő tekintettől. Érzi, hogy nagyon elvörösödik. Nincs ő ehhez szokva. A férfitársasághoz pedig pláne nem.*
-Szerintem a hormonaid hívó szava hozott ide. *Közli vele és óvatosan végigméri.*
-A korodbeli fiúk nem Istenre, hanem a nemiszervükre hallgatnak. *Széles mosolyt villant rá, miközben hangja szemtelenre kapcsol.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 6:04 am

-Tényleg? Fura név. A keresztneved? Nem szereted, igaz? ~Nem hát.~ *Legyint egyet, sosem a neveket nézte, azokból úgysincs sok egyedi.*
-Tessék? *Húzza fel a szemöldökét a lány reakciójára, majd döbbenten néz rá.*
-Tudod, a korombeliek nem hisznek semmiben. Én is éltem züllött életet, de a hitet soha nem hagytam el. *Rázza meg fejét.*
-A hormonjaim köszönöm, jól vannak. Látom,a tieid nincsenek. *Fintorog a lányra, aki most kissé kellemetlenül érezheti magát, nem is a figyelem miatt, hanem a hirtelen váltás miatt. És (Alan kedvéért) Tony Shaw fogja magát, az oltárhoz baktat, kezeit egymásba kulcsolja, miatyánkot kezd mormolni, s letérdel a kereszt elé.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 6:10 am

~Te szeretnéd, ha olyan nevet adnának neked ami gyakoribb férfinévként?~*Morog magában, miközben figyeli, ahogy a fiú legyint.*
-Én csak a tudományban hiszek. Ha megfogod nekem az Urat egy egyenlettel...lehet egy kívánságod. *A pimasz mosolyt az ég le nem törli az arcáról.*
*Kishíján hangosan felnevet az éles váltástól. Nehéz őt kétvállra fektetni. (Szellemi viadalban.)Aztán, hogy a fiú az oltárhoz baktat a mosoly és a fintor különös keveréke ül ki az arcára és fejcsóválva kuncog. Kinek akar Tony bizonyítani? Neki vagy magának?*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 6:22 am

-A tudományban lehet is. De olyan keveset tudunk. *Csóválja a fejét.*
-Kérlek, légy tisztelettel. *Valamikor most kezd el repedni az alvilág teteje. Szól vissza a válla felett a nőnek, na igen, most már mindenki rá figyel. Tony aztán senkinek nem akar bizonyítani. Ő tudja, mire képes, mások is, ez a nő pedig egy a sok közül. Neki soha semmi nem jelent többet egy pillanatnál. Egyetlen feltétele van, nem hajlandó rosszul érezni magát.*
-Egyébként pedig, ha már tudós vagy, valószínűleg sok olyan dologról tudsz, ami egybe vág a Bibliánkkal. *Bólint*
~Te szerencsétlen némber, hogy is hihetsz akármiben is, legyen az Isten vagy a tudomány.. A pillanatban kell hinni és a hedonizmusban. Ennyi jutott nekünk.~
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 6:28 am

-A létzésünk célja, hogy megismerjük a világot és hogy tanítsunk. *Sóhajt halkan.*
-Én tisztelem azt amiben azok hisznek akik templomba járnak. *Rajta a sor, hogy csóválja a fejét. Ő magát ostorozza állandó jelleggel, hogy maradjon a neki kijelölt ösvényen, amire az édesanyja irányította.*
-Például, hogy Jézus késő tavasszal született? *Lejjebb veszi a hangját, de a szavai akkoris élesek. Felsóhajt és felkel.*
-Lényegtelen a hit, ha tudja az ember mire vágyik. *Halk és komor a hangja, majd szépen lassan elindul kifelé. Nem siet. Nem üldözik.*

A hozzászólást Harper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 04, 2010 9:13 pm-kor.
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 6:35 am

*El is ereszti a füle mellett a szavakat, majd még egyszer végignéz a nagy fa kereszten, elejt egy ördögi vigyort, s a lány után siet.*
-Ilyen fiatalon honnan tudhatnád, mire vágysz? Apró érzések, vágyak... változó dolgok. *Ér mellé, így már nem zavartatja magát a többi ember miatt.*
-Tudod, álszent vagy. Minek jöttél ide egyáltalán, ha nem is hiszel? Templomba nem annak kell járni, akinek lelki bajai vannak. Itt hinni kell, kisanyám. *Bagoly mondja verébnek.*
-És nem kell a duma, hogy a hitetleneket is toleráljuk, meg a megbocsátás ésatöbbi. *Legyint. Egész más a stílusa, mint eddig volt. Talán egy icipicit mutat az igaziból. De tényleg csak icipicit!*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 6:40 am

-Onnan, hogy gondolkodom. Nem vagyok én halhatatlan, hogy még csak azon se keljen erőlködnöm. Az apró érzéseket, vágyakat elnyomom. *Fintorog egyet.*
-Mert tartom magam az igéreteimhez. Na és te? Miért jöttél ide? Benned sincs több hit mint bennem. *Egy apró kuncogást hallat.*
-Úgy nézek ki, mint aki ezzel jönne? *Torpan meg és Tony felé fordul. A tekintete minden csak nem kedves.* Nem ismersz. ~De én se téged.~
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 6:49 am

~Jaj, már megint ez a buta női gondolkodás... nem ismersz... azt hiszed, érdekel, ki vagy? ~
-Valóban nem ismerlek. Én általánosságban beszéltem, nem rólad. *Vonja meg a vállát nemtörődömen.*
-Megígérted, hogy templomba fogsz járni? Az szép. *Fintorodik el.*
-Én nem hiszem, hogy ez kényszer kérdése. És kérlek, ne vond kétségbe a hitemet, nekem sokat jelent. Már másodjára teszed ma. *Forgatja meg a szemeit.*
-Felőlem aztán azt teszel, amit akarsz, szabadok vagyunk. Én csak kedves akartam lenni, szeretek új karakterekkel találkozni. *Jelenti ki egyszerűen.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 6:56 am

~Férfiak...~*Magában átkozódik és szemeit forgatja.*
-Igen, tudod szoktak ilyet csinálni az emberek. Próbálnak jók lenni. *Kicsit közelebb hajol hozzá és villogó zöldeskék tekintetét Tony szemeire függeszti.*
-A kételkedés a lételemem. *Fintorog egyet.*
-Igazad van. Szabad vagyok. De én elismerem, hogy nincs helyén a modorom. *Majd tovább indul, miközben próbálja magát lenyugtatni. Mi a frászt művel vele Tony?*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Szer. Aug. 04, 2010 7:10 am

~Mintha lenne közöm az emberekhez és a jóhoz.~
-Ne általánosíts, ha nem ismersz. Én is csak megjegyeztem, nem könyveltelek el. *Mondja borzasztó diplomatikusan.*
-Nem szokásom másnak mutatni magamat. *Most szakadt le az alvilág teteje, talán hallani is a robajt.*
-Tudod, egy haverom azt mondta... *veszi lejjebb a hangját.* -Ő azt mondta: Ilyen vagyok, akinek nem tetszem... bekaphatja. *Mondja immár a kijáratnál, ahol megengedhet magának egy káromkodást.*
-Kételkedés... Érdekes. *Visszhangozza, majd mikor a lány elindul, utána megy. Mintha kicsit összezavarta volna a leányzót.*
-Héé, várj már. Elismerem, néha... néha... nem vagyok kifogástalan. *Szemeit a lányéba függeszti.*
-De hidd el, ez nem azt jelenti, hogy rossz ember lennék. *Mondja nagyon őszinte arccal. A lány tekintetét pedig el nem engedi. Nem ám... Egy nagyon szép kalandot akar. Nagyon szépet és nagyon rövidet.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Szer. Aug. 04, 2010 7:14 am

-Igen, én meg boszorkány vagyok. *Horkant fel. Pedig tényleg...*
-Vannak akiknek kicsit...nehezen emészthető vagy. *Húzza fel az orrát.* Pláne ha a templomajtóban beszélsz így.
-Nincs abban semmi érdekes. *Neki a kételkedés tényleg a lényéhez tartozik. De mutassanak neki egy fizikust aki nem ilyen.*
*Felsóhajt és szemeit forgatja mikor utána kiált, de azért megfordul.*
-Igazán? Hogy fogod velem te ezt elhitetni? *Mélyen a szemébe néz. Szép szemei vannak Tonynak ezt el kell ismernie. De a szándékai? Arról egyelőre fogalma sincs.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Aug. 05, 2010 2:56 am

-Hogy mi van? *Nevet fel.* - A boszorkányok csúnyák és gonoszak, te nem vagy ronda. Annyira. *Teszi hozzá vigyorogva, majd biztosítja a lányt, hogy csak viccelt.*
-Hé. A hit egy dolog, a viselkedés és az elvek más témák. *Teszi fel kezeit, majd egész közel lépdel a lányhoz.*
-Azt hiszed, akármit is bizonyítani akarok neked? Ugyan. *S mivel ő már csak ilyen, hirtelen egész röviden megcsókolja Harpert.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Csüt. Aug. 05, 2010 3:01 am

-Te sem olvasol mesekönyveket. *Vigyorodik el, majd felvonja a szemöldökét az "annyira" szócskán.* Tisztában vagyok a testi adottságaimmal.
-Jogos. *Hümmög egyet, majd összehúzott szemmel nézi, ahogy közelebb lép hozzá Tony.*
-Nehezen tudok neked hinni valamiért. Még ha kérdezel is. *Húzza el a száját, majd mikor a fiú megcsókolja ledermed. De ő nem az a fajta lány aki fölképelné. Inkább kielemzi.*
-Ez most...miért is? *Értetlen arcot vág.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Aug. 05, 2010 3:14 am

-Mert jól esett. És mert annyira tényleg nem vagy ronda. *Teszi hozzá a kérdést hallva, nem is törődve a lány arcával.*
-Egyébként pedig több mesét tudok, mint hinnéd. *Nevet fel, ha el kellene mesélnie az életét elég szép katasztrófa lenne lefestve némi rombolással.*
-Kedves Harper, most mi lesz? *Kérdezi, majd az eget kezdi kémlelni.* -Megcsókoltalak, de semmi keresnivalóm már itt. Látod, megint csak a pillanat maradt. *Vigyorodik el.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Csüt. Aug. 05, 2010 3:18 am

*Kihívóan csípőre teszi a kezét és fintorog egy aprót.*
-Azért nem engednélek egy ovis csoporthoz egy mesedélutánt tartani. *Egy pimasz kis félmosoly ül ki a csinos pofikájára.*
*Felpillant ő is, nem értve mit kémlel Tony. Majd a kérdésre felkacag.*
-Hát...a világ nem fog összedőlni az egyszer biztos. *Nevet tovább jóízűen, majd Tony szemébe néz.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Aug. 05, 2010 3:25 am

-A kölyköknek az igazat kell mondani, nem szeretik a meséket, csak a felnőttek hiszik, hogy álomvilág kell nekik. *Vonja meg a vállát nemtörődömen.*
-Ó. Hát az még nem dől össze. ~De tenni fogok róla később.~ Ettől sem fog. *Karolja át a lány derekát és egy valamivel hosszabb csókot nyom az ajkaira. Arcán diadalittas vigyor, amit a lány nem láthat.*
-Ez még mindig a pillanat varázsa. Csak mondom. *Mondja, s egy huncut vigyor most fellelhető az arcán.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Csüt. Aug. 05, 2010 3:33 am

-Jobb felnőni, ha az ember kicsit sötétben van tartva. *Saját példáját veszi alapul, mikor kinyitja a száját.*
-Ahhoz felmérhetetlenül nagy energiára lenne szükség. *Kissé megrezzen, mikor Tony megérinti őt és átkarolja. Mikor újra kap egy csókot, teste enyhe remegése jelzi csak talán, hogy mi is játszódik le benne.* Az őrületbe kergetsz...
-A pillanat egy relatív dolog. Csak az agy feldolgozási módszerei miatt próbálunk megfogni ilyen apró dolgokat. *Enyhe zavarodottságát próbálja leplezni. Idejét nem tudja mikor volt ilyen helyzetben utóljára.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Aug. 05, 2010 3:37 am

-Ugyan már, olyan vagy, mintha szeretethiányos lennél. *Forgatja meg a szemeit.* -Többet nézek ki belőled. *Vigyorodik el, de továbbra sem engedi el a lányt. Egész hozzászokik a kellemes remegéshez, bár az ő teste semmit nem mutat, rég elmúlt már az az idő, amikor egy nő igazán megfogta.*
-Persze, de gondold végig, mi értelme lenne az egésznek... *Itt elengedi a lányt, s felszökken a lépcsőknél levő szélre, s kezét onnan nyújtja le* ... ha nem élveznénk a végre vezető utat? *Kacsint le cinkosan.*
-Én élvezem ezt. Jó itt veled. Most jó. Még akkor is, ha jobban hiszel a tudományokban, mint az Úrban. *Teszi hozzá jólnevelten. xD*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Harper on Csüt. Aug. 05, 2010 3:49 am

*Pajkosan kinyújtja a nyelvét Tonyra látva a szemforgatást. Le kell magát nyugtatnia, mert Han Solo-effektje lesz vagy ráveti magát, vagy megfojtja egy kanál vízben.*
-Miért kell az élvezetről szólnia az életnek? *Kérdez vissza és megfogja a kezét.*
-"Nem hiszek a személyes Istenben, s ezt a felfogásomat sohasem titkoltam el, hanem mindig világosan kifejezésre juttattam. Ha van valami bennem, ami vallásosnak nevezhető, az az a határtalan csodálat, amelyet világunk szerkezete ébreszt bennem, világunké, amennyire azt tudományunk feltárni képes." *Szalad ki a száján egy Einstein idézet.*
Harper
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom