Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tetszőleges étterem

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Tetszőleges étterem

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 5:07 am

First topic message reminder :

Random étterem. Itt ki lehet játszani az összeset a leglepukkantabbtól, egészen a legnívósabbig, csak akkor kéretik fejlécezni. Határ csak a csillagos ég és a fantázia. (Kacsalábon ne forogjon és semmi elvadult ötlet)
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.forumotion.net

Vissza az elejére Go down

Re: Tetszőleges étterem

Témanyitás  Chris on Kedd Nov. 27, 2012 11:26 pm

*Nyílik az ajtó és egy gyakran látott vendég tér be. Ami azt illeti még anno a Cale testvérek említették hogy elég jó kaja van itt. Illetve utólag kiderült, hogy egy boszorka a főszakács, Dante. Habár eleinte fura volt, de kifejezetten megszerette a helyet, és a boszorka főztjét. Így szinte állandóan ide jár enni, mivel ő magára elég egyszerű kajákat tud csak készíteni. Emellett kifejezetten szereti, hogy az egyszerű asztalokon kívül az étterem kicsit megreformált. A konyha egy hosszú üvegezett pult mögött található, ahol szintén lehet enni, és amíg az ember vár láthatja ahogy készül az étele. Így ő ezzel is él, és a pulthoz ül fel. Sajnálatos módon Dante ma nem dolgozik, mint újabban sokszor, így ismerős hiányában rendel egy kis spagettit valami meglepetés feltéttel. Majd elkezd körbelesni, hogy ma miféle vendégek jelentek meg. Állítólag Dante jelenléte valahogy vonzza a varázstudókat. Sok boszorka ismeri őt, mások csak egyszerűen betérnek, de ez elmondható fényőrökről árnyőrökről és sajna a démonokról is. Habár Dante ezt elég jól tudja valami képesség miatt vagy mi, de így hogy nincs itt, kissé gyanakvó tekintettel pillant körbe. Vajon vannak itt most is varázstudók? Nagy kéne már szereznie a Cale bandától valami megbűvölt cuccot ami megmutatja ezt. Mindenesetre kíváncsian figyel, és persze a csinosabb hölgyeket kemény mustrálásnak is aláveti.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 33

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Nov. 28, 2012 12:29 pm

Chris & Mac: Who's That Chick?!

Kissé elfáradtam a mai "kutassunk az apám után" című műsorszám előadása után, amit a "melyik démon nyírhatta ki a családom és miért" fejtegetéssel fejeltem meg felüdülés gyanánt. Kajás voltam már, egész nap a müzlimen kívül nem is ettem semmit sem jóformán, annyira belemerültem a dolgokba. Pizzát akartam rendelni, de végül úgy döntöttem, hogy ha már kalóriabomba megevésére adom a fejem, legalább a belvárosban egyek, ahonnan hazasétálva le is mozgom a kaja egy részét. Volt is egy jó kis étkezde, ahol finom, vastag tésztájú pizzákat készítenek. Olyan, mintha az ember betérne egy kis olasz vendéglőbe. Ezeket a vékony tésztájú, futárok furikázta pizzákat nem szeretem, de azért meg tudom enni. Csak most valami laktatóra vágytam.

Az ebéddel így is elkéstem már, jó 2 óra is elmúlt már. Így nyakamba vettem a várost és felkerestem a helyet. Nem kentem, fentem ki magam, hétköznapi egyszerű viselet volt rajtam. Csípőfarmer, kényelmes felsőt viseltem a bélelt bőrdzseki alatt és vastag sarkú csizmát. Szeretem, mert igazából ebben nem töröm ki a nyakam és tudok normálisan sétálni, pedig vagy 8 centis a sarka. Ettől pedig az ember lányának csípője bizony-bizony ringatózni fog. Ami pedig köztudottan vonzza a férfi tekintetet. Pláne, ha csípőnadrágot viselünk. Ezt mi sem mutatja jobban mint az, hogy csak az odaút alatt vagy öten füttyögtek nekem. Pedig most kifejezetten szolidan öltöztem magamhoz képest. Az étterembe belépve aztán körülnéztem szabad hely és préda gyanánt.

Ki is szúrtam egy kis, félreeső boxot, ami üres volt. Két személyes, amolyan meghitt pároknak való nyugis helynek tűnt. Azonban én egyedül voltam... egyelőre. Bujaság energiáját éreztem éledezni, miközben a többi testvérkéje is mozgolódott. Tömegben valahogy mindig élénkebbek. Jöttömre jó néhány tekintet az ajtóra és rám szegeződött. A férfiak többsége mustrálni kezdett, a nők elfordultak, vissza a tányérjukhoz. Álltam a tekinteteket, különösen egyet. A férfi a pultnál ült és hihetetlenül kék szeme volt. A tenger kéksége jutott eszembe róla, amit nem álltam meg somolygás nélkül. Majd némi flörtölő és kíváncsi pillantás után a boxomba ültem. Ahogy elhaladtam mellette, hagytam, hogy Bujaság körülcirógassa, majd vissza is kényszerítettem a helyére.

Ennyi épp elég ahhoz, hogy a vágy csíráját elültessem benne. A többi dőljön el őbenne. Ha idejön, akkor felkeltettem vele a figyelmét, esetleg többet akar. Fene se tudja. Jóképűnek jóképű, a többit meg majd meglátjuk. Azért a biztonság kedvéért az ujjamon lévő gyűrű kövére néztem. Ha elváltoztatja a színét, ellenséges szándékkal közelítenek hozzám. Ám jelenleg nem jelzett semmi ilyesmit, így fellélegezhettem. Na nem mintha tartanék bárkitől, de jobb az óvatosság. A biztonság kedvéért megnéztem az étlapot, de csupán a pizzák mérete és amiatt tettem, hogy megtudjam van e sonkás-gombás-kukoricás pizzájuk vagy kívánságpizzát kell kérnem ugyanezzel a feltéttel. Hozzá valami kellemes italt, kezdetnek gyömbéres Kinleyt néztem ki, majd vártam a pincérre.
Mackayla Sullivan

Titulus : sochiopathic rainbow girl
Kor : 31

Hozzászólások száma : 34

Témanyitás  Chris on Szer. Nov. 28, 2012 12:47 pm

*Forgolódik figyel mindenkire, kíváncsi teremtés. Persze a belépőkre még inkább, valahogy ők mindig sokkal izgalmasabbak. Egészen addig míg ez a szőke teremtés nem lépett be. Tök mindegy ki jön utána előtte, ki volt itt , ki nincs itt. Egyszerűen elsőre megbabonázta, nem kell ide extra varázs. Persze ő nem az a fajta aki meglát egy csini feneket pofit melleket és már szerelmes. Egyszerűen a sima énje felkel és már ismerkedne is. Közli is a szakácsával, hogy szerencsét próbál. Kivárja míg a nő rendel, addig is lesi. Jól végigmustrálja, majd mikor a pincér az itallal megindulna kap egy szép jattot. Elveszi az italt és a saját sörével együtt megindul a nő felé. Megállva rámosolyog és lerakja a piát elé.*
-Hello! Bocs de őszintén remélem hogy nem vársz senkit, és megengeded , hogy a társaságod legyek. Úgy sokkal jobb ebédelni, nem gondolod?-*Próbálja a lehető legsármosabb mosolyát elővenni. Bár nehéz nem kirívó vigyort mutatni, miután így felülről mustrálva a nőt még jobban tetszik neki.*
-Chris vagyok!-*Mutatkozik be a bizalom kedvéért, így nem foghatják rá hogy ismeretlen. Ha a 7 fő bűnt nézzük akkor a bujaság és a mohóság van benne, bár inkább csak azért mert már csak a külseje és kisugárzása alapján több körre is elvinné. Megfordul a fejében az is, hogy remélhetőleg Ivy őt követi éppen, és majd talán láthatja ezzel a bombázóval lelépni. Azért nem lenne rossz pont a szőke nő és a másik féltékennyé tétele is mikor csak ebédelni jött.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Nov. 28, 2012 1:23 pm

Persze látom én az étlapot meg az itallapot böngészve, hogy sasol. Kifejezetten magabiztos félmosoly terül szét arcomon, hiszen pont olyan irányba mennek a dolgok, amilyenbe én terelni karom. Hamarosan jön is egy pincér és felveszi a rendelést. Nem kérek nagy pizzát, nekem egy 30 centis épp elég lesz ahhoz, hogy jóllakjam. Amúgy is madár mennyiségű kaját eszem, bár az is igaz, hogy napjában többször. Na nem, mintha látszana rajtam bármi is ebből. Hála égnek szerencsés az alkatom. Bár úgy teszek, mintha nem láttam volna, tisztában vagyok, hogy megkente a pincért. A szemöldököm meglepettséget színlelve szalad fel egy pillanat erejéig, mikor lerakja velem szembe a kért gyömbéremet. ~Vakmerő, csajozós. Élvezet lesz kizsebelni.~ Visszamosolygok.

Egy pillanatig elmerengek, hogy vajon nem-e a gondolataimban olvasott-e. Hiszen ebédet emlegetett és mégis honnan tudhatná, hogy nem csak betértem enni valamit napközben?! Ám végül elhessegetem e gondolatokat, mivel akkor nyilván tudná azt is, hogy mire készülök vele. Ugyanakkor határozottan úgy tűnt, halvány milka lila gőze sincs minderről. És ez így van jól.
- Az attól függ... - Válaszolom óvatosan. - De persze, foglalj csak helyet. Nem várok senkit. - Vallok színt végül. Abba a tudatba ringatom, hogy a sármos mosolya hatott rám. Magasabb nálam jóval, bár nem nehéz az én napóleoni méreteimet túlszárnyalnia bárkinek is. Az italt elveszem, ám mielőtt belekortyolnék, azért még megkérdezem tőle. - Ugye nem raktál bele semmit? -

Amikor bemutatkozik elmosolyodom. Igen, hozzá kifejezetten illik a Chris. Persze illenék valamivel előrukkolni, de mivel nem hiszem, hogy a mostani után valaha is látni fogjuk még egymást, így bevallom az igazi nevemet neki és ezzel le is tudom az első kötelező körünk egyikét.
- Én pedig MacKayla. De szólíts csak Mac-nek. - Egyenlőre nem eresztem rá Bujaságot, csak mindig egy kis kóstolót adok neki belőle. Hagyom, hogy végigcirógassa, a bőre alá be-bebújjon. Egyszóval incselkedem. Csak ez nálam ugyebár máshogy néz ki, mint a többi, átlagembernél. Nem akarom egyből felhúzni, de az se lenne jó, hogy nem akarna annyira e találkozás után, hogyha a tervezett együttlét után az ő tárcájából is meglovasíthassak néhány zöldhasú bankót.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szer. Nov. 28, 2012 1:32 pm

-Hello Mac! Öhm...a Kayla nem játszik? Csak abból több nőiesség árad, és hát amilyen gyönyörű vagy illene hozzád.-*Huppan le vele szemközt az asztalra könyökölve. A sörét egyelőre csak fogja, kicsiket kortyol hogy kitartson.*
-Nem de ha gondolod kiugorhatok még venni egy kis Gina-t. Bár nem tudom mi az élvezet abban, ha a nő nem akarja.-*Vonja meg a vállát, és a buja érzelmi löketek szinte semmi extrát nem adnak. Sajna szegény hülyegyerek magától is van olyan kanos hogy ezeket legyártsa. Persze azért olyan érzés így mintha máris flörtölnének ami valahol igaz is.*
-Most vagy itt először? Nem láttalak még errefelé, pedig tuti hogy megjegyeztelek volna.-*Kérdez rá a bókkal kísérve, hisz ő szinte mindennap itt lakik. Tuti hogy emlékezne arra ha a nő már pofon vágta volna vagy egy ágyba kerülnek. Nem is baj, így még mindig megvan az esély az utóbbira. Közbe kortyolgat a söréből tovább, kell az jót tesz a toroknak. És hát amennyit beszélt illene kicsit hagyni hogy a nő is megszólaljon már.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Nov. 28, 2012 2:14 pm

- De, a Kayla is "játszik". Csak én a Mac-ket jobban szeretem. - Az lehet, hogy nem nőies, de épp ez a jó benne. Hogy férfias, határozott. És, ha leírva látod vagy hallod valahol, nem nőre asszociálsz elsőre. Ez pedig előnyös, ha az ember lánya rosszban sántikál. Én pedig mint tudjuk gyakran sántikálok rosszban. A bókot elengedem a fülem mellett, és inkább a szívószálat veszem a számba, miközben a tekintetét lesem. Eleget csiklandoztam már a képességemmel, hogy ebbe az apró, ám incselkedő dologba többet lásson. És felhúzni az embert mindig fejben kell, mert igazából ott kívánja meg a másikat. Elképzeli, mi lenne, ha nem a szívószál lenne a számban miközben ugyanígy nézek rá és bumm... így lett a Chocapic máris begerjedt. Nekem pedig meg se kellett erőltetni magam.

Sörözik, amit annyira nem kedvelek. Hiszen kesernyés íze van én pedig mint jól tudjuk az édes dolgokat szeretem. Mint például az előttem lévő a gyömbért.
- Még csak az kéne! - Hördülök fel. Köszöntem szépen, de épp elég veszélyes tudok lenni józanul, nincs szükségem rá, hogy kiüssenek. Chrisnek fogalma sincsen, hogy annál nincsen rosszabb dolog. Ugyanis olyankor nincs kontroll alatt a képességem. Magamnál vagyok, de a tudatom eltompul. A 7 kis zsivány pedig csak erre vár, hogy önállóan garázdálkodhasson kordában tartó meder nélkül. Márpedig veszélyes tud lenni mindez, ha nem szab neki valaki gátat. Minden esetre úgy tűnik a fantáziáját már megmozgattam kellőképpen. Legalábbis a reakciójából ez látszik.

Ennek pedig örülök, mert minden terv szerinte alakul. Egyre pofátlanabbul flörtölök vele, többnyire a szívószállal játszadozok az enyhén nyitott ajkaim között egy teljesen más, sokkal erotikusabb dolgot imitálva, ahogy a jegeket turkálom vele a gyömbéres pohárban.
- Nem, régebben gyakran jártunk ide... - Elharapom a mondatot, mert anyuék jutnak az eszembe. Próbálom gondosan elnyomni a velük kapcsolatos érzéseimet, de nem mindig sikerül. Még nagyon nem vagyok túl azon, hogy mi történt velük. Pedig már 2 éve történt. - Khm... szóval te amolyan törzsvendégféle vagy? - Terelem a szót némi torokköszörülés után inkább rá. Nem akarok és nem is tudok a róluk beszélni, hiába is próbálna most faggatni.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Csüt. Nov. 29, 2012 12:16 am

-Jól van akkor Mac! Örülök hogy megismerhetlek!-*Vigyorodik el szélesen figyelve és hallgatva a másikat. A többes számra épp rákérdezne, de annyira hirtelen harapja el a mondat végét, valószínűleg nem beszélne róla egy idegennek. Ugyanakkor kérdést is kap és inkább arra válaszol.*
-Hát nagyjából két három hónapja kaptam ezt a tippet. Azóta szinte mindig ide járok ebédelni. Varázslatos a hely.-*Az utolsó mondatának hangsúlya is jelzi, hogy többre gondol mint ami látszik. Ő tudja micsoda varázslat van ebben a helyben. Fejében újra és újra fellobban a dolog, valahogy már most itt helyben elkapná a nőt. De azért jóval több önfegyelmet tanult katonaként és zsoldosként is. Nem egy étterem közepén kell az ilyet, nem is érti sose volt ilyen mikor ismerkedett. Persze ha valakivel már párszor összeakadt akkor jöhetnek a különös helyek, de így elsőre még sose.*
-Amúgy kifejezetten meglepődtem hogy egy ilyen gyönyörű lány egyedül jön el ebédelni. Így alakult a napod, vagy nincs is is egy Mr. Mackalya?-*Jó persze ez a keresztneve, de nem tudja mi a lány vezetékneve, szóval azzal kel dolgozni ami van. És hát akármekkora nőcsábász azért ő se mindig hódít el foglalt nőket. Bár egyszer kétszer volt már hogy a gonosz diktátor dögös feleségét töltötte el örömmel, de az már sztori.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Csüt. Nov. 29, 2012 9:10 am

A varázslatos szóra villan egyet a tekintetem felé, de többet nem teszek ennél. Az a bizonyos női megérzés persze hátat borsozó érzésként jelentkezik, ám ki tudja mit akart ezzel mondani a srác. Eléget piszkáltam már úgy gondolom, most itt az ideje, hogy magával harcolja le a benne keltett érzéseket. Úgy tűnik nagyon nem is kellett megpiszkálni, elég könnyen gerjedő típus ő is. Minden esetre örömmel vettem tudomásul, hogy marad a Macnél, bár most ajánlottam fel a Kaylát. Na mindegy, jobb is ez így. Hála égnek nem kérdez rá az elharapott végű mondatra, bár őszintén szólva fondorlatos módon időt se hagytam neki. Jobb az, ha én irányítok.

- Szóval milyen jól főznek? Pizzát rendeltem vagy inkább mást kellett volna? - Érdeklődöm. Végül csak nem bírja megállni és a családi állapotom felől érdeklődik. Én pedig tudom, hogy nyert ügyem van. - Miért lenne az? Nem ülhetek be valahová csak úgy? - Érdeklődöm, de csak elárulom neki, amire annyira kíváncsi. - Nincsen semmilyen mister, Sullivan meg pláne nem. Arról tudnék. - Árulom el felnevetve, majd leesik, hogy épp most árultam el a teljes nevemet. ~Fenébe! Ez ügyes volt, nagyon ügyes!~ Nem akartam, hogy legyen esélye utána keresni. Ám így nagyon óvatosnak kell lennem azt hiszem. Elgondolkodva kortyolok az italomba, és ujjaimmal az asztalon dobolok. Kezdek flamós lenni, jöhetne már az a pizza. - Na és mond csak Chris akárkicsoda, milyen gyors itt a kiszolgálás? - Faggatom remélve, hogy majd elárulja ő is a teljes nevét.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Csüt. Nov. 29, 2012 9:23 am

-Hát nem tudom mióta nem jártál erre. De amennyire tudom az új szakács úgy kb fél éve kezdett itt. Azóta eléggé felvitte az étterem színvonalát, nagyon finomakat gyártanak, főleg az ilyen olaszos dolgokat. Szerintem nem is kell már sokat várnod, az a pizza már idejön ahogy látom.-*Pillant a pult felé ahonnan épp most sétálnak ki két tányérral. Amik igen pont hozzájuk érkeznek, persze meg is köszöni.*
-Jó étvágyat!-*Mosolyodik el és kezd neki. A vezetéknevét érintő részre nem reagál. A reflexek miatt van, általában későn árulja el a dolgot. Igaz manapság már nem kell aggodalmaskodnia mikor nem igazán akarja kinyírni már senki se.*
-És mivel foglalkozol Mac?-*Kérdi kíváncsian ismerkedősen. Az egy dolog hogy csak a másik bugyijába szándékozik bejutni. De mindig is az az ismerkedős fajta volt, aki ezzel lehetővé teszi a második találkozást is, ha annyira jó volt a napjuk.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Pént. Nov. 30, 2012 2:30 pm

Kitalálhattam volna, hogy nem fogja elárulni a vezetéknevét. ~Borzalmasan paranoiásak az emberek manapság!~ Gondolom, de szerencsére meghozzák a pizzámat, Chris-szé társaságában.
- Neked is jó étvágyat. - Viszonozom a gesztust, majd magam is nekilátok a falatozásnak. Ha Chris nem csap le a ketchupos üvegre, akkor magamhoz veszem és egy szmájlit rajzolok vele a pizzára aztán folytatom az evést. Közben feszegetni kezdi az életemet, s bár kifejezetten az a csacsogós fajta vagyok, most mégis szófukarnak mutatkozom. - Pultos vagyok a Sakáltanyában. - Kortyolok ismét az italomba, majd folytatom a 30 centis vigyorgó fej felszabdalását és eltüntetését. - Na és te? Te mivel is foglalkozol pontosan? - Érdeklődöm, bár vicces; hisz még a teljes nevét se tudom. És zavar, nagyon is.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szomb. Dec. 01, 2012 1:02 am

-Ohh a Sakáltanyán? Hallottam már róla, de még nem voltam ott. Ezek szerint jó hely...ha te is ott dolgozol!-*Vigyorodik el szélesen és a ebédre utaló jókívánságot viszonozza. Ő most csak tésztát eszik, bár általában neki is a pizza szokott terítéken lenni.*
-Én? Hát ilyen alkalmi melókat vállalok. Régen katona voltam, aztán nincs papír jellegű képesítésem, így komolyabb munkára senki nem vesz fel. De azért jól elélek.-*Mosolyodik el a válaszát követve és újfent csak a másikat mustrálja. Az van benne hogy hagyjuk a kaját menjünk valamelyikünkhöz. De hát még épp csak játszik vele a csaj, az nem feltétlenül ajánlat.*
-Most már komolyan kezdem azt hinni hogy a pultos szakma a legszexibb. Minden női pultos gyönyörűen fest.-*Bár általánosít a bók így is bóknak számít, mert közben csak a partnerét tudja figyelni.*
- Mac, nem lenne kedved valamikor velem tölteni a délutánt vagy estét?-*Bár egyszerű randi meghívás azért végülis benne van az, hogy megtudja mit gondol a lány. És habár valamikort mondott, ez lehet akár most is.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szomb. Dec. 01, 2012 5:36 am

Somolygok csak a bókon, ahhoz most túl éhes vagyok, hogy ne az immáron paradicsomosan vigyorgó pofával előttem lévő, gőzölgő pizza érdekeljen jobban. Meglepődve hallgatom, hogy veterán. Elég fiataltank tűnik hozzá.
- És miért hagytad ott a katonaságot? Fiatalnak tűnsz ahhoz, hogy veteránként leszerelj. Vagy valami titkos alakulatban szolgáltál? - Csillan fel az érdeklődés a tekintetemben. Sütkérezek a tekintetében, pontosan látom mennyire rám gerjedt. - Ne bókolj ennyire, mert a végén még azt hiszem, valami hátsó szándékod van. - Többet nem mondok csak vigyorgok, de szerintem mindketten pontosan tudjuk, hogy mire gondoltam ezzel a kis célzással. Ha akar valamit, dolgozzon meg érte. Persze csak kiböki a végén, hogy még élvezné a társaságomat szívesen. Vagyis, burkoltan közölte, hogy máshol akarja folytatni a dolgot, nem feltétlenül beszéddel. - Az attól függ. - Felelem. - Este dolgozom, reggelig a bárban vagyok... szóval az kilőve. De a délutánom szabad egyenlőre. A kérdés csak az, hogy pontosan mivel szeretnéd eltölteni az időt. - Sunyi vigyoromban sok mindennek a lehetősége benne van. Akár még az is, hogy csak incselkedem vele és húzom a fejét.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szomb. Dec. 01, 2012 5:45 am

-Ami azt illeti kirúgtak. Én voltam aki elintézte hogy a fiúk kicsit szórakozzanak is két küldetés között. De úgy tűnik idehaza a komor tábornokok úgy vélték nem jó dolog ha sörözünk, nőzünk és kieresztjük a gőzt.-*Mosolyodik el és rántja meg a vállát, már túltette magát a dolgon. Eleinte idegesítő volt, mert csak ehhez értett de aztán jött egy hasonló világ ahol a mai napig elismert.*
-Akkor még sokat kell bókolnom hogy beálljanak a radarjaid. Ezek szerint nem működnek rendesen.-*Mintha eddig nem lett volna nyilvánvaló hogy a bugyiba akar csak bejutni. Persze látja hogy Mac is csak poénkodik a dolgon. Az este bukta de jön a mentés a délutánnal. És a kérdés amin mosolyoghat.*
-Jó kérdés......megmutathatom a bélyeggyűjteményem!-*Mondja nagy vigyorral amit el is röhög aztán, a világ legrosszabb felszedős dumája, pont ezért annyira vicces és ismert.*
-Egyébként passz, attól függ mihez lenen kedved. Mozi? Vagy elvihetlek esetleg lőtérre! Bár ahhoz haza kell ugranom mert nem szeretek fegyvert bérelni.-*Ergo van otthon neki, jajj de még mennyi. Egy teljes és persze ügyes átvilágítás után elég szép dolgokat találnának az emberek nála. Ivynek is sikerült többé kevésbé.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szomb. Dec. 01, 2012 3:12 pm

Erre most nem igazán tudom mit is kéne mondjak. Helyeseljem, amit tett vagy szidjam kicsit a tábornokokat? Sikerült alaposan beletenyerelnem valamibe, pedig nem akartam.
- Ne már! Ezért? - Kérdezem felhördülve első reakcióként. - Vagy csak nem a megfelelő bókot és stílust használod. Próbálkozz csak. - Öltök rá nyelvet is, majd folytatom a pizzázást. Tisztában vagyok mind a képességemmel, min az adottságommal; így nem véletlenül vagyok magabiztos. Bár anyu szokta mondogatni, hogy "A magabiztosság az a jóleső érzés, ami pofára esés előtt szokta eltölteni az embert". Nálam minden esetre ilyen probléma nincsen jelenleg. Először kiguvadt szemekkel nézek rá, majd én is vele együtt röhögök fel.

- Ne, csak ezt ne légyszi. - Tudatosítom benne, hogy ez tényleg... TÉNYLEG vér ciki volt. De lássa kivel van dolga, poénnak veszem és nem komolyan. - Az attól függ. Ha rendesen mozizni akarsz vagy bármi mást csinálni, ok. De azért nem költenék pénzt, hogy a sötétben próbálkozz esetleg valami tapizással meg hasonlókkal. Lőni nem tudok, szóval nem biztos hogy életbiztosítás lenne elvinni lőtérre. - Vallom be egy pillanatra félénk és bizonytalanná válva. Utálom, ha gyenge vagyok vagy valamiben nem túl jártas és ez kiderül mások számára is. Jobban szeretek a magabiztos csini csaj szerepében tündökölni. Hamarosan elfogy az utolsó szelet pizzám is, majd Chrishez fordulok. - Nos? Fizetünk és megyünk? Bevállalsz egy analfabéta lövőt? Vagy ki-ki a maga lakhelye felé veszi az irány? -
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 2:30 am

*Jót nevet még a bélyeggyűjtős reakción, majd ő is lassan befejezi az ebédet. Mikor a lány már felhozza hogy merre is kikéri a számlát. Egybe, mert mindenképpen ő akar fizetni.*
-Hát tudod a mozira is meghívtalak volna, így nem fizetnél a tapiért.-*Vigyorodik el és közben megérkezik a számla amibe jattostul beleteszi a pénzt.*
-Semmiképpen se engedném hogy külön utakon menjünk tovább. Hogy jöttél? Kocsival vagy gyalog? Nálam itt a kocsim, beugrunk útközben hozzám felveszünk valami szépet ami tetszik és akkor elviszlek megtanítalak lőni. Egy ilyen csinos csajnak jól állna a kezében a fegyver.-*Ráncigálja meg a szemöldökét vigyorogva. Majd feláll és kezét nyújtja a másiknak, hogy felsegítse. Nem akar hőslovagot játszani, épp csak 1-1 dolgot ejt el ami előzékeny. Persze ez igaz arra is mikor kifelé a nőt előre engedi de itt az a lényeg hogy megcsodálhassa a fenekét. Amit körülbelül az előbbi buja gondolatokkal már most markolászni harapdálni akar. De lélekjelenléte engedi hogy ezzel várjon.*
-Szóval akkor mivel is megyünk?-*Pillant a másikra és közbe megnyomja a kocsikulcson a nyitó gombot így felvillannak a
Dodge Charger lámpái.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Vas. Dec. 02, 2012 3:29 am

Bár hagyom, hogy ő fizesse ki mindkettőnk számláját egyben, azért mégis kicsit szabadkozom.
- Igazán nem volt szükséges... de köszönöm. - Így végül is jól jártam, kellemes társasággal ingyen kaja. Amikor a mozit hozza fel, egy pillanatra elképzelem, ahogy a hátsó sorban a magáévá tesz. És az ötlet nem is rossz, hiszen ha ott nyúlok le tőle zsét, nem feltétlenül egyből arra fog gondolni, hogy én tettem. Úgy viszont neccesebb lesz sokkal a dolog és az meg nem jó. Szeretek nyugiban, kényelmesen "dolgozni". Így végül leteszek a sötétben szexelésről, jöhet a lakása! Ha oda feljutok, tutira nem hagyjuk el utána a hálóját. Erről gondoskodom. - Hmm... megfontolandó, de inkább majd talán máskor. - Felelek a mozis ingyen tapizós ajánlatára vigyorogva.

Az nem tetszik annyira, hogy nem akar elengedni. Amikor megemlíti, hogy van kocsija egy pillanatra felmerül bennem, hogy egyrészt simán el is rabolhat, ha beszállok mellé... másrészt, nos nem véletlenül járok gyalog meg tömegközlekedéssel. Lehet, hogy hasznos a kocsi, de a családom is abban halt meg. Érthető azt hiszem, hogy kerülöm őket amennyire csak lehet.
- Gyalog jöttem, jót tesz a levegő. - Nem akartam elárulni, hogy nem lakom olyan messze a belvárostól. - Jól hangzik ez a lövészetesdi. Ha szerinted okés, akkor menjünk előbb hozzád. - Mondom és a kétértelmű célzását ezúttal figyelmen kívül hagyom látszólag. De a szememben pajkos, buja csillogást láthat, ha beletekint. Ezzel jelzem csupán, hogy vettem a célzását.

A felém nyújtott kezét elfogadom, s mikor felállok kicsit hozzásimulva teszem meg mindezt, így mellkasunk egy pillanatra összeér. Majd el is lépek, s a kabátomat húzom felfelé. Az ajtónál is előre enged, bár tudom ez koránt sem a figyelmessége jele; inkább csak a hátsómat csodálná. Hát hagyom neki, elvégre ki vagyok én, hogy megfosszam az élet apró-cseprő örömeitől?! Kérdésére, miszerint mivel megyünk némi töprengés után a kocsit választom.
- Mehetünk kocsival. - Felelem, elvégre lövésem sincs, hogy merre is lehet a lőtér. Hamarosan egy fekete Dodge lámpái villannak el. Nem vagyok otthon a kocsik fajtái és típusaiban, de ezt felismerem kivételesen emblémáról. Beszállok, majd becsatolom az övemet.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 3:50 am

*Behuppan a vezető ülésre, ő maga nem köti be magát. Biztos a vezetői tudásában így nem fél a dologtól. El is indul a motor, és a rádiót úgy állítja be hogy valamiféle pörgős zene legyen aláfestésnek. Valami olyan ami ritmusos de most épp nincs hozzá semmi szöveg. Jó ez így szerinte adja a hangulatot a dolog. Picit azért elhallgat közben, mert amíg kifordulnak meg a belvárosból kikeverednek figyel. Persze ott van hogy lehet követi is Ivy, bár ma még nem látta a kocsiját. Szóval egy picit talán elhanyagolja a nőt, amit természetesen örömmel fog kárpótolni amint picit jobban rá tud figyelni. De sok a barom az úton, de valahogy minden mozdulata fordulata és előzése magabiztos, semmi nagy fékek és necces pillanatok. Láthatóan száz százalékig tudja hogy és mit csináljon.
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Vas. Dec. 02, 2012 1:35 pm

Kissé feszült vagyok az anyósülésen, nem tudom mit kezdjek magammal a kocsiban. Az a zene meg a rádió jó ötlet volt, mert különben csak ide-oda bámultam volna továbbra is meg kényelmetlenül fészkelődtem volna. Így viszont volt valami, ami segített ellazulni. Időnként Chris-re sandítottam, de nem csináltam semmit. Jobban mondva nem én voltam az, aki valamit csinált. Elég volt egy kis zavar bennem és Bujaság - aki a legkönnyebben befolyásol és "szökik ki" - úgy döntött önállósítja magát. Odahajol Chrishez, a fülébe suttog, végigsimít rajta és végül az ölébe fészkeli magát. Szinte látom is, mintha én volnék, de mégsem. Ugyanott ülök, ahol eddig is, az övem is becsatolva. Mégis tisztában vagyok vele, hogy a mellettem lévőnek most pattanásig feszülnek az idegei.

De kedves barátném nem csak egyikünk vágyát tüzeli fel. Velem is szórakozni kezd. Nyilván azért, mert nem használtam magamtól annyit, hogy neki az elég legyen. ~Telhetetlen bestia.~ Gondolom mostanra már a fejembe ötlő vágyképektől nedvesen, s irigységet érzek hirtelen. Irigylem, hogy Chrisnek nincs ilyen gondja. Hogy csak egy egyszerű katona. ~Nagyon remélem, hogy nem akartok most mind végigzongorázni rajtam.~ Ez fenyegetés és reménykedés is egyaránt részemről. De úgy tűnik, most még Harag is beszáll a játszmába. Mielőtt valami olyat teszek, amit megbánok tényleg engedek nekik. Kezem lassan csúszik az ülésemről Chrisszére, hogy ott a combjára találva végigsimíthasson rajta. Már, ha hagyja egyáltalán ezt az egészet vezetés közben megtörténni.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 1:44 pm

*Elsőre csak a hirtelen buja hullám ami átfut rajta, némán eltátja a száját, már csak ettől is elkezd dudorodni lassan a farmerja. Nem érti mi van magával és nem gondol rosszra, mégha kéne akkor sem. Egyszerűen csak azt hiszi hogy ma a szokásosnál is kanosabb. Majd az egyik kanyar után mikor már épp szólna, mert a gyorsforgalmi útra érnek megérzi a másik kezét. Lepillant majd a másikra és elvigyorodik. Hirtelen úgy látja jónak ha nem is mond semmit, inkább csak viszonoz. Így már nyugodtan leveheti egyik kezét a kormányról és átnyúlva a nő combját kezdi el simogatni. Ő picit már markolászik is ahogy megtört az a maradék kis fal ami az érintés hiányából akadt. De sajna komolyabban nem tud segédkezni ugyanis kénytelen vezetni. Azért keze felcsúsznak a lánynak egészen a belső combján a lehető legmagasabbra hogy már a két lába között nincs is hely, csak amit kierőszakolnak ujjai. Itt markolászva hajt tovább, és úgy érzi jobb is ha nem mond semmit. Épp csak a hangerőt veszi picit feljebb, hogy a basszus így már a testükben is éreztesse a ritmust, ne csak a fülükkel hallják. Ahogy lágyan dorombol az ülések mellett és végigcsúszik az ember egész testén a rezgés, ahogy ütemesen újra újra beleremeg az ember minden porcikája. Ráadásul a technikának köszönhetően ehhez nem kell üvöltenie a zenének sem, csak pont annyira hangos hogy élvezetes legyen.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Vas. Dec. 02, 2012 2:01 pm

Nem mondom, hogy nehezemre esett engedni Bujaságnak. Inkább úgy mondanám, hogy nem szeretem beadni a derekamat neki. Olyankor sose én irányítok és általában nem a kiszemelt áldozat, hanem én leszek az, aki full kómásan tér magához másnap. De most (még) én irányítok. Chris persze nem lepődik meg, inkább ő is mozgósítja a kezét, ami az én combomon kalandozik. Persze ő már erőteljesebben tesz mindezt, követelőző keze egyre közelebb és közelebb simít végig rajtam a jelenleg legforróbb részemhez. Szaggatott lélegzetvétellel honorálom a mutatványát, miközben úgy helyezkedem, hogy mindkettőnknek könnyebb majd legyen elérni a másikat. Egyenlőre hagyom őt ténykedni, kezem csupán a combján pihen.

Hirtelen elfelejtem, hogy az úton vagyunk, hogy ő vezet és az övemtől megszabadulva hajolok hozzá oda. Nem tudom hogy, de az ölébe tornászom magam és még a kormányt se rántja félre. Szemben ülök vele, térdeimen guggolva kissé. Nem várom, hogy megszólaljon, inkább a fülére vetem magam. Ahogy próbálom tűzbe hozni, saját magamat is éppen annyira sikerül feltüzelni. Persze tudom én, hogy ki ezért a felelős, de nincs ép gondolatom, ami ne a szex körül járna jelenleg. Lassan szopogatom és rágcsálom a fülét, majd a nyakát veszem kezelésbe. Csak azért nem hajolok csókért hozzá, hogy tudjon vezetni. Kb. ennyit sikerült megőriznem az épelméjűségemből. Hogy ha nem lát, karambolozunk. Se több, se kevesebb nem maradt meg a zene és a közelsége hatására.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 2:08 pm

*Annyi szexuális fantázia és energia suhant már át az agyán mióta csak meglátta ezt a nőt, hogy el is felejt reklamálni. Lassít egy kicsit a külső sávba húzódva, de engedi az őrületet. Ahogy lovagló pózba ül a lány az ölébe a bal kezével könnyen kormányoz tovább. Míg a jobbal most már a nő fenekét kezdi el markolászni. Sajna ő elég kellemetlen szituban van, így nem tud többet adni mint markolászást. Viszont borzalmasan tudja élvezni ahogy a nő a fülét vagy a nyakát csókolgatja harapdálja. A csípő nadrág előnye hogy ebben a pózban biza picit eláll a lány csípőjétől így legalább amennyire tudja benyomja kezét oda, hogy a bőre érintését és formáit élvezhesse. Vagy mikor nagyon aktív a másik akkor a hajába túr a kezével, és hát mi tagadás halk sóhajokat is kihoz belőle a nő, ami ritka tőle. Igen csak néma szerető. De ezt most borzalmasan élvezi. Már túl vannak az út felén, de azért még akad hátra pár mérföld. Nem tudja hova fog elfajulni az egész, de még várja is az egészet.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Vas. Dec. 02, 2012 2:22 pm

+18-os tartalommal találkozhatsz nyomokban!

Chris szerencsére nem reklamál, bár az is igaz, hogy ha reklamálna, akkor se hagynám abba. Jelenleg túl sok mindent nem tudna úgy se tenni ellenem. S ha ellenkezne, ráküldeném akár Bujaságot is simán mostani állapotomban. Mint valami kiéhezett succubus, vagy tudom is én mi. A fenekemet markolászó keze csak olaj a tűzre, hevíti a szenvedélyemet. Érzem, hogy alattam dudorodik a nadrágja. Eddig a nyakában lévő kezem most lassan végigsimít lefelé e testén, végül a farmer cipzárjával matat. Amikor sikerült rést ütni a nadrágon, a kezem lassan bekúszik a vastag anyag alá, hogy a férfit kényeztetni tudjam még jobban. Előbb csak az alsóján keresztül simítok végig rajta, majd aztán a vékony anyag alá is befurakodom és rámarkolok a farkára.

Érzem, hogy lüktet és hogy kemény; hallom a nyaka csókolása közben, hogy sóhajtozik. Nincs is más célom ezzel, minthogy feltüzeljem. Itt és most... azonnal. Kezei se restek, viszonozzák a kölcsönt, s hamarosan már megérzem a csípőfarmeren belül kutakodó kezét. Még jó, hogy sztreccs farmer van rajtam, azt bírja a tágulást, elég rugalmas egy darab. Hála égnek, jegyzem meg magamban. Néha magam is fel-felnyögök emiatt, de rendíthetetlenül kényeztetem a kezemmel és a számmal. Nem viszem túlzásba, de azért igyekszem hevíteni annyira, hogy végül a egymásba gabalyodjunk végre. Egyáltalán nem a kocsiban akarom letámadni, de ha úgy fog alakulni nem leszek semmi jónak sem az elrontója. Legalábbis ez a tervem. A többi már csak rajta múlik.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 02, 2012 2:29 pm

*A nadrágjába is bejut már a lány, és hát csinálta már kocsiban. Nem túl kényelmes ezért ahelyett hogy a fékre, inkább a gázra lép. Mindent megtesz hogy mielőbb hazajusson ezzel a nővel. Farka keményen lüktet a másik kezébe, még a csípője is újra és újra megmozdul mintha már a másikba akarna járni. Száját eltátja a csókok és a kézimunka élvezetének köszönhetően. Szabad keze pedig egyre vadabbul markolássza azt az egy domborulatot amit jelenleg elér. Nincs gond ugyanis alig pár perc elteltével a kocsi lassul utolsó kanyarok végül csak úgy keresztbe megáll két helyen.*
-Meg...érkeztünk!-*Nyögi ki és végre maga elé húzza a nőt belecsókolva az ajkaiba. Hosszan szenvedélyesen kissé harapva is. Mindkét keze belemarkol a fenekébe.*
-Menjünk!-*Mondja végül mert neki odafent kell a másik, bár lassan a lépcsőházban is magáévá tenné. Azzal egy kis gabalyodás plusz legalább a slicce felhúzásával már száll is ki hogy siessenek fel a lakásba.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11